Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Harwart (wyników 101):

  1. Harabiń Katarzyna x Duda Ignacy (Bodzentyn 1867/3)
  2. ---------- Katarzyna x Skarbek Jan (Bodzentyn 1866/25)
  3. Harabusz Sebastian x Warchoł Julianna (Połaniec 1820/69)
  4. Haraczek Antoni x N. Rozalia (Połaniec 1868/2)
  5. Haranicka Agnieszka x Wojciaczyk Jakub (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1816/4)
  6. Haras Karol x Wróbel Łucja (Dzierzgów 1831/5)
  7. ---------- Katarzyna x Węglarz Józef (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1840/2)
  8. ---------- Rozalia x Kubik Jan (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1838/3)
  9. Harasiak Wojciech x Michalski Agnieszka Agata (Kościelec pow. kaliski 1821/13)
  10. Haraski Franciszka x Madejski Gaspar (Skała 1858/6)
  11. Harasymowicz Maciej x Djadiuk Helena (Hrubieszów 1867/26)
  12. Harasz Katarzyna x Koniecki Bartłomiej (Kraków - św. Mikołaj 1816/17)
  13. ---------- Tomasz x Janczak Petronela (Kościelec pow. kaliski 1865/11)
  14. Haraziński Rozalia x Paśnik Antoni Kajetan (Czemierniki 1812/24)
  15. Harazniewski Katarzyna x Szurkowicz Michał (Gniew 1742/6)
  16. Haraznionka Anna x Cichy Wojciech (Gniew 1906/49)
  17. ---------- Konstancja x Giza Grzegorz (Gniew 1732/3)
  18. Haraźny Antoni x Szamborski Antonina (Dmenin 1893/25)
  19. Harbarzewski Joanna x Oborski Franciszek (Okrzeja 1845/6)
  20. Harder Teofil x Herman Anna (Gniew 1825/10)
  21. ---------- Wilhelm x Łobdowski Katarzyna (Gniew 1840/15)
  22. Hardkowski Karol x Cybart Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1843/26)
  23. Hardziński Balbina x Łubiński (Łubina) Jan (Kraków - Mariacka 1841/1)
  24. Harędziński Małgorzata x Fistuber Józef Feliks (Kraków - Mariacka 1813/41)
  25. Haręgwik Józef x Złotnik Magdalena (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1832/5)
  26. Harel Jakub x NN Jadwiga (Barłożno 1694/2)
  27. Harenza Antoni x S Agnieszka (Kraszewice 1889/24)
  28. ---------- Antonina x Lipka Adam (Kraszewice 1892/62)
  29. ---------- Ignacy x Salamon Tekla (Kraszewice 1889/15)
  30. ---------- Jan x Szczygieł Józefa (Kraszewice 1891/52)
  31. ---------- Józef x Bolek Franciszka (Kraszewice 1889/27)
  32. ---------- Ludwika x Kowalski Franciszek (Kraszewice 1891/10)
  33. ---------- Wiktoria x Adamczewski Błażej (Kraszewice 1891/54)
  34. Hareza Jadwiga x Wójcik Mateusz (Działoszyce 1828/13)
  35. Haręza Urszula x Frukacz Józef (Podlesie 1807/1)
  36. Harliński Zofia x Wyka Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1831/32)
  37. Harmacinski Katarzyna x Kazimierczak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1853/13)
  38. Harmaciński Zofia x Szydłowski Marian (Kazimierz Biskupi 1862/1)
  39. Harmal Jan x Świetkowski Ewa (Kraków - św. Krzyż 1815/4)
  40. Harman Paulina x Soroka Jan (Hrubieszów 1858/22)
  41. Harmatys Andrzej x Schemppin Katarzyna (Kraków - św. Florian 1829/50)
  42. ---------- Andrzej x Słupski Rozalia (Kraków - św. Anna 1823/11)
  43. Harnasionka Elżbieta x Feurich Michał (Gniew 1739/1)
  44. Harnicki Józef x Kusiński Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1842/14)
  45. Harnik Andrzej x Leszczyński Urszula (Kraków - św. Mikołaj 1834/23)
  46. ---------- Marianna x Kubik Mikołaj (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1835/3)
  47. Harnikowski Franciszka x Smietański Stanisław (Kraków - św. Florian 1833/106)
  48. ---------- Marcin x Łyszkowski Zofia (Kraków - św. Florian 1810/3)
  49. ---------- Mateusz x Popiołek Franciszka (Kraków - św. Florian 1813/46)
  50. ---------- Mikołaj x Kopowski Elżbieta (Kraków - św. Florian 1812/49)
  51. ---------- Mikołaj x Kukliński Urszula (Kraków - św. Florian 1833/116)
  52. Harsz Michał x Grębosz Magdalena (Działoszyce 1830/3)
  53. Harszkowicz Wolf x Jakubowicz Peszla (Koprzywnica 1821/12)
  54. Harszla Agata x Cisoski Mateusz (Koprzywnica 1860/4)
  55. ---------- Agnieszka x Zwierzyk Jan (Koprzywnica 1846/41)
  56. ---------- Franciszka x Rączkowski Jan (Koprzywnica 1860/38)
  57. ---------- Jan x Nowak Małgorzata (Koprzywnica 1821/10)
  58. ---------- Jan x Zwierzyk Agnieszka (Koprzywnica 1863/10)
  59. ---------- Józef x Cybulak Jadwiga (Koprzywnica 1821/11)
  60. ---------- Józefa x Stasik Michał (Koprzywnica 1873/30)
  61. ---------- Magdalena x Kopera Michał (Koprzywnica 1853/12)
  62. ---------- Marcin x Zwierzyk Barbara (Koprzywnica 1832/19)
  63. ---------- Petronela x Gach Grzegorz (Koprzywnica 1861/11)
  64. ---------- Piotr x Sałata Franciszka (Koprzywnica 1825/15)
  65. Harszlak Agnieszka x Strojwąs Krzysztof (Koprzywnica 1824/24)
  66. ---------- Józef x Kunicki Marianna (Klimontów 1836/4)
  67. ---------- Rozalia x Krycia Łukasz (Klimontów 1861/4)
  68. Hart Anna x Węgrzynowski Wojciech (Kraków - św. Anna 1835/31)
  69. ---------- Barbara x Lis Tomasz (Obiechów 1852/11)
  70. ---------- Barbara x Prusek Maciej (Obiechów 1832/4)
  71. ---------- Filip x Rydzewski Marianna (Obiechów 1839/8)
  72. ---------- Franciszka x Brzeziński Szymon (Obiechów 1840/5)
  73. ---------- Jan x Hubert Antonina (Kraków - św. Mikołaj 1816/28)
  74. ---------- Katarzyna x Pawłowski Józef (Obiechów 1843/12)
  75. ---------- Małgorzata x Siuda Piotr (Obiechów 1837/2)
  76. ---------- Marianna x Grabek Grzegorz (Obiechów 1843/9)
  77. ---------- Tomasz x Hołdyk Marianna (Obiechów 1832/6)
  78. Hartig Icho x Zryden Fryda (Hrubieszów 1819/37)
  79. Hartman Anna x Telan Jan (Górzno k. Garwolina 1774/9)
  80. ---------- Apolonia x Donat Jan (Turek 1893/29)
  81. ---------- Jan x Balicki Tekla (Hrubieszów 1820/40)
  82. ---------- Kazimierz x Rumas Aniela (Grocholice 1884/31)
  83. ---------- Stanisław x Sikorski Marianna (Hrubieszów 1865/20)
  84. Hartmann Genowefa x Chabrowski Ignacy (Barłożno 1915/1)
  85. ---------- Genowefa x Czerwiński Tomasz (Barłożno 1928/25)
  86. ---------- Karol x Frymarz Marianna (Barłożno 1887/13)
  87. ---------- Karol x Rumpa Barbara (Barłożno 1891/14)
  88. ---------- Marianna x Gohren Jerzy (Barłożno 1914/16)
  89. Hartnicki Ludwik x Gołębiewski Karolina (Koprzywnica 1844/19)
  90. Hartowicz Matylda x Szukiewicz Aleksander (Kraków - Wszyscy Święci 1843/12)
  91. Hartwichin Elżbieta x Rasch Tomasz (Gniew 1796/21)
  92. Hartych Robert x Brzeziński Rozalia (Mileszki 1874/30)
  93. Haruk Paweł x Pyza Elżbieta (Hrubieszów 1863/33)
  94. ---------- Paweł x Pyza Elżbieta (Hrubieszów 1869/33)
  95. Harwart Franciszek x Brochoński Marta (Gniew 1919/87)
  96. ---------- Franciszek x Brochoński Marta (Gniew 1919/88)
  97. Harwas Wojciech x Bednarek Jadwiga (Kraszewice 1889/69)
  98. Haryan Małgorzata x Strumecki Józef (Kraków - św. Salwator 1823/97)
  99. Harytoński Grzegorz x Pałka Magdalena (Klimontów 1829/7)
  100. Harzli Barbara x Oklęka Wawrzyniec (Koprzywnica 1819/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne