Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gubrych (wyników 40):

  1. Guba Jan x Talarek Stefania (Górzno k. Garwolina 1939/33)
  2. ---------- Józef x Grochólski Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1926/36)
  3. Gubajczyk Andrzej x Kowal Marianna (Dmenin 1767/4)
  4. ---------- Franciszek x Purola Magdalena (Dmenin 1768/2)
  5. Gubała Agata x Nowak Franciszek (Dmenin 1817/19)
  6. ---------- Andrzej x Zawłocki Józefa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1875/2)
  7. ---------- Antoni x Kozak Franciszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1848/7)
  8. ---------- Antoni x Kozieł Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1857/3)
  9. ---------- Antoni x Ruszkowski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1869/1)
  10. ---------- Helena x Piotrowski Antoni (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1882/5)
  11. ---------- Jan x Kozub Ludwika (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1887/6)
  12. ---------- Jan x Topolski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1844/3)
  13. ---------- Jan x Woźniak Marianna (Dmenin 1821/13)
  14. ---------- Karol x Łukawski Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/7)
  15. ---------- Katarzyna x Pietrzyk Michał (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1895/7)
  16. ---------- Kazimierz x Gradowski Julia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/4)
  17. ---------- Kazimierz x Pietrzyk Katarzyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1885/4)
  18. ---------- Łucja x Pawlik Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/1)
  19. ---------- Maciej x Cesarz Anastazja (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1895/8)
  20. ---------- Marek x Kurzac Marianna (Dmenin 1800/1)
  21. ---------- Marianna x Kozieł Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1900/1)
  22. ---------- Marianna x Valenhaupt Ernest (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/2)
  23. ---------- Salomea x Dudek Michał (Dmenin 1788/3)
  24. ---------- Tomasz x Borowiecki Elżbieta (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1859/5)
  25. ---------- Wiktoria x Leszczyński Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1830/3)
  26. ---------- Zofia x Gardjan Marcin (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1893/5)
  27. Gubałka Jan x Stolarczyk Ewa (Dmenin 1800/15)
  28. Gubalski Marianna x Kępa Paweł (Dmenin 1865/16)
  29. Gubanowski Marianna x Gebirg Andrzej (Kraków - Mariacka 1812/25)
  30. Gubara N. x Surowiecki Szymon (Kraków - św. Anna 1845/8)
  31. Gubass(-sz) Karol x Dymarz Katarzyna (Irządze 1808/11)
  32. Gubaszewski Antonina x Rakiewicz Antoni (Kraków - Mariacka 1832/36)
  33. Gubert Adela x Zabłocki Erwin (Raciąż 1973/26)
  34. Gubiak Ewa x Wyłoga Wojciech (Końskowola 1657/37)
  35. Gubienka Barbara x Rybacki Maciej (Kazimierz Biskupi 1836/20)
  36. Gubinski Jakub x Dempski Marianna (Gniew 1795/15)
  37. Gubnech Marcin x Malgis Katarzyna (Raciąż 1852/19)
  38. Gubrych Anna x Hanczyk Jan (Raciąż 1872/17)
  39. ---------- Jakub x Schruber Zuzanna (Raciąż 1865/6)
  40. ---------- Michał x Warmbur Anna (Raciąż 1866/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne