Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jędryszek (wyników 193):

  1. Jędrczyk Katarzyna x Konderak Franciszek (Działoszyce 1874/8)
  2. Jędrkiewicz Helena x Kwiatkowski Wincenty (Grochów 1870/6)
  3. ---------- Jan x Burzyński Emilia (Kraków - Mariacka 1828/30)
  4. Jędrych Agnieszka x Olewnik Paweł (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1789/33)
  5. ---------- Aleksander x Chmielak Janina (Górzno k. Garwolina 1943/39)
  6. ---------- Anastazja x Bober Jan (Okrzeja 1849/14)
  7. ---------- Andrzej x Dąbrowski Justyna (Okrzeja 1842/4)
  8. ---------- Anna x Pietrak Mateusz (Okrzeja 1847/25)
  9. ---------- Anna x Wesołowski Paweł (Okrzeja 1853/13)
  10. ---------- Antonina x Lis Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1889/2)
  11. ---------- Bartłomiej x Paterek Józefa (Okrzeja 1863/35)
  12. ---------- Elżbieta x Sulejczak Paweł (Okrzeja 1856/5)
  13. ---------- Franciszek x Kornas Agnieszka (Okrzeja 1846/3)
  14. ---------- Helena x Talarek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1936/29)
  15. ---------- Irena x Zając Stanisław (Górzno k. Garwolina 1965/12)
  16. ---------- Jan x Kos Julianna (Okrzeja 1848/23)
  17. ---------- Jan x Książek Marianna (Okrzeja 1856/10)
  18. ---------- Jan x Mucha Franciszka (Górzno k. Garwolina 1860/16)
  19. ---------- Jan x Talarek Maria (Górzno k. Garwolina 1974/15)
  20. ---------- Janina x Talarek Jan (Górzno k. Garwolina 1979/7)
  21. ---------- Józef x Szczepański Aniela (Górzno k. Garwolina 1969/31)
  22. ---------- Józef x Talarek Rozalia (Górzno k. Garwolina 1935/36)
  23. ---------- Katarzyna x Jaworski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1927/18)
  24. ---------- Maciej x Stępnicki Franciszka (Okrzeja 1856/27)
  25. ---------- Marian x Kołaczek Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1978/6)
  26. ---------- Marianna x Kryczka Józef (Okrzeja 1865/21)
  27. ---------- Marianna x Miłosz Jan (Okrzeja 1865/17)
  28. ---------- Marianna x Osiak Kacper (Górzno k. Garwolina 1865/15)
  29. ---------- Mieczysław x Grudziński Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1968/8)
  30. ---------- Salomea x Konopski Ignacy (Okrzeja 1847/19)
  31. ---------- Stanisław x Jakubasik Franciszka (Okrzeja 1854/3)
  32. ---------- Tekla x Beczek Augustyn (Okrzeja 1853/29)
  33. ---------- Wawrzyniec x Cieślak Katarzyna (Okrzeja 1860/7)
  34. ---------- Wojciech x Sergiel Antonina (Okrzeja 1856/4)
  35. ---------- Zofia x Wojtaś Aleksander (Górzno k. Garwolina 1934/30)
  36. Jędrycha Franciszka x Kotlarz Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1924/22)
  37. ---------- Józefa x Szeląg Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1926/3)
  38. ---------- Julianna x Kowal Maksymilian (Niekrasów Świętokrzyski 1933/17)
  39. Jędrychowicz Marian x Gorecki Anna (Płock 1888/92)
  40. Jędrychowski Andrzej x Kołakowski Marianna (Ludzisko 1830/0)
  41. ---------- Andrzej x Prusek Marcjanna (Obiechów 1841/4)
  42. ---------- Ewa x Brzezicki Kazimierz (Obiechów 1833/22)
  43. ---------- Katarzyna x Płowiec Józef (Obiechów 1826/10)
  44. ---------- Paweł x Milik Małgorzata (Obiechów 1865/4)
  45. ---------- Walenty x Kosiński Marianna (Skała 1882/24)
  46. ---------- Wawrzyniec x Stopnisz Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1831/2)
  47. Jędryk Katarzyna x Gad Andrzej (Połaniec 1861/16)
  48. Jędryka Andrzej x Tomasik Wiktoria (Połaniec 1875/34)
  49. ---------- Franciszek x Fiuty Zuzanna (Borzykowa 1855/29)
  50. ---------- Gertruda x Wrzask Piotr (Borzykowa 1826/3)
  51. ---------- Helena x Mądrzyk Grzegorz (Borzykowa 1852/19)
  52. ---------- Ignacy x Buc Anastazja (Borzykowa 1858/49)
  53. ---------- Ignacy x Zaskórski Katarzyna (Borzykowa 1862/7)
  54. ---------- Jadwiga x Molitoris Andrzej (Podlesie 1657/7)
  55. ---------- Jan x Czechowska Magdalena (Połaniec 1875/36)
  56. ---------- Józef x Kopyto Gertruda (Borzykowa 1846/10)
  57. ---------- Józef x Stypka Agnieszka (Borzykowa 1827/24)
  58. ---------- Józefa x Zaskórski Franciszek (Borzykowa 1853/17)
  59. ---------- Katarzyna x Wojcieszko Marcin (Borzykowa 1857/21)
  60. ---------- Małgorzata x Buc Adam (Borzykowa 1851/26)
  61. ---------- Marcin x Osieńska Apolonia (Połaniec 1824/7)
  62. ---------- Marianna x Bojarski Andrzej (Borzykowa 1858/42)
  63. ---------- Marianna x Chrzuszcz Wojciech (Borzykowa 1849/28)
  64. ---------- Marianna x Trzaskacz Tomasz (Borzykowa 1836/21)
  65. ---------- Marianna x Zaskórski Walenty (Borzykowa 1857/20)
  66. Jędrys Agata x Donik Błażej (Kraków - św. Salwator 1841/24)
  67. ---------- Agnieszka x Wolski Stanisław (Bebelno 1696/4)
  68. ---------- Anna x Baranek Andrzej (Kraków - św. Salwator 1836/34)
  69. ---------- Balcer x Grabarz Tekla (Pabianice 1860/30)
  70. ---------- Ewa x Grabowski Mateusz (Pabianice 1860/33)
  71. ---------- Jakub x Danek Małgorzata (Pabianice 1857/14)
  72. ---------- Jan x Rozpędzik Konstancja (Kraków - św. Salwator 1832/37)
  73. ---------- Józef x Bieda Marianna (Kraków - św. Salwator 1838/6)
  74. ---------- Józefa x Oleśko Filip (Pabianice 1858/79)
  75. ---------- Kasper x Cieślik Apolonia (Kraków - św. Salwator 1829/54)
  76. ---------- Kasper x Walc Bronisława (Kraków - św. Salwator 1848/25)
  77. ---------- Marcin x Polio Łucja (Kraków - św. Salwator 1848/16)
  78. ---------- Michał x Lipiński Karolina (Okrzeja 1863/12)
  79. ---------- Michał x Zięba Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1837/80)
  80. ---------- Mikołaj x Kucharski Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1842/20)
  81. ---------- Rozalia x Iciek Józef (Pabianice 1858/80)
  82. ---------- Szymon x Łuszczek Józefa (Kraków - św. Salwator 1842/21)
  83. ---------- Szymon x Łuszczek Konstancja (Kraków - św. Salwator 1849/4)
  84. ---------- Szymon x Prochal Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1830/51)
  85. ---------- Wojciech x Prochal Magdalena (Kraków - św. Salwator 1839/20)
  86. ---------- Wojciech x Prochal Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1849/21)
  87. ---------- Zuzanna x Jach Antoni (Pabianice 1858/56)
  88. Jędrysek Agnieszka x Radzki Wojciech (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1783/23)
  89. ---------- Elżbieta x Gurka Grzegorz (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1760/4)
  90. ---------- Marianna x Bośkowicz Piotr (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1788/32)
  91. Jędrysiak Agnieszka x Kudła Bartłomiej (Truskolasy 1819/28)
  92. ---------- Antonina x Kulig Tomasz (Chlewiska 1832/54)
  93. ---------- Józef x Kmietka Rozalia (Brzeziny 1785/1990)
  94. Jędryszczyk Agnieszka x Równy Maciej (Brok 1820/12)
  95. ---------- Agnieszka x Śladewski Michał (Brok 1828/2)
  96. ---------- Andrzej x Brzostek Katarzyna (Brok 1817/30)
  97. ---------- Andrzej x Elert Katarzyna (Brok 1826/4)
  98. ---------- Ewa x Pych Wincenty (Brok 1836/22)
  99. ---------- Feliks x Nieskórski Katarzyna (Brok 1836/4)
  100. ---------- Katarzyna x Tomasz Tomasz (Brok 1831/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne