Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gutt (wyników 119):

  1. Gut Agnieszka x Szturc Franciszek (Kraków - Mariacka 1812/56)
  2. ---------- Franciszka x Madejski Andrzej (Skała 1818/3)
  3. ---------- Ignacy x Skonieczny Ewa (Brok 1816/23)
  4. ---------- Kunegunda x Pasik Kazimierz (Bebelno 1829/2)
  5. ---------- Marianna x Kopot Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1839/31)
  6. ---------- Marianna x Stankiewicz Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1835/40)
  7. ---------- Marianna x Zadrożny Piotr (Brok 1828/23)
  8. ---------- Piotr Paweł x Modzelewski Tekla (Brok 1836/30)
  9. Guther Marianna x Kaminski Jan (Raciąż 1891/8)
  10. Guthknecht Anna x Grodzicki Antoni (Kraków - św. Szczepan 1836/18)
  11. Gutka Andrzej x Duda Ewa (Kiczki 1810/2)
  12. Gutkiewicz Aniela x Antoszewski Ignacy (Białobrzegi 1865/8)
  13. ---------- Anna x Żurawski Jan (Białobrzegi 1843/1)
  14. ---------- Antoni x Grodecki Petronela (Białobrzegi 1817/5)
  15. ---------- Antonina x Gaiewski Jan (Białobrzegi 1829/4)
  16. ---------- Antonina x Jezierski Franciszek (Białobrzegi 1824/1)
  17. ---------- Franciszek x Oktabowicz Franciszka (Białobrzegi 1839/9)
  18. ---------- Franciszek x Oleszkiewicz Marianna (Białobrzegi 1865/7)
  19. ---------- Franciszek x Pośnik Marianna (Białobrzegi 1858/3)
  20. ---------- Franciszka x Pękacki Szymon (Białobrzegi 1843/3)
  21. ---------- Franciszka x Pokal Julian (Białobrzegi 1826/5)
  22. ---------- Franciszka x Śledziowski Franciszek (Białobrzegi 1832/8)
  23. ---------- Jan x Ostrowski Marianna (Białobrzegi 1851/2)
  24. ---------- Józef x Gradecki Marianna (Białobrzegi 1844/12)
  25. ---------- Józef x Gradecki Marianna (Białobrzegi 1845/1)
  26. ---------- Karol x Średniowski Julianna (Białobrzegi 1827/1)
  27. ---------- Katarzyna x Głowacki Michał (Białobrzegi 1861/3)
  28. ---------- Katarzyna x Ostrowski Jan (Białobrzegi 1849/2)
  29. ---------- Katarzyna x Pękalski Wawrzyniec (Białobrzegi 1845/3)
  30. ---------- Marcin x Kuzinek Marianna (Białobrzegi 1832/1)
  31. ---------- Marianna x Ignaczak Antoni (Prażmów 1898/6)
  32. ---------- Marianna x Marczewski Piotr (Białobrzegi 1823/5)
  33. ---------- Marianna x Niwienski Ignacy (Białobrzegi 1828/4)
  34. ---------- Marianna x Rzeczkowski Jan (Białobrzegi 1835/4)
  35. ---------- Marianna x Trzosiński Antoni (Białobrzegi 1849/3)
  36. ---------- Marianna x Wieluszeński Michał (Białobrzegi 1841/1)
  37. ---------- Michał x Gruszczyński Józefa (Białobrzegi 1830/1)
  38. ---------- Mikołaj x Winciewicz Rozalia (Białobrzegi 1827/3)
  39. ---------- Petronela x Lewandowski Łukasz (Białobrzegi 1833/2)
  40. ---------- Stanisław x Pękacki Katarzyna (Białobrzegi 1857/2)
  41. ---------- Wojciech x Gradecki Barbara (Białobrzegi 1844/11)
  42. ---------- Wojciech x Leszczyński Marianna (Białobrzegi 1847/1)
  43. ---------- Zofia x Iwanow Maksymilian (Białobrzegi 1832/10)
  44. ---------- Zofia x Pękacki Wawrzyniec (Białobrzegi 1814/1)
  45. Gutkowski Antoni x Pykoski Joanna (Kraków - św. Florian 1828/90)
  46. ---------- Bartłomiej x Brochodzki Joanna (Gieczno 1820/7)
  47. ---------- Dezyderiusz x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/38)
  48. ---------- Feliks x Czosnowski Marianna (Płock 1861/25)
  49. ---------- Jadwiga x Gajewski Franciszek (Luszyn 1866/16)
  50. ---------- Józef x Janik Tekla (Kraków - Mariacka 1833/103)
  51. ---------- Justyna x Jaroszewski Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/5)
  52. ---------- Ludwik x Szostak Maria Magdalena (Gródek 1879/16)
  53. ---------- Marianna x Różycki Jan (Płock 1887/93)
  54. ---------- Marianna x Staniszewski Wojciech (Płock 1864/68)
  55. ---------- Wilhelmina x Hübner Jan (Kraków - św. Florian 1851/15)
  56. ---------- Zofia x Maciejowski Tomasz (Kraków - Mariacka 1825/36)
  57. Gutl N. x Nawrocki Jan (Brok 1817/33)
  58. Gutmann Ignacy x Duszyński Wanda (Okrzeja 1848/33)
  59. ---------- Julianna x Kopczyński Michał (Okrzeja 1838/11)
  60. ---------- Seweryna x Moszyński Feliks (Okrzeja 1839/17)
  61. Gutmanowicz Aeksander x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/53)
  62. Gutmanski Agnieszka x Laskowski Jan (Dobrzejewice 1851/5)
  63. ---------- Cecylia x Melerski Benon (Dobrzejewice 1852/7)
  64. ---------- Marianna x Jesiolowski Józef (Dobrzejewice 1828/9)
  65. Gutner Regina x Mathis Piotr (Gniew 1810/19)
  66. Gutniak Szymon x Krzemiński Katarzyna (Ludzisko 1823/0)
  67. Gutowksi Anna x Trzop Wojciech (Kraków - Mariacka 1836/58)
  68. ---------- Mikołaj x Smoła Salomea (Kraków - św. Szczepan 1810/48)
  69. Gutowska Elżbieta x Brzozowski Marceli (Skórkowice 1885/1)
  70. ---------- Wiktoria x Polesak Wincenty (Bełżyce 1830/9)
  71. Gutowski Agnieszka x Kowal Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1818/70)
  72. ---------- Aleksander x Demidowicz Eufemia (Kraków - św. Krzyż 1839/6)
  73. ---------- Ambroży x Wałkowiński Anna (Zielonki 1830/18)
  74. ---------- Anna x Bukowski Stanisław (Gniew 1858/11)
  75. ---------- Augustyn x Karczewski Joanna Julianna (Bebelno 1855/9)
  76. ---------- Błażej x Wysocki Katarzyna (Kraków - Mariacka 1817/35)
  77. ---------- Domicella Zofia x Wierzbowski Leon (Kraków - św. Anna 1817/31)
  78. ---------- Elżbieta x Czajka Tymon (Gniew 1847/15)
  79. ---------- Feliks x Dławichowski Cecylia (Kazimierz Biskupi 1930/4)
  80. ---------- Franciszek x Gracz Marianna (Gniew 1825/9)
  81. ---------- Franciszek x Pawelc Barbara (Gniew 1821/16)
  82. ---------- Jan x Kulwikowski Józefina (Stężyca 1883/11)
  83. ---------- Józef x Białkowski Aniela (Kraków - Mariacka 1841/21)
  84. ---------- Józef x Goląbek Anna (Gniew 1846/19)
  85. ---------- Józef x Łoś Katarzyna (Kraków - Mariacka 1815/48)
  86. ---------- Karol x Gorycza Ewa (Skórkowice 1886/5)
  87. ---------- Katarzyna x Kotulski Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1825/35)
  88. ---------- Katarzyna x Malon Franciszek (Babsk 1813/7)
  89. ---------- Kunegunda x Stradomski Józef (Kraków - św. Szczepan 1824/23)
  90. ---------- Łucja x Knapik Jakub (Kraków - św. Anna 1815/10)
  91. ---------- Ludwik x Hewner Marianna (Kazimierz Biskupi 1909/2)
  92. ---------- Marianna x Krzymowski Wiktor (Żelazna 1878/1)
  93. ---------- Mateusz x Rozek Anna (Gniew 1860/21)
  94. ---------- Paweł x Kaminski Barbara (Gniew 1903/19)
  95. ---------- Piotr x Gutowski Wiktoria (Ostrów mazowiecka 1865/44)
  96. ---------- Piotr Paweł x Krakowski Maria (Gniew 1857/24)
  97. ---------- Salomea x Wacławiak Kazimierz (Kraków - Boże Ciało 1816/6)
  98. ---------- Tekla x Wołoch Jan (Gorzków 1856/10)
  99. ---------- Wiktoria x Gutowski Piotr (Ostrów mazowiecka 1865/44)
  100. ---------- Wincenty x Czeriński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/46)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne