Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gurgas (wyników 104):

  1. Gura Agnieszka x Niedzielski Marcin (Kraków - Mariacka 1834/43)
  2. ---------- Karol x Szarleja Waleria (Skórkowice 1887/37)
  3. ---------- Kazimierz x Sonleitner Teresa (Kraków - Mariacka 1832/124)
  4. Guraj Mikołaj x Woźnicki Kunegunda (Grodzisk Mazowiecki 1850/33)
  5. Gurak Jan x Nowak Apolonia (Działoszyce 1839/3)
  6. Gurakiewicz Franciszka x Bilecki Gerwazy (Kraków - św. Mikołaj 1833/14)
  7. Gural Jan x Obrębowski Marianna (Łomna 1884/4)
  8. Guralczyk Wojciech x Wiktorski Julianna (Grodzisk Mazowiecki 1848/30)
  9. Guralski Franciszka x Brzeziński Wincenty (Jeżów 1822/2)
  10. ---------- Franciszka x Osiński Jan (Raciążek 1835/4)
  11. ---------- Rozalia x Popławski Wawrzyniec (Raciążek 1835/13)
  12. Guranowski Kazimierz x Mioducki Józefa (Kazimierz Biskupi 1897/15)
  13. Gurasiński Jan x Cieślik Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1822/21)
  14. Gurazda Franciszka x Brzeźniak Kazimierz (Lgota Wielka 1850/16)
  15. ---------- Franciszka x Nagodusz Mateusz (Lgota Wielka 1862/31)
  16. ---------- Kunegunda x Gacki Wincenty (Lgota Wielka 1867/22)
  17. ---------- Łucja x Jarosiak Adam (Lgota Wielka 1845/2)
  18. ---------- Walenty x Kozłowski Weronika (Lgota Wielka 1858/5)
  19. ---------- Wojciech x Namysł Marcjanna (Lgota Wielka 1828/13)
  20. ---------- Zofia x Kubiak Antoni (Lgota Wielka 1856/18)
  21. Gurba Anna Maria x v_Brzu_owski Walerian (Gniew 1875/22)
  22. Gurbiel Franciszek x Tarwid Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/1)
  23. ---------- Franciszek x Witkowski Tekla (Kraków - Mariacka 1830/67)
  24. Gurczycki Jan Andrzej x Dzikowski Barbara (Kraków - Mariacka 1815/21)
  25. Gurczyński Antonina x Gazdziński Ignacy (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1822/1)
  26. ---------- Franciszka x Stanek Błażej (Kraków - św. Florian 1833/133)
  27. ---------- Józefa x Koperski Jan (Kraków - Mariacka 1817/32)
  28. ---------- Józefa x Olczak Ignacy (Mileszki 1875/18)
  29. Gurda Michał x Puchała Marianna (Dmenin 1674/1)
  30. Gurdzielewski Wawrzyniec x Mętka Barbara (Nieborów 1810/8)
  31. Gurecki Andrzej x Siudzinski Marianna (Raciąż 1810/9)
  32. ---------- Barbara x Błoński Mikołaj (Czermno 1851/7)
  33. ---------- Cecylia x Wyciekowski Adam (Barłożno 1913/17)
  34. ---------- Elżbieta x Janiszek Grzegorz (Okrzeja 1821/29)
  35. ---------- Franciszka x Beczek Paweł (Okrzeja 1856/29)
  36. ---------- Jadwiga x Marcinek Mateusz (Okrzeja 1827/15)
  37. ---------- Jakub x Szklarczyk Małgorzata (Okrzeja 1826/5)
  38. ---------- Jan x Franczyk Marianna (Bebelno 1860/5)
  39. ---------- Jan x Glanda Agnieszka (Bebelno 1857/7)
  40. ---------- Jan x Kornas Marianna (Okrzeja 1855/25)
  41. ---------- Jan x Ratajczak Nepomucena (Wąsosze k. Konina 1839/1)
  42. ---------- Katarzyna x Tkaczak Szczepan (Okrzeja 1819/46)
  43. ---------- Marianna x Osial Paweł (Okrzeja 1847/2)
  44. ---------- Mateusz x Gerszewski Katarzyna (Raciąż 1814/14)
  45. ---------- Szczepan x Majchrzak Maryanna (Żytno 1893/33)
  46. ---------- Wojciech x Sobutka Maryanna (Żytno 1892/17)
  47. Guredzki Tekla x Ujdak Julian (Klimontów 1844/13)
  48. Gurgas Wincenty x Siwek Marianna (Kazimierz Biskupi 1924/15)
  49. Gurgul Marek x Maciejewski Barbara (Raciąż 1980/17)
  50. ---------- Marianna x Kamieński Kazimierz (Kraków - Mariacka 1828/65)
  51. Gurka Grzegorz x Jędrysek Elżbieta (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1760/4)
  52. ---------- Jan x Dunaj Ludwika (Grodzisk Mazowiecki 1851/28)
  53. ---------- Klara x Grzybczyk Mikołaj (Kraków - Wszyscy Święci 1837/3)
  54. ---------- Zuzanna x Spertak Piotr (Kraków - Mariacka 1812/42)
  55. Gurlewicz Anna x Pręczkowski Kazimierz (Gniew 1765/26)
  56. ---------- Barbara x Rutkowski Jan (Gniew 1833/29)
  57. Gurliewicz Marcin x Dworakowski Joanna (Gniew 1887/4)
  58. Gurniak Piotr x Nazar Marianna (Hrubieszów 1856/6)
  59. Gurniewicz Agnieszka x Marynet Wawrzyniec (Raciąż 1780/8)
  60. Gurnik Elżbieta x Suliga Błażej (Bebelno 1760/4)
  61. Gurnikiewicz Michał x Bułat Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1829/12)
  62. Gurnisiewicz Jan x Noga Regina (Kraków - św. Szczepan 1834/63)
  63. ---------- Wojciech x Wodnowicz Marianna (Kraków - św. Krzyż 1828/8)
  64. Gurowicz Magdalena x Zietara Marcin (Rakoszyn 1843/1)
  65. Gurowski Józef x Maciński Marianna (Kazimierz Biskupi 1904/12)
  66. ---------- Józef x Samulski Marianna (Kazimierz Biskupi 1895/21)
  67. ---------- Lucjan x Zakrzewski Franciszka (Grudusk 1881/27)
  68. ---------- Marcin x Jabłon Anna (Gniew 1766/28)
  69. ---------- Stanisława x Wiatrowski Józef (Kazimierz Biskupi 1904/23)
  70. ---------- Tomasz x Kołakowski Julianna (Grudusk 1872/10)
  71. Gursch Wojciech x Kucn Anna (Raciąż 1829/7)
  72. Gursche Józef x Stancel Zuzanna (Chwaszczyno 1874/12)
  73. Gurski Andrzej x Elmanowki Anna (Gniew 1788/8)
  74. ---------- Anna x Balbuza Maciej (Gniew 1777/15)
  75. ---------- Apolonia x Mokrzacki Antoni (Łabunowo 1799/1)
  76. ---------- Feliks x Szmytka Józefa (Mileszki 1869/4)
  77. ---------- Franciszek x Klotzk Anna (Chwaszczyno 1748/1)
  78. ---------- Franciszek x Librowski Marcjanna (Kraków - św. Mikołaj 1815/37)
  79. ---------- Franciszek x Zgoda Anna (Gniew 1900/30)
  80. ---------- Franciszka x Rzepka Walenty (Gniew 1899/26)
  81. ---------- Jan x Brochonski Franciszka (Gniew 1893/21)
  82. ---------- Józef x Woylant Marianna (Raciąż 1818/4)
  83. ---------- Katarzyna x Orłowski Jan (Gniew 1788/23)
  84. ---------- Katarzyna x Ptaszyński Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/17)
  85. ---------- Konstancja x Czernecki Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1814/7)
  86. ---------- Łucja x Grober Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1861/16)
  87. ---------- Marianna x Drzał Franciszek (Hrubieszów 1871/12)
  88. ---------- Marianna x Jasinski Paweł (Gniew 1891/1)
  89. ---------- Marianna x Samulewski Leon (Gniew 1911/23)
  90. ---------- Michał x Neufeld Anna (Gniew 1895/36)
  91. ---------- Mikołaj x Roczkowski Barbara (Gniew 1830/14)
  92. ---------- Onufry x Bielawski Konstancja (Gniew 1795/16)
  93. ---------- Piotr Franciszek x Mazurowski Marianna (Chwaszczyno 1747/1)
  94. ---------- Rozalia x Sikorski Piotr Paweł (Kraków - Mariacka 1813/4)
  95. ---------- Tomasz x Glar Marianna (Gniew 1776/33)
  96. ---------- Tomasz x Szczakowski Marcjanna (Kraków - św. Florian 1817/55)
  97. Gurski-Sadowski N. x Ozdzieński N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/32)
  98. Gurtal Stanisław x Grodecki Antonina (Białobrzegi 1856/3)
  99. Gurtat Michał x Wójcicki Salomea (Gródek 1881/4)
  100. Gurtkiewicz Jakub x Rzygocki Michalina (Białobrzegi 1864/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne