Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Habowski (wyników 67):

  1. Haba Andrzej x Jaroń N. (Cisów 1855/3)
  2. ---------- Andrzej x Sikora Marianna (Bodzentyn 1816/34)
  3. ---------- Antoni x Wójcik Rozalia (Cisów 1900/10)
  4. ---------- Antonina x Krzemiński Marcin (Cisów 1924/6)
  5. ---------- Balbina x Wojdaszek Andrzej (Cisów 1927/8)
  6. ---------- Elżbieta x Wieczorek Józef (Dmenin 1791/5)
  7. ---------- Felicja x Kozieł Aleksander (Cisów 1934/6)
  8. ---------- Franciszka x Stefański Feliks (Cisów 1931/5)
  9. ---------- Izydor x Gratka Zofia (Cisów 1826/1)
  10. ---------- Jadwiga x Ziołkowski Franciszek (Kraków - św. Florian 1816/42)
  11. ---------- Józef x Skiba Stanisława (Cisów 1943/6)
  12. ---------- Józefa x Jaros Stanisław (Cisów 1923/9)
  13. ---------- Józefa x Musiał Andrzej (Cisów 1922/13)
  14. ---------- Katarzyna x Papis Franciszek (Cisów 1925/3)
  15. ---------- Katarzyna x Siekański Józef (Cisów 1938/4)
  16. ---------- Kazimierz x Jagodziński Józefa (Cisów 1924/4)
  17. ---------- Kazimierz x Jaroń Franciszka (Cisów 1849/3)
  18. ---------- Marianna x Walkowicz Adam (Cisów 1934/11)
  19. ---------- Michał x Sepioł Franciszka (Cisów 1919/3)
  20. ---------- Rozalia x Wójcik Jan (Cisów 1899/6)
  21. ---------- Stanisław x Machocki Feliksa (Cisów 1940/5)
  22. ---------- Stanisław x Machocki Katarzyna (Cisów 1919/4)
  23. ---------- Tekla x Jaroń Jan (Cisów 1897/10)
  24. ---------- Władysław x Czechowski Władysława (Cisów 1941/1)
  25. ---------- Wojciech x Oblegor Małgorzata (Cisów 1899/1)
  26. Habdasiński Jerzy x Borowski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1824/27)
  27. Habel Jan Nepomucen x Bieżanowski Urszula (Grocholice 1882/41)
  28. Haber Adam x Lejsler Anna (Pniewnik 1837/15)
  29. ---------- Andrzej x Czernecki Tekla (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1842/6)
  30. ---------- Ignacy x Stabrowski Helena (Hrubieszów 1864/5)
  31. ---------- Marianna x Lenart Antoni (Skórkowice 1884/21)
  32. ---------- Marianna x Zychowicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1901/1)
  33. ---------- Teresa x Szumigaj Józef (Kraków - Boże Ciało 1833/15)
  34. ---------- Walery x Markiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1897/5)
  35. ---------- Wincenty x Susuł Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1849/35)
  36. Habera Marcin x Wujczyk Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1849/45)
  37. Haberek Andrzej x Stróżycki Franciszka (Gnojno 1864/23)
  38. Haberland Karol Fryderyk x Sachnic Anna (Łabunowo 1821/6)
  39. Haberman Fryderyk Karol x Huff Dorota Anna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/17)
  40. Haberski Antoni x Bogdański Salomea (Kraków - św. Anna 1821/14)
  41. ---------- Piotr x Celejewski Agnieszka (Okrzeja 1844/36)
  42. Habeski Józef x Sellner Aniela (Kraków - św. Florian 1849/11)
  43. Habianka Elżbieta x Wieczorek Józef (Dmenin 1791/5)
  44. Habielski Józef x Grudziński Helena (Białobrzegi 1848/7)
  45. Habiera Michał x Ciok Małgorzata (Pniewnik 1878/5)
  46. Habinka Mateusz x Windak Agnieszka (Kraków - św. Florian 1833/13)
  47. Habinowski Antoni x Kowalczyk Marianna (Dmenin 1856/13)
  48. Habiński Karol x Janicki Franciszka (Babsk 1839/4)
  49. ---------- Stanisław x Jambros Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1849/10)
  50. Habka Marianna x Domaszk Piotr (Stężyca 1866/5)
  51. Habowicz Zyzman x Herszla Rachela (Klimontów 1814/136)
  52. Habowski Andrzej x Borkat Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1845/36)
  53. ---------- Błażej x Gałasiewicz Salomea (Kraków - św. Anna 1818/70)
  54. ---------- Błażej x Piechowicz Salomea (Kraków - św. Florian 1851/21)
  55. ---------- Łucja x Balicki Marcin (Barłożno 1749/1)
  56. ---------- Marianna x Bolechowski Kazimierz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1860/1)
  57. ---------- Marianna x Zwietrek Błażej (Kraków - św. Florian 1843/17)
  58. ---------- Tekla x Łakomski Stanisław (Kraków - św. Florian 1850/30)
  59. Habraht Jan Fryderyk x Gumowski Łucja (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/64)
  60. Habrecki Mikołaj x Mika Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1833/58)
  61. Habrnol Zofia x Twardowski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1849/12)
  62. Habros Regina x Biesek Mikołaj (Końskowola 1659/14)
  63. Habrosz Zofia x Lubek Franciszek (Końskowola 1666/4)
  64. Habrowski Łukasz x Kanicki Aniela (Okrzeja 1830/14)
  65. Habssefreit Bruno Otto x Mrożek Rozalia Maria (Gniew 1944/5)
  66. Habuszowski Tekla x Kosiński Mateusz (Kraków - św. Florian 1826/50)
  67. Habzda Józefa x Sikora Marceli (Niekrasów Świętokrzyski 1926/35)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne