Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jędrzejewski (wyników 151):

  1. Jędra Antoni x Piwowarski Katarzyna (Gródek 1883/10)
  2. ---------- Antonina x Skrzypczak Józef (Gródek 1893/8)
  3. ---------- Teofila x Ambrożak Franciszek (Gródek 1890/15)
  4. ---------- Wiktoria x Wiśniewski Jan (Gródek 1890/14)
  5. ---------- Wojciech x Śmietanka Petronela (Gródek 1884/13)
  6. Jędrejowski Jan x Józefczyk Katarzyna (Kraków - św. Anna 1832/11)
  7. Jędrzecki Andrzej x Matuszek Antonina (Kościelec pow. kaliski 1827/2)
  8. Jędrzeieski Antoni x Szymański Marianna (Kościelec pow. kaliski 1827/13)
  9. ---------- Magdalena x Kilański Michał (Kościelec pow. kaliski 1822/5)
  10. Jędrzeiewski Anna x Liwonczuk Karol (Gniew 1782/13)
  11. ---------- Katarzyna x Floryan Szymon (Gniew 1811/12)
  12. ---------- Marianna x Quela Marcin (Gniew 1815/28)
  13. ---------- Szymon x Frylich Dorota (Gniew 1821/17)
  14. Jędrzej Ewa x Wasiak Bartłomiej (Gieczno 1815/5)
  15. Jędrzejeski Adam x Rozewicz Zuzanna (Kazimierz Biskupi 1821/28)
  16. ---------- Rozalia x Wytler Józef (Kościelec pow. kaliski 1865/10)
  17. Jędrzejewski Agata x Przybylski Michał (Kościelec pow. kaliski 1837/3)
  18. ---------- Agnieszka x Białożyt Marceli (Mikstat 1839/8)
  19. ---------- Anna x Orzechowski Józef (Barłożno 1907/21)
  20. ---------- Anna x Szalkowski Jan (Gniew 1818/41)
  21. ---------- Antoni x Pawłowski Anna (Nieborów 1836/2)
  22. ---------- Antonina x Grochowski Paweł (Płock 1887/51)
  23. ---------- Barbara x Domowicz Andrzej (Ludzisko 1833/0)
  24. ---------- Barbara x Żołądkiewicz Antoni (Łoniów 1858/32)
  25. ---------- Damazy x Kuczkowski Emilia (Barłożno 1899/15)
  26. ---------- Elżbieta x Łódka Tomasz (Gniew 1843/37)
  27. ---------- Ewa x Karczewski Antoni (Nieborów 1830/2)
  28. ---------- Ewa x Zieliński Jakub (Prażmów 1901/7)
  29. ---------- Fabian x Sternicki Małgorzata (Łomna 1890/23)
  30. ---------- Franciszek x Herrmanczyk Agnieszka (Gniew 1882/38)
  31. ---------- Franciszek x Serdacki Zofia (Gniew 1927/6)
  32. ---------- Franciszka x Bąk Mikołaj (Budziszewice 1870/13)
  33. ---------- Franciszka x Karpiński Michał (Papowo Toruńskie 1825/13)
  34. ---------- Franciszka x Podwalski Franciszek (Gniew 1909/11)
  35. ---------- Henryk x Kurach Genowefa (Górzno k. Garwolina 1953/2)
  36. ---------- Jadwiga x Gołębiowski Jan (Płock 1887/66)
  37. ---------- Jadwiga x Juszewicz Józef (Papowo Toruńskie 1793/1)
  38. ---------- Jadwiga x Osada Stanisław (Kazimierz Biskupi 1830/6)
  39. ---------- Jakub x Żarliński Konstancja (Płock 1866/13)
  40. ---------- Jan x Dąbrowski Elżbieta (Gniew 1833/12)
  41. ---------- Jan x Gorzenski Marianna (Gniew 1791/16)
  42. ---------- Jan x Królikowski Marianna (Papowo Toruńskie 1832/18)
  43. ---------- Jan x Kuper Wanda (Grabowo kościerskie 1937/3)
  44. ---------- Jan x Malowania Marianna (Grodzisk Mazowiecki 1850/15)
  45. ---------- Jan x Wyczyński Maria (Gniew 1961/31)
  46. ---------- Józef x Ernist Rozalia (Gniew 1909/7)
  47. ---------- Józef x Kupiszewski Salomea (Bebelno 1737/4)
  48. ---------- Józef x Milewski Rozalia (Płock 1887/69)
  49. ---------- Józef x Skupiński Frozyna (Szumsk 1842/5)
  50. ---------- Józef x Wykland Irena (Gniew 1964/16)
  51. ---------- Józefa x Jankowski Teofil (Luszyn 1845/4)
  52. ---------- Józefa x Wiktorski Franciszek (Babsk 1835/3)
  53. ---------- Katarzyna x Albrecht Leon (Gniew 1919/1)
  54. ---------- Katarzyna x Albrecht Leon (Gniew 1919/2)
  55. ---------- Katarzyna x Wieczorkowski Wawrzyniec (Kościelec pow. kaliski 1828/1)
  56. ---------- Kazimierz x Papierak Ewa (Mierzyn 1885/19)
  57. ---------- Klara x Meyer Franciszek (Gniew 1947/23)
  58. ---------- Krystyna x Bąk Adam (Górzno k. Garwolina 1973/28)
  59. ---------- Krzysztof x Zieliński Marzena (Raciąż 1989/3)
  60. ---------- Leokadia x Schalla Robert (Barłożno 1911/16)
  61. ---------- Lucjan x Grotka Marianna (Gniew 1966/3)
  62. ---------- Maciej x Zaremba Barbara (Raciążek 1837/10)
  63. ---------- Marcin x Jasinski Joanna (Gniew 1831/6)
  64. ---------- Marcin x Lewandowski Wanda (Gniew 1938/4)
  65. ---------- Marianna x Imanowski Maksymilian (Ludzisko 1839/0)
  66. ---------- Marianna x N. Walenty (Papowo Toruńskie 1789/6)
  67. ---------- Marianna x Szczepański Franciszek (Barłożno 1920/15)
  68. ---------- Marta x Dzirdzinski Leon (Barłożno 1905/4)
  69. ---------- Mateusz x Rzętkowski Katarzyna (Luszyn 1852/3)
  70. ---------- Mieczysław x Ziółkowski Elżbieta (Gniew 1957/43)
  71. ---------- Regina x Stadkowski Piotr (Koprzywnica 1819/23)
  72. ---------- Renata Anna x Kajzer Jan (Gniew 1966/33)
  73. ---------- Rozalia x Dietrich Michał (Gniew 1919/9)
  74. ---------- Rozalia x Dietrich Michał (Gniew 1919/10)
  75. ---------- Rozalia x Górski Franciszek (Gniew 1854/33)
  76. ---------- Stefan x Kondraszewski Stanisława (Kazimierz Biskupi 1931/39)
  77. ---------- Tekla x Darczyński Ignacy (Papowo Toruńskie 1832/14)
  78. ---------- Walenty x Szczeflan Edyta (Budziszewice 1868/16)
  79. ---------- Waleria x Szydzik Onufry (Barłożno 1901/16)
  80. ---------- Władysław x Bednarek Rozalia (Gniew 1938/19)
  81. ---------- Wojciech x Ciechanowski Marianna (Gniew 1791/15)
  82. ---------- Wojciech x Waleryaniak Józefa (Grodzisk Mazowiecki 1851/32)
  83. ---------- Zofia x Nowakowski Karol (Kościelec pow. kaliski 1851/19)
  84. Jędrzejowski Andrzej x Babiejewski Anna (Hrubieszów 1856/10)
  85. ---------- Anna x Górski Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/13)
  86. ---------- Anna x Knapczyk Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1821/12)
  87. ---------- Anna x Stępień Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1826/4)
  88. ---------- Antoni x Knapik Julianna (Truskolasy 1819/11)
  89. ---------- Antoni x Stępień Agnieszka (Koprzywnica 1827/12)
  90. ---------- Antoni x Strzeszewski Wiktoria (Dmenin 1735/10)
  91. ---------- Augustyn x Zygmuntowicz Marianna (Kraków - Mariacka 1840/40)
  92. ---------- Barbara x Bienkiewicz Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1828/73)
  93. ---------- Barbara x Śliwiński Tomasz (Koprzywnica 1862/31)
  94. ---------- Felix x Bulizy Agnieszka (Koprzywnica 1828/11)
  95. ---------- Franciszek x Cisowski Marianna Kunegunda (Irządze 1811/28)
  96. ---------- Franciszek x Majkowski Karolina (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1893/6)
  97. ---------- Franciszka x Pluciński Sebastian (Bebelno 1828/8)
  98. ---------- Franciszka x Skroka Tomasz (Koprzywnica 1814/7)
  99. ---------- Franciszka x Szabla Antoni (Pierzchnica: wieś Gumienice 1884/3)
  100. ---------- Hanna Róża x Wiśniowski Antoni (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/73)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne