Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Grzyb (Całka) (wyników 345):

  1. Grzęba Andrzej x Sadowska Agata (Kazimierza Mała 1881/26)
  2. ---------- Franciszek x Piłat Elżbieta (Kazimierza Mała 1881/15)
  3. ---------- Katarzyna x Turlamicz Stanisław (Działoszyce 1849/23)
  4. Grzeba Małgorzata x Jaglarz Paweł (Kraków - św. Szczepan 1817/126)
  5. Grzebacz Łukasz x Pypionka Franciszka (Pniewnik 1758/21)
  6. ---------- Łukasz x Tajo Julianna (Pniewnik 1766/107)
  7. Grzebalski Piotr x Stępień Franciszka (Gródek 1883/3)
  8. Grzebański Jan x Rejawski Zofia (Barłożno 1919/3)
  9. Grzebieluch Genowefa x Sadowski Franciszek (Gniew 1948/36)
  10. Grzebielucha Helena x Potulski Józef (Gniew 1949/36)
  11. ---------- Jadwiga x Szwoch Augustyn (Gniew 1946/54)
  12. Grzebieński Jan x Rutowski Leokadia (Barłożno 1916/3)
  13. ---------- Stefania x Piedtke Antoni (Gniew 1943/36)
  14. Grzebinoga Paweł x Wilczek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1848/54)
  15. Grzebiński Franciszka x Grochowski Józef Jan (Gniew 1929/17)
  16. ---------- Helena x Bryska Henryk (Gniew 1960/17)
  17. ---------- Zbigniew Ryszard x Zgubiński Zofia Maria (Gniew 1968/18)
  18. ---------- Zofia x Zblewski Feliks (Gniew 1942/14)
  19. Grzębki Jan x Kowalski Ewa (Gniew 1774/6)
  20. Grzebnicki Antonina x Sroka Piotr (Kraków - św. Florian 1824/35)
  21. Grzeboski Szczepan x Fronczak Agnieszka (Łomna 1890/14)
  22. Grzebowski Marcin x Kalisz Julianna (Łoniów 1820/109)
  23. Grzębski Andrzej x Chojnacki Marianna (Raciążek 1779/9)
  24. ---------- Franciszek x Binerowski Julianna (Gniew 1871/4)
  25. ---------- Jakób x Kaczanowski Marianna (Raciążek 1765/8)
  26. Grzebski Jan x Zakrzewski Anna (Grudusk 1875/14)
  27. Grzębski Małgorzata x Bielawski Jan (Raciążek 1769/8)
  28. Grzebuła Franciszek x Wrona Antonina (Gorzków 1869/11)
  29. ---------- Marjanna x Zaprzał Michał (Gorzków 1855/4)
  30. ---------- Stanisław x Wojtowicz Tekla (Gorzków 1855/27)
  31. Grzembski Anna x Grabowski Jan (Gniew 1810/13)
  32. ---------- Ewa x Młotkowski Marcin (Gniew 1809/31)
  33. Grzępa Jan Ignacy x Lorbiecki Marianna Elżbieta (Raciąż 1894/20)
  34. Grzyb Adam x Kołtonowski Magdalena (Działoszyce 1873/7)
  35. ---------- Adam x Mazur Tekla (Działoszyce 1880/12)
  36. ---------- Agnieszka x Majek Sebastian (Okrzeja 1860/21)
  37. ---------- Agnieszka x Malinowski Jan (Działoszyce 1842/19)
  38. ---------- Agnieszka x Malmon Andrzej (Działoszyce 1830/7)
  39. ---------- Andrzej x Łubianek Antonina (Okrzeja 1865/14)
  40. ---------- Antoni x Bijak Marianna (Działoszyce 1859/5)
  41. ---------- Antoni x Pielecki Marianna (Truskolasy 1819/23)
  42. ---------- Antoni x Pietryzk Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1835/3)
  43. ---------- Barbara x Stachnik Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1828/65)
  44. ---------- Ewa x Chmielewski Wawrzyniec (Działoszyce 1882/2)
  45. ---------- Ewa x Saracki Wawrzyniec (Działoszyce 1839/22)
  46. ---------- Franciszek x Malmon Magdalena (Działoszyce 1832/38)
  47. ---------- Franciszka x Feledykt Jędrzej (Działoszyce 1885/20)
  48. ---------- Franciszka x Gołąb Wawrzyniec (Działoszyce 1855/4)
  49. ---------- Franciszka x Gontarz Jakub (Okrzeja 1848/51)
  50. ---------- Franciszka x Padarz Stanisław (Okrzeja 1834/8)
  51. ---------- Franciszka x Ziewacz Jan (Działoszyce 1865/14)
  52. ---------- Helena x Putowski Wincenty (Działoszyce 1873/1)
  53. ---------- Jacek x Sikora Zofia (Kraków - św. Szczepan 1833/97)
  54. ---------- Jadwiga x Lamka Augustyn (Grabowo kościerskie 1924/11)
  55. ---------- Jadwiga x Szyszka Andrzej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1784/25)
  56. ---------- Jakub x Mitura Franciszka (Okrzeja 1844/5)
  57. ---------- Jakub x N. Jadwiga (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1767/10)
  58. ---------- Jan x Budzeń Franciszka (Działoszyce 1874/14)
  59. ---------- Jan x Całka Katarzyna (Działoszyce 1855/7)
  60. ---------- Jan x Czyżowski Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1811/36)
  61. ---------- Jan x Gaz Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1851/23)
  62. ---------- Jan x Kupiel Tekla (Działoszyce 1866/6)
  63. ---------- Jan x Padarz Franciszka (Okrzeja 1852/27)
  64. ---------- Jan x Ptak Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1821/20)
  65. ---------- Jan x Saracki Agnieszka (Działoszyce 1832/5)
  66. ---------- Jan x Saracki Magdalena (Działoszyce 1829/12)
  67. ---------- Jan x Skóra Franciszka (Działoszyce 1859/18)
  68. ---------- Jędrzej x Lolo Agata (Działoszyce 1860/6)
  69. ---------- Joanna x Mitka Stanisław (Kraków - św. Krzyż 1845/1)
  70. ---------- Józefa x Sowa Wojciech (Okrzeja 1833/5)
  71. ---------- Katarzyna x Figiel Wincenty (Działoszyce 1856/23)
  72. ---------- Katarzyna x Gołąb Michał (Działoszyce 1866/14)
  73. ---------- Katarzyna x Matusik Jan (Działoszyce 1855/16)
  74. ---------- Katarzyna x Wójcik Szymon (Działoszyce 1859/8)
  75. ---------- Konstancja x Kisiel Grzegorz (Okrzeja 1830/21)
  76. ---------- Kunegunda x Saracki Łukasz (Działoszyce 1832/4)
  77. ---------- Kunegunda x Wołek Wojciech (Działoszyce 1848/10)
  78. ---------- Ludwika x Nagło Józef (Działoszyce 1868/13)
  79. ---------- Łukasz x Kutrzeba Jadwiga (Kraków - św. Mikołaj 1820/19)
  80. ---------- Łukasz x Matysiak Ewa (Okrzeja 1835/12)
  81. ---------- Magdalena x Błażejczyk Antoni (Okrzeja 1847/6)
  82. ---------- Magdalena x Michoń Bartłomiej (Dmenin 1840/13)
  83. ---------- Małgorzata x Kacperski Józef (Okrzeja 1841/12)
  84. ---------- Małgorzata x Nowak Wojciech (Działoszyce 1885/6)
  85. ---------- Małgorzata x Saracki Wincenty (Działoszyce 1828/15)
  86. ---------- Małgorzata x Taczała Antoni (Kościelec pow. kaliski 1864/25)
  87. ---------- Marianna x Dupak Antoni (Działoszyce 1881/34)
  88. ---------- Marianna x Jędruch Franciszek (Działoszyce 1846/11)
  89. ---------- Marianna x Kryczka Andrzej (Okrzeja 1863/23)
  90. ---------- Marianna x Lolo Wawrzyniec (Działoszyce 1884/5)
  91. ---------- Marianna x Majka Wojciech (Działoszyce 1881/6)
  92. ---------- Marianna x Milewski Kazimierz (Brzeziny 1785/1960)
  93. ---------- Marianna x Nowak Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/7)
  94. ---------- Marianna x Paszkowski Józef (Działoszyce 1848/3)
  95. ---------- Marianna x Storański Franciszek (Działoszyce 1862/5)
  96. ---------- Marianna x Sulik Wincenty (Działoszyce 1862/4)
  97. ---------- Marianna x Wojda Wojciech (Działoszyce 1886/28)
  98. ---------- Marianna x Woller Jakub (Gniew 1855/62)
  99. ---------- Mateusz x Bialik Marianna (Kraków - św. Szczepan 1825/29)
  100. ---------- Paweł x Bachar Agnieszka (Książnice Wielkie 1865/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne