Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Hallmann (wyników 73):

  1. Halacz Katarzyna x Rozdziałowski Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1846/5)
  2. Halama Antoni x Cengler Katarzyna (Kraków - Mariacka 1812/60)
  3. Halaman Katarzyna x Zarzecki Feliks (Kraków - Wszyscy Święci 1818/11)
  4. Halan Tekla x Stadnicki Mateusz (Hrubieszów 1860/8)
  5. Halba Adam x Wróblewski Salomea (Kraków - św. Szczepan 1842/11)
  6. ---------- Augustyn x Tęcza Marianna (Kraków - św. Szczepan 1813/136)
  7. ---------- Julianna x Oleś Jan (Kraków - św. Szczepan 1849/2)
  8. ---------- Marianna x Susuł Sebastian (Kraków - św. Mikołaj 1828/31)
  9. ---------- Szymon x Piech Marianna (Kraków - Mariacka 1827/47)
  10. ---------- Wojciech x Janutek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1829/25)
  11. ---------- Wojciech x Żychowski Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1835/30)
  12. Halbiński Katarzyna x Urbański Jan (Kraków - św. Szczepan 1849/35)
  13. ---------- Marianna x Reczek Łukasz (Kraków - św. Szczepan 1826/34)
  14. Haler Helena x Mądrzykowski Michał (Kraków - Mariacka 1821/14)
  15. Haliczuk Piotr x Dryszak Ksawera (Hrubieszów 1862/33)
  16. Halienski Szymon x Frost Marianna (Gniew 1785/14)
  17. Halik Andrzej x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/58)
  18. ---------- Andrzej x Nowak Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1839/11)
  19. ---------- Andrzej x Słaby Marianna (Kraków - św. Szczepan 1851/7)
  20. ---------- Anna x Bialik Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1834/44)
  21. ---------- Elżbieta x Wrona Józef (Kraków - św. Salwator 1825/46)
  22. ---------- Florian x Koziara Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1811/26)
  23. ---------- Jadwiga x Wyzga Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1848/24)
  24. ---------- Jan x Nowak Marianna (Kraków - św. Szczepan 1848/23)
  25. ---------- Józef x Hytry Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1836/28)
  26. ---------- Justyna x Pluta Norbert (Kraków - św. Salwator 1829/56)
  27. ---------- Katarzyna x Bialik Jan (Kraków - św. Szczepan 1846/24)
  28. ---------- Katarzyna x Konik Augustyn (Kraków - św. Salwator 1827/140)
  29. ---------- Maciej x Poniedziałek Brygida (Kraków - św. Salwator 1828/49)
  30. ---------- Marianna x Garus Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1846/35)
  31. ---------- Marianna x Kołton Wojciech (Kraków - św. Salwator 1830/75)
  32. ---------- Petronela x Bażela Wincenty (Kraków - św. Salwator 1845/18)
  33. ---------- Stanisław x Augustyniak Marianna (Kraków - św. Salwator 1817/39)
  34. ---------- Urszula x Kołton Józef (Kraków - św. Salwator 1819/107)
  35. ---------- Walenty x Słaby Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1848/46)
  36. ---------- Wincenty x Kędzior Zofia (Kraków - Mariacka 1846/13)
  37. ---------- Wojciech x Gołacki Łucja (Kraków - św. Salwator 1840/3)
  38. ---------- Wojciech x Lubieniecki Franciszka (Kraków - Mariacka 1823/42)
  39. ---------- Zofia x Zalewa Karol (Kraków - św. Salwator 1831/93)
  40. Halikowski Wiktoria x Barański Wojciech (Borzykowa 1847/25)
  41. Halinowski Kacper x Sobczyk Wiktoria (Skórkowice 1871/2)
  42. Halk Jan x Zelewski Anna (Chwaszczyno 1832/10)
  43. Halka Elżbieta x Waligóra Tomasz (Kraków - św. Salwator 1824/88)
  44. Halkiewicz Franciszek x Wiezgat Katarzyna (Hrubieszów 1818/40)
  45. Haller Cezary x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/45)
  46. ---------- Marianna x Wentzel Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1812/20)
  47. Hallmann Anna x Krause Józef (Chwaszczyno 1861/11)
  48. ---------- August x Czop (Czap) Elżbieta (Chwaszczyno 1864/10)
  49. ---------- August x Syldatk Barbara (Stężyca 1880/5)
  50. ---------- Barbara x Darga Jakub (Chwaszczyno 1865/10)
  51. ---------- Jakub x Sluzinski Julianna (Chwaszczyno 1866/2)
  52. ---------- Jan x Rhode Franciszka (Chwaszczyno 1874/15)
  53. ---------- Karolina x Dellas Józef (Chwaszczyno 1864/29)
  54. ---------- Krystian x Thada Rozalia (Chwaszczyno 1862/17)
  55. ---------- Ludwika x Kuba Walenty (Chwaszczyno 1865/13)
  56. ---------- Magdalena x Labuhn Jan (Chwaszczyno 1876/13)
  57. ---------- Marcin x Derowski Julianna (Chwaszczyno 1864/27)
  58. ---------- Marianna x _ratke Antoni (Chwaszczyno 1863/12)
  59. ---------- Michał x Jażdziewski Marianna (Chwaszczyno 1862/7)
  60. ---------- Paweł x Dębicki Klara (Barłożno 1928/32)
  61. Halm Kasper x Kortyka Anna (Kraków - św. Florian 1814/72)
  62. Haloerw Karol x Thied Katarzyna (Raciąż 1831/19)
  63. Halot Adam x Bernacik Franciszka (Gródek 1884/12)
  64. Halski Rozalia x Muchowski Stanisław (Gniew 1921/9)
  65. Halst Walenty x Szawłowski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1812/13)
  66. Halt Marianna x Schwarza Walenty (Barłożno 1858/5)
  67. Haltfuss Jan x Blum Julianna (Łabunowo 1796/2)
  68. Haltweg Jan x Klundr Anna (Raciąż 1826/8)
  69. Haluda Klara x Budzyń Karol (Działoszyce 1830/10)
  70. Haluska Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/32)
  71. Halwech Dawid x Swakowicz Agnieszka (Raciąż 1844/16)
  72. ---------- Ewa x Senske Jan (Raciąż 1846/6)
  73. ---------- Karol x Izbaner Anna (Raciąż 1840/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne