Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Hoffman (wyników 132):

  1. Hofess Katarzyna x Szczepaniak Jan (Cisów 1897/9)
  2. Hoff Anna Dorota x Orlak Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/17)
  3. ---------- Justyna x Piernicki Marcin (Gniew 1866/8)
  4. ---------- Ludwik x Schäck Fryderyka Wilhelmina (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1844/2)
  5. Hoffam Daniel x Wejnerowicz Karolina (Raciążek 1830/12)
  6. Hoffbauer Wilhelm x Rose Emma Filipina (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1841/1)
  7. Hoffer Józef x Skrobański Karolina (Hrubieszów 1858/42)
  8. Hoffman Franciszek x Gołębiewski Zofia (Grudusk 1871/12)
  9. ---------- Franciszek x Matros Agnieszka (Dmenin 1866/19)
  10. ---------- Franciszek x Szefera Franciszka (Pabianice 1857/30)
  11. ---------- Friderich x Bergman Anna (Raciążek 1837/36)
  12. ---------- Fryderyk x Kwitnowski Marianna (Gniew 1769/12)
  13. ---------- Jakub x Mielec Anna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1920/5)
  14. ---------- Jan x Kukuła Ewa (Kraków - Wszyscy Święci 1844/17)
  15. ---------- Jerzy x Chmielewski Małgorzata Paulina (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/128)
  16. ---------- Julia x Jeżewski Aleksander (Mileszki 1860/8)
  17. ---------- Karol x Sadecki Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1832/26)
  18. ---------- Katarzyna x Skierka Mateusz (Grabowo kościerskie 1836/1)
  19. ---------- Krystyna x Simiło Bogusław (Raciąż 1974/10)
  20. ---------- Marianna Elżbieta x Knul Augustyn Florian (Dmenin 1821/12)
  21. ---------- Marianna x Zieliński Feliks (Górzno k. Garwolina 1937/9)
  22. ---------- Tekla x Braszczyński Antoni (Dmenin 1883/13)
  23. ---------- Tomasz x Birczyński Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1847/7)
  24. ---------- Wilhelm x Bialik Józefa (Grudusk 1872/6)
  25. ---------- Zuzanna x Rebertowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1821/1)
  26. Hoffmann Anastazja x Murawski Ignacy (Barłożno 1907/6)
  27. ---------- Anna x Laskowski Michał (Gniew 1834/32)
  28. ---------- Anna x Mierzwiński Marceli (Ludzisko 1837/0)
  29. ---------- Anna x Switalski Michał (Gniew 1834/62)
  30. ---------- Antoni x Buszwoltz Marta (Gniew 1916/7)
  31. ---------- Antoni x Buszwoltz Marta (Gniew 1916/8)
  32. ---------- Antonia x Krzeminski Franciszek (Gniew 1942/56)
  33. ---------- August x Mulinski Franciszka (Raciąż 1862/24)
  34. ---------- Augusta x Praczkowski August (Grabowo kościerskie 1890/11)
  35. ---------- Barbara x Klamas Jan (Gniew 1856/27)
  36. ---------- Barbara x Schönberg Karol (Gniew 1859/57)
  37. ---------- Bernard x Lemke Rozalia (Gniew 1853/25)
  38. ---------- Berta Amelia x Wiczkowski Teofil (Grabowo kościerskie 1889/5)
  39. ---------- Franciszek x Gajewski Anna (Gniew 1874/10)
  40. ---------- Franciszek x Łaszewski Barbara (Gniew 1873/27)
  41. ---------- Franciszek x Rozmaity Maria (Gniew 1846/20)
  42. ---------- Franciszek x Zgodda Marianna (Gniew 1854/37)
  43. ---------- Franciszek x Żugowski Katarzyna (Gniew 1870/3)
  44. ---------- Franciszka x Klein Józef (Gniew 1903/25)
  45. ---------- Helena x Brejski Maksymilian (Gniew 1920/69)
  46. ---------- Ignacy x Pakura Minna (Stężyca 1875/24)
  47. ---------- Jakub x Dobrzyński Anna (Gniew 1782/7)
  48. ---------- Jakub x Matuszewski Maria (Gniew 1851/19)
  49. ---------- Jan x Bielecki Katarzyna (Gniew 1831/5)
  50. ---------- Jan Ferdynand x Polak Klara (Grabowo kościerskie 1896/1)
  51. ---------- Jan x Hennig Wilhelmina (Gniew 1866/25)
  52. ---------- Jan x Kuczeński Katarzyna (Gniew 1828/14)
  53. ---------- Jan x Linder Justyna (Gniew 1842/30)
  54. ---------- Jan x Pestka Teofila (Gniew 1891/36)
  55. ---------- Jan x Szczuka Leokadia (Gniew 1919/65)
  56. ---------- Jan x Szczuka Leokadia (Gniew 1919/66)
  57. ---------- Jan x Werra Stefania (Gniew 1932/18)
  58. ---------- Jan x Zieleński Anna (Gniew 1827/14)
  59. ---------- Jerzy x Kamrowski Anna (Gniew 1798/8)
  60. ---------- Joanna x Helm Jan (Grabowo kościerskie 1885/4)
  61. ---------- Joanna Rozyna x Rittlaus August Teodor (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1840/1)
  62. ---------- Joanna x Witt Otto (Gniew 1882/20)
  63. ---------- Józef x Cieklinski Justyna (Gniew 1863/74)
  64. ---------- Józef x Dedel Katarzyna (Gniew 1826/11)
  65. ---------- Józef x Flissykowski Paulina (Grabowo kościerskie 1894/6)
  66. ---------- Józef x Galkowski Maria (Gniew 1852/23)
  67. ---------- Józefa x Kruszewski Ksawery (Gniew 1935/11)
  68. ---------- Julianna x Kukulski Wojciech (Dmenin 1853/2)
  69. ---------- Justyna x Koliński Michał (Gniew 1867/34)
  70. ---------- Karol x Kuhn Józefa (Kraków - Mariacka 1832/86)
  71. ---------- Karolina x Macholla Wojciech (Grabowo kościerskie 1875/1)
  72. ---------- Karolina x Wesołowski Józef (Grabowo kościerskie 1881/6)
  73. ---------- Katarzyna x Itryk Piotr (Grabowo kościerskie 1869/8)
  74. ---------- Katarzyna x Jablonski Ignacy (Gniew 1904/7)
  75. ---------- Katarzyna x Wessolowski Szymon (Gniew 1856/66)
  76. ---------- Klemens x Omiela Bolesława (Raciąż 1946/10)
  77. ---------- Ludwika x Chmielowski Andrzej (Grabowo kościerskie 1851/6)
  78. ---------- Magdalena x Schubert Paweł (Gniew 1888/14)
  79. ---------- Marcin x Kłopoki Katarzyna (Gniew 1836/17)
  80. ---------- Marian x Kobus Joanna (Raciąż 1979/16)
  81. ---------- Marianna x Braun Fryderyk (Gniew 1819/4)
  82. ---------- Marianna x Czwiklinski Paweł (Gniew 1854/19)
  83. ---------- Marianna x Jaraszewski Jakub (Gniew 1871/5)
  84. ---------- Marianna x Raymus Jan (Gniew 1823/34)
  85. ---------- Marta x Stolz Teodor (Stężyca 1899/39)
  86. ---------- Michał x Karnath Augusta (Grabowo kościerskie 1882/3)
  87. ---------- Michał x P_lanz Marianna (Gniew 1851/20)
  88. ---------- Paweł Jakub x Sarnowski Franciszka (Grabowo kościerskie 1901/8)
  89. ---------- Piotr x Lubowski Anna (Gniew 1787/7)
  90. ---------- Rozalia x Pufelski Franciszek (Gniew 1899/20)
  91. ---------- Szymon x Deptulski Magdalena (Gniew 1862/51)
  92. ---------- Szymon x Georg Katarzyna (Gniew 1827/15)
  93. ---------- Szymon x Pączek Franciszka (Gniew 1904/6)
  94. ---------- Szymon x _heys Teresa (Gniew 1823/17)
  95. ---------- Zuzanna x Ketzandorfer Karol (Gniew 1848/14)
  96. ---------- Zuzanna x Zawiszewski Jan (Gniew 1824/56)
  97. Hoffses Bronisława x Krzemiński Franciszek (Cisów 1933/7)
  98. ---------- Edmund x Skubek Weronika (Cisów 1935/3)
  99. ---------- Roman x Jaroń Rozalia (Cisów 1932/5)
  100. Höfh Wanda x Gensch Fryderyk Wilhelm (Wierzeja, USC 1883/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne