Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Guss (wyników 45):

  1. Gus Daniel x Turzo Katarzyna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1857/3)
  2. ---------- Franciszka x Bielecki Karol (Surhów 1868/14)
  3. ---------- Jan x Laszewski Jadwiga (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/3)
  4. ---------- Ludwika x Mreski Józef (Barłożno 1853/9)
  5. ---------- Szymon x Bestfalki Anna (Raciążek 1754/3)
  6. Gusack August x Cuikowski Marianna (Dobrzejewice 1840/10)
  7. Gusadkowski Maciej x Jozwana Ewa (Raciążek 1767/5)
  8. Gusiewicz Ewa x Drążkowski Jan (Papowo Toruńskie 1864/4)
  9. ---------- Wawrzyniec x Dymski Ewa (Papowo Toruńskie 1836/14)
  10. ---------- Wojciech x Grzywiński Marianna (Papowo Toruńskie 1867/7)
  11. ---------- Zuzanna x Przybysiewski Stanisław (Papowo Toruńskie 1859/25)
  12. Gusik Michał x Pieterek Franciszka (Skała 1851/9)
  13. Gusinski Jan x Kopicki Katarzyna (Gniew 1845/19)
  14. Gusk Anna x Filzek Franciszek (Gniew 1845/14)
  15. Guskowski Antonina x Bańkowski Konstanty (Surhów 1858/16)
  16. Gusman Jan x Hamiński Gertruda (Barłożno 1722/6)
  17. ---------- Wawrzyniec x NN Katarzyna (Barłożno 1695/5)
  18. Gusmann Jan x Klein Marianna (Gniew 1886/16)
  19. ---------- Leokadia x Bąkowski Józef (Barłożno 1934/2)
  20. ---------- Marianna x Chamski Wojciech (Gniew 1837/7)
  21. ---------- Matylda x Rajski Franciszek (Gniew 1890/4)
  22. Guss Bronisław x Mejrowski Bronisława (Barłożno 1926/21)
  23. ---------- Eugeniusz x Koziura Janina (Gniew 1951/15)
  24. ---------- Franciszek x Torbicki Maria (Gniew 1945/23)
  25. ---------- Marta x Jagielski Antoni (Gniew 1906/74)
  26. ---------- Wiktor x Zblewski Barbara (Gniew 1874/35)
  27. Gusse Wojciech x Stürmer Anna Marianna (Jeżów 1823/39)
  28. Gusszman Marianna x Kujawski Józef (Barłożno 1905/10)
  29. Gust Urszula x Puplewicz Adam (Łabunowo 1818/2)
  30. Gusta Łukasz x Jasion Wiktoria (Skórkowice 1880/21)
  31. Gustak Piotr x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/47)
  32. Gustena Michał x Blokawna Barbara (Barłożno 1853/5)
  33. Gustke Barbara x Grontkowski Witold (Raciąż 1984/13)
  34. ---------- Edyta x Stosik Jarosław (Raciąż 1995/5)
  35. ---------- Ewa x Kwaśniewski Kazimierz (Raciąż 1995/7)
  36. ---------- Jolanta x Piechowski Rafał (Raciąż 1997/12)
  37. ---------- Maksymilian Jerzy x Gatz Irena (Raciąż 1966/9)
  38. Gustow Łukasz x karlewski Marianna (Gniew 1792/10)
  39. Gustowski Edward x Zachmielewski Stefania (Gniew 1934/20)
  40. ---------- Paulina Antonina x Kurowski Aleksander Wincenty (Gnojno 1846/31)
  41. ---------- Walenty x Gromek Marianna (Pniewnik 1832/11)
  42. Gusz Antoni x Deryng Anastazja (Barłożno 1906/24)
  43. Guszczora Jan x Szulc Marianna (Chwaszczyno 1765/5)
  44. Guszka Katarzyna x Struzikowksi Tomasz (Kraków - Mariacka 1830/53)
  45. Guszywant Szymon x Jeżkówna Klara (Brzeziny 1798/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne