Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jakusz (wyników 401):

  1. Jakałczyna Barbara x Woydzik Paweł (Końskowola 1658/19)
  2. Jakałka Anna x Janisek Wawrzyniec (Końskowola 1652/8)
  3. ---------- Maciej x Kotr Regina (Końskowola 1658/25)
  4. ---------- Magdalena x Cwikiełka Piotr (Końskowola 1662/10)
  5. ---------- Marianna x Krawczyk Jan (Końskowola 1678/13)
  6. ---------- Regina x Kupczyk Szymon (Końskowola 1659/17)
  7. Jakobas Marianna x Grodecki Wojciech (Kraków - Mariacka 1827/81)
  8. Jakóbas Michał x Swół Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1926/45)
  9. Jakóbaszek Katarzyna x Wojciak Maciej (Okrzeja 1848/47)
  10. Jakóbcik Władysław x Gardzielewski Anna (Barłożno 1925/16)
  11. Jakóbczeski Ewa x Wieczorek Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/7)
  12. Jakóbczyk Jadwiga x Niedźwiedź Józef (Kraszewice 1891/56)
  13. Jakobczyk Jerzy x NN Elżbieta (Barłożno 1694/3)
  14. Jakóbczyk Julia x Paruch Andrzej (Kazimierz Biskupi 1917/2)
  15. Jakobczyk Marianna x Grabowski Sebastian (Kraków - św. Szczepan 1847/11)
  16. Jakóbczyk Marianna x Kundaszewski Wacław (Kazimierz Biskupi 1918/36)
  17. Jakobczyk Zuzanna x Rybiński Jan (Kraków - św. Florian 1823/65)
  18. Jakóbek Andrzej x Pieterek Zofia (Skała 1827/2)
  19. ---------- Marcin x Kita Marianna (Skała 1816/6)
  20. ---------- Syrla x Szajowicz Szmul (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/29)
  21. Jakobi Małgorzata x Staszak Kasper (Kazimierz Biskupi 1832/37)
  22. Jakobiak Katarzyna x Zimno Mateusz (Buczek 1868/5)
  23. Jakobiec Ludwika x Grega Walenty (Pabianice 1858/73)
  24. Jakobik Józef x Gęboarowski Justyna (Kraków - Boże Ciało 1811/7)
  25. Jakóbik Marianna x Zemła Mateusz (Poremba: wieś Poremba 1844/27)
  26. ---------- Piotr x Gnatowicz Rozalia (Hrubieszów 1832/17)
  27. ---------- Urszula x Siewierek Kazimierz (Poremba: wieś Poremba 1844/54)
  28. Jakóbowicz Marianna x Korzycki Tomasz (Hrubieszów 1813/70)
  29. Jakóbowska Franciszka x Zieliński Józef (Brzeziny 1775/1725)
  30. Jakóbowski Brygida x Łopatkowski Ludwik (Kraków - Mariacka 1839/21)
  31. ---------- Michał x Gawricki Zofia (Raciążek 1767/7)
  32. ---------- Szymon x Płaszet Marianna (Hrubieszów 1833/11)
  33. ---------- Wacława x Kwiatkowski Aleksander (Kazimierz Biskupi 1923/6)
  34. ---------- Wacława x Kwiatkowski Aleksander (Kazimierz Biskupi 1923/6)
  35. Jakobowski Zofia x Mila Tomasz (Raciążek 1774/10)
  36. Jakobson Antonina x Wituszyński Jan (Płock 1887/28)
  37. Jakołek Marianna x Banasik Józef (Skała 1844/13)
  38. Jakoś Anastazja x Korman Andrzej (Domosławice, wieś Domosławice 1887/5)
  39. Jakow Petronela x Włodarczyk Jan (Raciążek 1772/17)
  40. Jakówczyk Bolesław x Parus Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1917/3)
  41. Jakowicz Boruch x Lewkowicz Staia (Klimontów 1813/50)
  42. ---------- Dawid x Haym Haymowa (Klimontów 1816/19)
  43. ---------- Mosiek x Haymanowicz Rayda (Klimontów 1816/135)
  44. ---------- Toba x Dawidowicz Jakub (Klimontów 1813/146)
  45. ---------- Trauda x Moskowicz Szaja (Koprzywnica 1818/17)
  46. Jakub Agnieszka x Augustyniak Walenty (Wieniec 1788/274)
  47. ---------- Dorota x Adamczyk Piotr (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1772/13)
  48. ---------- Katarzyna x Wrutny Antoni (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1775/15)
  49. ---------- Tekla x Sobstyl Wojciech (Surhów 1863/3)
  50. Jakubas Balbina x Boroń Leon (Niekrasów Świętokrzyski 1932/15)
  51. ---------- Ewa x Ber Paweł (Kraków - Mariacka 1842/43)
  52. ---------- Franciszek x Anioł Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1934/21)
  53. ---------- Jan x Sokół Feliksa (Niekrasów Świętokrzyski 1935/11)
  54. ---------- Józef x Joniec Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1941/12)
  55. ---------- Stefania x Kabata Tadeusz (Niekrasów Świętokrzyski 1941/11)
  56. ---------- Tekla x Mozdzeński Piotr (Skała 1807/9)
  57. ---------- Walenty x Derda Marianna (Kraków - Mariacka 1838/17)
  58. ---------- Waleria x Baran Stefan (Niekrasów Świętokrzyski 1933/22)
  59. ---------- Władysława x Kamiński Feliks (Niekrasów Świętokrzyski 1938/5)
  60. Jakubasik Anna x Stanio Filip (Okrzeja 1858/28)
  61. ---------- Franciszka x Jędrych Stanisław (Okrzeja 1854/3)
  62. ---------- Grzegorz x Pietrak Krystyna (Okrzeja 1862/26)
  63. ---------- Magdalena x Piczuła Franciszek (Okrzeja 1852/24)
  64. Jakubasin Marianna x Kaczorowski Tomasz (Połaniec 1862/38)
  65. Jakubaszczak Tekla x Witczak Piotr (Tubądzin k. Warty 1857/7)
  66. Jakubaszek Adam x Brzozowski Jadwiga (Okrzeja 1846/17)
  67. ---------- Franciszek x Białkowski Magdalena (Górzno k. Garwolina 1730/10)
  68. ---------- Helena x Kosmala Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1933/14)
  69. ---------- Jakub x Machniak Franciszka (Połaniec 1878/62)
  70. ---------- Janina x Zając Aleksander (Górzno k. Garwolina 1934/29)
  71. ---------- Marianna x Ochnik Grzegorz (Okrzeja 1863/21)
  72. ---------- Szymon x Kuchniarczyk Józefa (Okrzeja 1859/1)
  73. ---------- Wacław x Trzpil Helena (Górzno k. Garwolina 1933/1)
  74. ---------- Zofia x Mańkowski Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1976/1)
  75. ---------- Zofia x Zając Ryszard (Górzno k. Garwolina 1969/25)
  76. Jakubczak Jan x Nowak Agnieszka (Buczek 1875/11)
  77. ---------- Józef x Sosin Józefa (Buczek 1873/4)
  78. ---------- Józef x Sybdzia Katarzyna (Buczek 1871/2)
  79. ---------- Józefa x Sobala Franciszek (Buczek 1867/10)
  80. ---------- Katarzyna x Pluciński Andrzej (Buczek 1871/17)
  81. ---------- Ludwik x Sobała Józefa (Buczek 1867/11)
  82. ---------- Magdalena x Zwierzeński Stanisław (Buczek 1867/4)
  83. Jakubczyk Agnieszka x Pachołkowski Maciej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1838/1)
  84. ---------- Antoni x Bigos Zofia (Opole Lubelskie 1859/62)
  85. ---------- Florian x Frasios Teresa (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1836/1)
  86. ---------- Franciszek x Kula Anna (Działoszyce 1886/4)
  87. ---------- Franciszka x Małys Jan (Opole Lubelskie 1860/20)
  88. ---------- Jan x Kucharski Zofia (Kazimierz Biskupi 1922/3)
  89. ---------- Józef x Łajca Magdalena (Opole Lubelskie 1860/39)
  90. ---------- Kasper x Zarębski Rozalia (Opole Lubelskie 1858/29)
  91. ---------- Katarzyna x Krupfrel Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1924/37)
  92. ---------- Maciej x Filipek Marianna (Grocholice 1886/30)
  93. ---------- Maciej x Leliński Marianna (Grocholice 1880/45)
  94. ---------- Marianna x Garus Jan (Kraków - Mariacka 1836/28)
  95. ---------- Marianna x Wawrzycki Jakub (Opole Lubelskie 1859/78)
  96. ---------- Stanisław x Wnuk Józefa Katarzyna (Skórkowice 1874/18)
  97. ---------- Tomasz x Stachnik Teresa (Kraków - św. Szczepan 1813/24)
  98. ---------- Walenty x Nowak Konstancja (Opole Lubelskie 1860/34)
  99. ---------- Walenty x Podsadniak Agata (Dmenin 1871/4)
  100. ---------- Wojciech x Sanek Marianna (Bebelno 1715/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne