Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jagieła (wyników 142):

  1. Jagelski Michał x Łęgowski Marianna (Barłożno 1856/3)
  2. Jagida Salomea x Jańczak Maciej (Gieczno 1821/20)
  3. Jagieł Anna x Jabłoński Aleksander (Gniew 1959/4)
  4. Jagiel Franciszka x Machoń Jacek (Irządze 1811/1)
  5. Jagieła Agata x Janicki Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/12)
  6. ---------- Andrzej x Celejowski Marianna (Gnojno 1846/36)
  7. ---------- Andrzej x Marszałek Ewa (Gnojno 1747/8)
  8. ---------- Antoni x Przychodnia Łucja (Brzeziny 1797/21)
  9. ---------- Antoni x Ziętara Agata (Budziszewice 1863/6)
  10. ---------- Antonina x Reszka Wojciech (Budziszewice 1863/17)
  11. ---------- Bartłomiej x Zawierucha Apolonia (Gnojno 1854/25)
  12. ---------- Błażej x Kapuła Barbara (Podlesie 1704/1)
  13. ---------- Franciszka x Makówka Mikołaj (Gnojno 1846/30)
  14. ---------- Franciszka x Pasternak Andrzej (Gnojno 1838/41)
  15. ---------- Helena x Ramski Jan (Gnojno 1843/8)
  16. ---------- Jakub x Zając Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/3)
  17. ---------- Jakub x Zawierucha Zofia (Gnojno 1820/27)
  18. ---------- Józef x Durski Konstancja (Turek 1890/28)
  19. ---------- Katarzyna x Lelas Łukasz (Gnojno 1842/15)
  20. ---------- Łucja x Płoszajek Tomasz (Podlesie 1697/3)
  21. ---------- Michał x Kreutzberg Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/3)
  22. ---------- Michał x Poździech Petronela (Gnojno 1845/33)
  23. ---------- Mikołaj x Stępień Franciszka (Gnojno 1815/30)
  24. ---------- Paweł x Marczak Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1812/6)
  25. ---------- Tomasz x Zając Julianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/9)
  26. ---------- Tomasz x Zawierucha Katarzyna (Gnojno 1839/8)
  27. ---------- Wawrzyniec x Jasiński Julianna (Gnojno 1835/24)
  28. ---------- Wawrzyniec x Korcipa Marianna (Gnojno 1824/24)
  29. ---------- Wojciech x Paryz Katarzyna (Działoszyce 1852/6)
  30. ---------- Zofia x Bzduch Stanisław (Gnojno 1854/42)
  31. Jagiełł Marianna x Szalewski Karol (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/20)
  32. Jagiełła Antonina x Romanowski Bartłomiej (Brzeziny 1772/1647)
  33. ---------- Baltazar x Zaroda Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/7)
  34. ---------- Dorota x Wróblewski Marcin (Brzeziny 1792/9)
  35. ---------- Ewa x Winciorek Ignacy (Budziszewice 1871/14)
  36. ---------- Franciszka x Pawłowski Mikołaj (Brzeziny 1777/1772)
  37. ---------- Franciszka x Stasiak Antoni (Budziszewice 1864/6)
  38. Jagiella Józefa x Paluszczyk Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/34)
  39. Jagiełła Katarzyna x Ciołek Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/24)
  40. ---------- Katarzyna x Dzieciątkowski Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1831/2)
  41. ---------- Marianna x Goliński Piotr (Budziszewice 1869/15)
  42. Jagiella Marianna x Woźniak Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/17)
  43. Jagiełła Paweł x Łuczak Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/14)
  44. ---------- Paweł x Majda Katarzyna (Brzeziny 1789/2065)
  45. ---------- Piotr x Mucha Marianna (Budziszewice 1864/3)
  46. ---------- Piotr x Staroń Marianna (Budziszewice 1867/19)
  47. ---------- Szymon x Piwowarski Marianna (Budziszewice 1864/30)
  48. ---------- Szymon x Rajski Katarzyna (Budziszewice 1869/11)
  49. ---------- Wincenty x Szmajdziak Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/22)
  50. Jagiełło Agnieszka x Błażejczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1760/1)
  51. ---------- Agnieszka x Gołąb Michał (Działoszyce 1855/17)
  52. ---------- Antoni x Tobiasz Marianna (Górzno k. Garwolina 1865/1)
  53. ---------- Franciszka x Baran Tomasz (Pniewnik 1796/41)
  54. ---------- Józefa x Kluszewski Jan (Luszyn 1849/5)
  55. ---------- Kacper x Chęcielewski Agnieszka (Babsk 1836/11)
  56. ---------- Marianna x Gumuliński Jakub (Bebelno 1788/3)
  57. ---------- Ryszarda x Błażejczyk Władysław (Górzno k. Garwolina 1968/6)
  58. ---------- Wojciech x Baran Eleonora (Pniewnik 1764/84)
  59. ---------- Wojciech x Kęsicki Katarzyna (Pniewnik 1772/166)
  60. ---------- Wojciech x Wojtyn Zofia (Pniewnik 1795/8)
  61. Jagiellonka Katarzyna x Glapa Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/15)
  62. Jagiełłowicz Zofia x Kriger Paweł (Łabunowo 1818/1)
  63. Jagielnik Franciszka x Stachura Wawrzyniec (Kazimierza Mała 1882/19)
  64. Jagieło Katarzyna x Charmas Józef (Surhów 1863/7)
  65. ---------- Michał x Palonka Katarzyna (Surhów 1866/8)
  66. ---------- Michał x Szutta Antonina (Mileszki 1861/5)
  67. ---------- Walenty x Kozak Józefa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1902/4)
  68. ---------- Wiktoria x Malczak Stanisław (Surhów 1859/11)
  69. Jagielonka Marianna x Piotrowski Ignacy (Wieniec 1806/486)
  70. ---------- Zofia x N. Antoni (Wieniec 1787/249)
  71. Jagielska Agnieszka x Szmith Jan (Brzeziny 1795/19)
  72. Jagielski Agnieszka x Augustyn Andrzej (Klimontów 1834/1)
  73. ---------- Antoni x Alpiński Józefa (Klimontów 1844/10)
  74. ---------- Antoni x Guss Marta (Gniew 1906/74)
  75. ---------- Antonina x Krakowski Dominik (Płock 1867/27)
  76. ---------- Apolonia x Lewandowski Józef (Papowo Toruńskie 1858/2)
  77. ---------- Elzbieta x Zbik Filip (Raciążek 1768/7)
  78. ---------- Feliks x Leonarcik Marianna (Czermno 1858/14)
  79. ---------- Filip x Redmerski Marianna (Papowo Toruńskie 1864/17)
  80. ---------- Franciszka x Matan Gabriel (Kraków - św. Salwator 1811/46)
  81. ---------- Franciszka x Paleński Józef (Klimontów 1820/27)
  82. ---------- Ignacy x Małnicki Franciszka (Papowo Toruńskie 1864/5)
  83. ---------- Ignacy x Zielinski Jadwiga (Dobrzejewice 1858/31)
  84. ---------- Jadwiga x Czarnecki Kazimierz Wojciech (Luszyn 1857/2)
  85. ---------- Jan x Pawlikiewicz Jadwiga (Raciążek 1805/1)
  86. ---------- Joanna x Gołębiowski Walenty (Klimontów 1841/1)
  87. ---------- Józef x Lenz Marianna (Barłożno 1860/19)
  88. ---------- Józef x Oraczkowski Katarzyna (Raciążek 1834/2)
  89. ---------- Józefa x Czachurski Władysław (Kościelec pow. kaliski 1858/4)
  90. ---------- Józefa x Kędzierski Kacper (Klimontów 1864/14)
  91. ---------- Józefa x Sadłowski Marcin (Kościelec pow. kaliski 1854/10)
  92. ---------- Julianna x Błachno Andrzej (Skała 1883/12)
  93. ---------- Julianna x Zaigerkowski Wincenty (Raciążek 1836/9)
  94. ---------- Kazimiera x Przednik Zdzisław (Górzno k. Garwolina 1951/50)
  95. ---------- Kazimierz x Bielecki Marianna (Raciążek 1766/3)
  96. ---------- Ludwik x Michalski Franciszka (Klimontów 1876/9)
  97. ---------- Maciej x Surga Franciszka (Zielonki 1846/57)
  98. ---------- Małgorzata x Dębocki Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1827/30)
  99. ---------- Marcin x Krawczyk Marianna (Kraków - św. Florian 1826/119)
  100. ---------- Marcin x Magrowski Katarzyna (Raciążek 1798/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne