Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jachowski (wyników 153):

  1. Jaceński Jakub x Pawlik Apolonia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/10)
  2. Jach Antoni x Jędrys Zuzanna (Pabianice 1858/56)
  3. ---------- Antoni x Kazuła Marianna (Skórkowice 1887/11)
  4. ---------- Ewa x Kostuch Jan (Stężyca 1860/22)
  5. ---------- Franciszek x Szutta Józefina (Stężyca 1866/19)
  6. ---------- Franciszka x Olczyk Maciej (Dmenin 1810/10)
  7. ---------- Jan x Kotłowski Józefina (Stężyca 1864/33)
  8. ---------- Jan x Prochniak Łucja (Końskowola 1681/17)
  9. ---------- Julianna x Tryba Piotr (Stężyca 1864/8)
  10. ---------- Karolina x Stefanowski Michał (Chwaszczyno 1862/9)
  11. ---------- Leon x Zamozniewicz Tekla (Skórkowice 1880/4)
  12. ---------- Marceli x Olejniczak Marianna (Mikołajewice 1870/18)
  13. ---------- Regina x Banach Józef (Końskowola 1671/12)
  14. ---------- Sława x Jekowicz Lewek (Klimontów 1816/160)
  15. ---------- Tekla x Maryan Józef (Skórkowice 1878/10)
  16. ---------- Teodor x Zaborowski Franciszka (Stężyca 1881/17)
  17. ---------- Tomasz x Czernichowski Łucja (Kraków - św. Szczepan 1815/57)
  18. ---------- Zofia x Kordek Tomasz (Górzno k. Garwolina 1720/1)
  19. Jachowski Katarzyna x Uchtowicz Wojciech (Kraków - św. Florian 1834/125)
  20. ---------- Petronela x Stańczak Walenty (Mileszki 1859/11)
  21. Jack Anna x Dziewonkowski Józef (Raciąż 1822/13)
  22. ---------- Józef x Domjan Anna (Grabowo kościerskie 1925/7)
  23. ---------- Marianna x Kaplanowski Adam (Raciąż 1809/2)
  24. Jacko Franciszka x Kaźmierzak Andrzej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1779/19)
  25. Jackoski Ludwika x Kocara Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1847/12)
  26. Jackowski Adam x Winciewicz Marcjanna (Białobrzegi 1825/2)
  27. ---------- Agnieszka x Katerla Józef (Bebelno 1824/7)
  28. ---------- Agnieszka x Siemieniec Bartłomiej (Kraków - Boże Ciało 1827/14)
  29. ---------- Agnieszka x Sopiński Tomasz (Kraków - Mariacka 1813/38)
  30. ---------- Anastazja x Rzesiota Roch (Luszyn 1843/9)
  31. ---------- Andrzej x Roczławski Marianna (Barłożno 1744/7)
  32. ---------- Brygida x Lewandowski Kazimierz (Gniew 1958/19)
  33. ---------- Ewa x Skulski Jan (Babsk 1847/4)
  34. ---------- Florentyna x Majewski Andrzej (Płock 1867/60)
  35. ---------- Franciszek x Budzik Helena (Gniew 1967/6)
  36. ---------- Franciszka x Jaczewski Feliks (Pniewnik 1830/8)
  37. ---------- Franciszka x Makólski Franciszek (Bebelno 1821/3)
  38. ---------- Franciszka x Marcinkowski Jan (Pniewnik 1851/23)
  39. ---------- Jan x Lip Gertruda (Gniew 1933/20)
  40. ---------- Jan x Wiśniewski Rozalia (Kraków - Mariacka 1829/10)
  41. ---------- Józef x Chyziński Marianna (Kraków - Mariacka 1825/73)
  42. ---------- Józef x Zygot Agnieszka (Kraków - Mariacka 1819/1)
  43. ---------- Katarzyna x Jankowski Jakub (Gniew 1871/21)
  44. ---------- Katarzyna x Machoski Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1837/3)
  45. ---------- Katarzyna x Zdonowski Wojciech (Kraków - św. Florian 1827/47)
  46. ---------- Leon x Gułkowski Helena (Kazimierz Biskupi 1922/44)
  47. ---------- Leonarda x Kiełczewski Zygmunt (Płock 1864/83)
  48. ---------- Magdalena x Kamiński Tomasz (Papowo Toruńskie 1867/14)
  49. ---------- Marianna x Banasikowski Wojciech (Górzno k. Garwolina 1813/6)
  50. ---------- Marianna x Gajewski Franciszek (Czermno 1862/7)
  51. ---------- Marianna x N. Onufry (Papowo Toruńskie 1829/10)
  52. ---------- Marianna x Sikorski Wawrzyniec (Nieborów 1810/14)
  53. ---------- Paweł x Suwiński Weronika (Grudusk 1875/1)
  54. ---------- Petronela x Depin Mateusz (Mileszki 1850/10)
  55. ---------- Szymon x Okoński Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1816/18)
  56. ---------- Teresa x Rudnicki Kazimierz (Dmenin 1819/13)
  57. ---------- Wanda x Sadowski Aleksander (Gniew 1938/29)
  58. Jaczeński Katarzyna x Stawicki Jan (Gniew 1849/91)
  59. Jaczewski Agnieszka x Korczewski Maciej (Pniewnik 1832/12)
  60. ---------- Agnieszka x Wielądek Grzegorz (Pniewnik 1806/143)
  61. ---------- Aneta x Jasiński Andrzej (Pniewnik 1816/9)
  62. ---------- Anna x Roguski Szymon (Pniewnik 1821/7)
  63. ---------- Anna x Rzepkowski Jan (Pniewnik 1854/11)
  64. ---------- Antoni x Danielski Julianna (Pniewnik 1860/22)
  65. ---------- Antoni x Nojszewski Łucja (Pniewnik 1737/10)
  66. ---------- Antoni x Roguski Marianna (Pniewnik 1866/20)
  67. ---------- Antoni x Strupiechowski Małgorzata (Pniewnik 1831/3)
  68. ---------- Antoni x Wielądek Julianna (Pniewnik 1870/12)
  69. ---------- Antoni x Wielądek Marianna (Pniewnik 1804/127)
  70. ---------- Antoni x Żelazowski Franciszka (Pniewnik 1806/156)
  71. ---------- Antonina x Polkowski Wojciech (Pniewnik 1857/4)
  72. ---------- Barbara x Chełstowski Jan (Pniewnik 1840/3)
  73. ---------- Eleonora x Krzeszewski Józef (Pniewnik 1838/5)
  74. ---------- Emilia x Polkowski Michał (Pniewnik 1871/7)
  75. ---------- Ewa x Nojszewski Leon (Pniewnik 1778/217)
  76. ---------- Felicjan x Żelazowski Zofia (Pniewnik 1738/18)
  77. ---------- Feliks x Jackowski Franciszka (Pniewnik 1830/8)
  78. ---------- Feliks x Roguski Józefa (Pniewnik 1868/6)
  79. ---------- Feliks x Roguski Marianna (Pniewnik 1861/3)
  80. ---------- Feliks x Wrończyk Józefa (Pniewnik 1858/11)
  81. ---------- Franciszek x N. Katarzyna (Pniewnik 1767/121)
  82. ---------- Franciszek x Roguski Eleonora (Pniewnik 1881/2)
  83. ---------- Franciszek x Świętochowski Kunegunda (Pniewnik 1874/14)
  84. ---------- Franciszka x Chądzyński Adam (Pniewnik 1839/12)
  85. ---------- Franciszka x Chojecki Antoni (Pniewnik 1823/7)
  86. ---------- Franciszka x Roguski Adam (Pniewnik 1782/250)
  87. ---------- Franciszka x Żelazowski Jan (Pniewnik 1769/132)
  88. ---------- Helena x Wąsowski Dominik (Pniewnik 1762/65)
  89. ---------- Izydor x Roguski Antonina (Pniewnik 1810/206)
  90. ---------- Izydor x Roguski Barbara (Pniewnik 1801/101)
  91. ---------- Jacek x Jasiński Domicella (Pniewnik 1815/4)
  92. ---------- Jan x Górski Aleksandra (Pniewnik 1879/8)
  93. ---------- Jan x Polkowski Petronela (Pniewnik 1831/2)
  94. ---------- Jan x Roguski Brygida (Pniewnik 1763/77)
  95. ---------- Jan x Roguski Józefa (Pniewnik 1882/9)
  96. ---------- Jan x Żelazowski Marianna (Pniewnik 1841/11)
  97. ---------- Jan x Żukowski Franciszka (Pniewnik 1851/1)
  98. ---------- Joachim x Świętochowski Agnieszka (Pniewnik 1807/169)
  99. ---------- Józef x Osuchowski Julianna (Pniewnik 1873/14)
  100. ---------- Józef x Roguski Marianna (Pniewnik 1860/21)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne