Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Herszkowicz (wyników 64):

  1. Herc Julia x Michalski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1831/19)
  2. ---------- Salomea x Kubicki Andrzej (Rakoszyn 1833/1)
  3. Hercegowski Marianna x Rogowski Walenty (Kraków - św. Szczepan 1816/83)
  4. Herchel Mateusz x Baran Agnieszka (Zielonki 1836/6)
  5. Hercka Anton x Rzanny Marianna (Wierzeja, USC 1883/3)
  6. Hercok Ignacy x Werpillot Anna (Kraków - św. Salwator 1832/113)
  7. ---------- Rozalia Katarzyna x Galiński Jan ChrzcicielJózef (Kraków - św. Salwator 1852/7)
  8. Hercz Marianna x Ostrowski Michał (Działoszyce 1850/7)
  9. Herczkowicz Zyta x Brzozowy Moik Herik (Brok 1823/2)
  10. Herczy Jakub x Felecki Wiktoria (Działoszyce 1864/8)
  11. ---------- Jan x Janus Anna (Działoszyce 1853/10)
  12. ---------- Jan x Nowak Agnieszka (Działoszyce 1837/7)
  13. ---------- Michał x Wójcik Magdalena (Działoszyce 1832/27)
  14. ---------- Wincenty x Turecki Łucja (Działoszyce 1876/7)
  15. Heredziak Franciszek x Florkowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1819/73)
  16. ---------- Franciszek x Swobodziński Ewa (Kraków - Mariacka 1813/8)
  17. Hereza Helena x Kukułka Tomasz (Działoszyce 1844/9)
  18. Herezy Marianna x Aksamit Łukasz (Działoszyce 1881/32)
  19. Herhman Jan x Lubiński Barbara Bibianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/112)
  20. Herisz Jakub x Wencelka Marianna (Gniew 1783/5)
  21. Herka Franciszek x Tamioła Magdalena (Chlewiska 1833/30)
  22. ---------- Salomea x Skuza Rafał (Chlewiska 1838/12)
  23. Herker Paweł x Langowski Monika (Gniew 1911/33)
  24. Herkowicz Marian x Herszkowicz Sara (Koprzywnica 1810/9)
  25. Herkowski Marianna x Kamrowski Adam (Barłożno 1758/1)
  26. Hersikowicz Nuzen x Abramowicz Maria (Klimontów 1814/33)
  27. Herst Katarzyna x Goetz Michał (Gniew 1840/13)
  28. Herszkowicz Cypa x Towiasz Beniamin (Koprzywnica 1821/28)
  29. ---------- Jakub x Boruch Gitla (Brok 1824/21)
  30. ---------- Jakub x Szmulowicz Rychle (Gieczno 1814/12)
  31. ---------- Leyba x Moskawa Sta (Klimontów 1815/94)
  32. ---------- Leyba x Szmulewicz Leja (Czemierniki 1811/21)
  33. ---------- Maria x Moskowicz Lejb (Zbuczyn 1811/283)
  34. ---------- Sara x Aronowicz Jaser (Klimontów 1825/206)
  35. ---------- Sara x Herkowicz Marian (Koprzywnica 1810/9)
  36. ---------- Szmul x Taszer Elza (Hrubieszów 1811/57)
  37. ---------- Wulwa x Wulwowicz Marta (Koprzywnica 1819/4)
  38. Herszkowski Anna x Gawrzyjał Józef (Barłożno 1871/6)
  39. ---------- Katarzyna x Palmowski Franciszek (Barłożno 1876/1)
  40. Herszla Rachela x Habowicz Zyzman (Klimontów 1814/136)
  41. Herszlak Anna x Judas Józef (Klimontów 1864/9)
  42. Herszlik Jakub x Jakubowicz Estera (Rakoszyn 1810/1)
  43. Hersztemblim Cela x Wolfowicz Hana (Okrzeja 1825/62)
  44. Hersztowski Anna x Kierszensztein Ludwik (Barłożno 1762/1)
  45. ---------- Elżbieta x Kazubowski Tomasz (Barłożno 1702/4)
  46. ---------- Jan x Czcikowski Lilianna (Barłożno 1871/26)
  47. ---------- Jan x Janiski Anna (Barłożno 1841/9)
  48. ---------- Jan x Rembk Katarzyna (Barłożno 1862/20)
  49. ---------- Józef x Maciejewski Anna (Barłożno 1832/15)
  50. ---------- Katarzyna x Kurowski Józef (Barłożno 1853/6)
  51. ---------- Maciej x Bugayski Zofia (Barłożno 1743/2)
  52. ---------- Marianna x Chmielecki Antoni (Barłożno 1761/2)
  53. ---------- Marianna x Tuflewski Franciszek (Barłożno 1862/19)
  54. ---------- N. x Kalamarski N. (Gniew 1777/29)
  55. ---------- Zofia x Ćwikliński Maciej (Barłożno 1719/4)
  56. Herzczowno Marianna x Walmanowski Jan (Gniew 1795/41)
  57. Herzek Abraham x Bognacio Chere (Gieczno 1819/25)
  58. Herzig Józef x Herrmanczyk Antonia (Gniew 1898/30)
  59. Herzkiewicz Kyflia x Szabszowicz Wolf (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/11)
  60. Herzkowicz Faiga x Abrachamowicz Martko (Jeżów 1819/37)
  61. ---------- Gnedla x Nosowicz Enoch (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/9)
  62. ---------- Peszla x Faybusiowicz Szmul (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/1)
  63. ---------- Rozalia x Szmulowicz Jaszer (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/33)
  64. ---------- Szmul x Lewkowicz Haja (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/74)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne