Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Iwański (wyników 61):

  1. Iwan Anna x Wałdecki Tomasz (Barłożno 1753/8)
  2. ---------- Barbara x Jażdżewski Paweł (Barłożno 1749/3)
  3. ---------- Dorota x Poleński Wojciech (Barłożno 1749/5)
  4. ---------- Franciszek x Mazurek Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/10)
  5. ---------- Magdalena x Rogalski Albert (Barłożno 1750/6)
  6. ---------- Małgorzata x Chrzuszcz Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/14)
  7. ---------- Marianna x Kolaska Tomasz (Końskowola 1653/24)
  8. ---------- Regina x Ozga Paweł (Końskowola 1657/33)
  9. ---------- Regina x Pielak Sebastian (Końskowola 1660/6)
  10. ---------- Stefan x Skiba Marianna (Cisów 1935/12)
  11. Iwanicki Andrzej x Bąkowski Paulina (Wyszogródek 1842/1)
  12. ---------- Antoni x Kubaszkiewicz Regina (Kraków - Mariacka 1832/80)
  13. ---------- Jan x Krasiński Wiktoria (Płock 1886/51)
  14. ---------- Józef x Szostak Tekla (Czemierniki 1812/9)
  15. ---------- Józefa x Witkowski Jan (Płock 1864/59)
  16. ---------- Kazimierz x Luchanek Tacjanna (Hrubieszów 1814/51)
  17. ---------- Małgorzata x Dunak Bartłomiej (Czemierniki 1814/5)
  18. ---------- Marianna x Korecki Franciszek (Domosławice, wieś Domosławice 1893/4)
  19. ---------- N. x Dziekoński N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/20)
  20. ---------- Tekla x Zablewski Teodor (Hrubieszów 1832/1)
  21. Iwanowski Anna x Flizyk Józef (Barłożno 1858/13)
  22. ---------- Franciszka x Michałowicz Ignacy (Mileszki 1855/2)
  23. ---------- Ignacy x Borkowski Marianna (Barłożno 1830/11)
  24. ---------- Jakub x Flizyk Jadwiga (Barłożno 1857/1)
  25. ---------- Józef x Lissewski Marianna (Gniew 1841/19)
  26. ---------- Józef x Roszczewski Benedykta (Łabunowo 1789/4)
  27. ---------- Katarzyna x Maciejewski Jakub (Barłożno 1866/10)
  28. ---------- Marianna x M.....maierowic Aleksander (Końskowola 1670/7)
  29. ---------- Michał x Gąsiork Katarzyna (Barłożno 1745/1)
  30. ---------- Michał x Jabłonowski Anna (Łabunowo 1788/10)
  31. ---------- Michał x Klein Józefina (Barłożno 1873/14)
  32. ---------- Stefan x Brzeziński Franciszka (Barłożno 1869/5)
  33. ---------- Tekla x Szwiderski Roch (Chlewiska 1828/13)
  34. ---------- Tytus x Piniński Hilaryna (Szumbar 1859/3)
  35. Iwański Adam x Frączek Weronika (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1885/9)
  36. ---------- Bolesław x Zittermann Maria (Gniew 1946/63)
  37. ---------- Bronisława x Kalinowski Józef (Działoszyce 1886/27)
  38. ---------- Franciszek x Bielicki Anna (Papowo Toruńskie 1882/16)
  39. ---------- Franciszek x Maroń Karolina (Papowo Toruńskie 1864/28)
  40. ---------- Jakub x Łatoś Bronisława (Działoszyce 1874/25)
  41. ---------- Jan x Dziedzic Apolonia (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1800/1)
  42. ---------- Jan x Rywelski Marta (Barłożno 1899/6)
  43. ---------- Joanna x Sidrow Jan (Raciąż 1945/5)
  44. ---------- Józef x Popławski Anna (Hrubieszów 1819/42)
  45. ---------- Józef x Stęplowski Helena (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1852/1)
  46. ---------- Józefa x Strąk Tomasz (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1866/1)
  47. ---------- Katarzyna x Mauritz Herman (Gniew 1955/6)
  48. ---------- Leon x Orłowski Helena (Gniew 1942/4)
  49. ---------- Łucja x Szczypiór Jan (Barłożno 1929/24)
  50. ---------- Marcin x Sobota Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1884/5)
  51. ---------- Maria x Radziszewski Leon (Płock 1866/59)
  52. Iwanski Marianna x Kalbukowski Franciszek (Gniew 1943/32)
  53. Iwański Marianna x Mucharski Jan (Papowo Toruńskie 1871/15)
  54. ---------- Michał x Dławichowski Rozalia (Kazimierz Biskupi 1900/1)
  55. ---------- Michał x Dławichowski Rozalia (Kazimierz Biskupi 1900/1)
  56. ---------- Szymon x Szatan Katarzyna (Podlesie 1712/3)
  57. ---------- Teresa x Szafrański Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1843/7)
  58. ---------- Wawrzyniec x Pańczycki Justyna (Hrubieszów 1832/36)
  59. ---------- Wawrzyniec x Solecki Marianna (Papowo Toruńskie 1860/16)
  60. ---------- Weronika x Racławski Jan (Barłożno 1925/8)
  61. ---------- Wojciech x Misztal Wiktoria (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1869/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne