Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Grzona (wyników 152):

  1. Grząb Antonina x Ostrowski Franciszek (Działoszyce 1858/6)
  2. ---------- Marianna x Pawęzowski Kazimierz (Działoszyce 1861/15)
  3. ---------- Tekla x Wójcik Jan (Działoszyce 1860/11)
  4. Grząba Agnieszka x Barański Michał (Działoszyce 1886/2)
  5. ---------- Ewa x Leszczyński Marcin (Działoszyce 1885/26)
  6. ---------- Jakub x Kędracki Katarzyna (Działoszyce 1849/22)
  7. ---------- Kacper x Skóra Franciszka (Działoszyce 1886/10)
  8. ---------- Katarzyna x Sulik Antoni (Działoszyce 1884/11)
  9. ---------- Ludwika x Marzec Jan (Kazimierza Mała 1882/3)
  10. ---------- Paweł x Majka Katarzyna (Działoszyce 1853/15)
  11. ---------- Piotr x Nazyt Marianna (Działoszyce 1860/5)
  12. ---------- Stanisław x Figiel Julianna (Działoszyce 1858/25)
  13. ---------- Tomasz x Pawęzowski Marianna (Działoszyce 1877/14)
  14. ---------- Walenty x Sroka Katarzyna (Działoszyce 1876/22)
  15. ---------- Wincenty x Gątek Helena (Działoszyce 1853/13)
  16. ---------- Wincenty x Sito Agnieszka (Działoszyce 1856/21)
  17. Grząbiel Ewa x Oziembło Mateusz (Działoszyce 1832/30)
  18. ---------- Franciszka x Kular Szymon (Działoszyce 1839/7)
  19. ---------- Helena x Pawęzowski Maciej (Działoszyce 1837/14)
  20. Grząda Marianna x Nawrot Walenty (Działoszyce 1889/3)
  21. Grządkowski Antoni x Korf Ewa (Katerburg 1846/8)
  22. ---------- Domicela x Wiatrowski Rafał (Katerburg 1848/2)
  23. ---------- Józef x Dobrowolski Magdalena (Katerburg 1841/2)
  24. ---------- Józef x Serafin Julianna (Prażmów 1898/16)
  25. ---------- Karolina x Eismundd Hubert (Katerburg 1841/4)
  26. ---------- Leon x Janczyński Józefa (Katerburg 1848/6)
  27. ---------- Marianna x Dąbrowski Antoni (Katerburg 1838/1)
  28. ---------- Paweł x Korf Brygida (Katerburg 1847/4)
  29. Grządziel Agata x Piórkowski Franciszek (Zielonki 1848/54)
  30. ---------- Andrzej x Kalinowski Marianna (Borzykowa 1828/22)
  31. ---------- Andrzej x Kościański Brygida (Borzykowa 1857/8)
  32. ---------- Andrzej x Wierzbicki Jadwiga (Borzykowa 1858/15)
  33. ---------- Antonina x Wilkosz Szymon (Kraków - św. Anna 1848/11)
  34. ---------- Brygida x Musiał Józef (Borzykowa 1864/19)
  35. ---------- Elżbieta x Woźniak Andrzej (Przyłęk 1854/7)
  36. ---------- Helena x Jadczyk Walenty (Borzykowa 1858/1)
  37. ---------- Józef x Strychalski Apolonia (Borzykowa 1853/33)
  38. ---------- Kajetan x Dobranowski Tekla (Kraków - św. Florian 1819/89)
  39. ---------- Katarzyna x Jesionik Florian (Borzykowa 1825/29)
  40. ---------- Mateusz x Kozyra Regina (Zielonki 1823/50)
  41. ---------- Stanisław x Stolarczyk Waleria (Dmenin 1895/23)
  42. ---------- Zofia x Wierzbiński Jan (Koprzywnica 1831/29)
  43. Grządzielowski Michał x Konik Marianna (Borzykowa 1829/17)
  44. Grządziełowski Piotr x Kobelański Marianna (Borzykowa 1821/4)
  45. Grządzielski Marcin x Jasiaczek Józefa (Ludzisko 1834/0)
  46. ---------- N. x Szuff N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/4)
  47. ---------- Tomasz x Oleś Łucja (Kraków - Wszyscy Święci 1814/29)
  48. Grząka Antoni x Brzezinka Łucja (Kraków - św. Szczepan 1833/99)
  49. ---------- Antoni x Wiertek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1848/67)
  50. Grząkowski Jadwiga x Wiśniewski Jan (Papowo Toruńskie 1883/17)
  51. ---------- Marianna x Wiśniewski Franciszek (Papowo Toruńskie 1885/10)
  52. Grząskowski Józef x Janowitz Anna (Raciąż 1883/6)
  53. Grzątkowski Maciej x Walczyk Marcjanna (Raciąż 1813/4)
  54. Grzodkowski Krystyna x Rekowski Zygmunt (Raciąż 1970/6)
  55. Grzon Leokadia x Ryszkowski Ignacy (Barłożno 1923/9)
  56. Grzona Adam x Buchalecki Justyna (Raciąż 1858/1)
  57. ---------- Agnieszka x Machia Roch (Raciąż 1848/25)
  58. ---------- Anastazja x Piotrowski Ignacy (Raciąż 1890/5)
  59. ---------- Anna x Głomski Walenty (Raciąż 1865/16)
  60. ---------- August x Baszkowski Salomea (Raciąż 1875/3)
  61. ---------- August x Gnizkoski Marianna (Raciąż 1848/4)
  62. ---------- Bronisława x Nagorski Franciszek (Barłożno 1904/14)
  63. ---------- Bronisława x Smoczyński Franciszek (Barłożno 1928/20)
  64. ---------- Elżbieta Halina x Pozorski Kazimierz Józef (Raciąż 1958/15)
  65. ---------- Franciszek x Knop Katarzyna (Raciąż 1860/1)
  66. ---------- Franciszek x Scharmach Marianna (Barłożno 1904/12)
  67. ---------- Franciszka x Wróblewski Franciszek (Barłożno 1906/15)
  68. ---------- genowefa x Ciesielski Antoni (Barłożno 1931/3)
  69. ---------- Gertruda x Thul Franciszek (Raciąż 1861/4)
  70. ---------- Helena x Łęgowski Jan (Raciąż 1933/10)
  71. ---------- Ignacy x Nakielski Julianna (Raciąż 1890/3)
  72. ---------- Izydor x Weltrowski Anna (Raciąż 1901/20)
  73. ---------- Jakub x Hoppe Marianna (Raciąż 1854/2)
  74. ---------- Jan x Talaś Franciszka (Barłożno 1913/1)
  75. ---------- Jan x Wędziński Elżbieta (Raciąż 1898/19)
  76. ---------- Józef x Kurkowski Elżbieta (Raciąż 1908/13)
  77. ---------- Józef x Rozerski Józefina (Raciąż 1871/17)
  78. ---------- Julianna x Liczywek August (Raciąż 1865/20)
  79. ---------- Justyna x Kobus Jan (Raciąż 1855/4)
  80. ---------- Karol x Przypiszny Anna (Barłożno 1857/10)
  81. ---------- Katarzyna x Behrendt Jan Wawrzyniec (Raciąż 1887/9)
  82. ---------- Katarzyna x Nylk Jan (Raciąż 1872/20)
  83. ---------- Klara x Osowski Antoni (Barłożno 1919/16)
  84. ---------- Lucjan x Zilr Anna (Raciąż 1937/14)
  85. ---------- Marianna x Borys Antoni (Raciąż 1928/4)
  86. ---------- Marianna x Giersch Józef (Raciąż 1855/11)
  87. ---------- Marianna x Maczian Wilhelm (Raciąż 1869/30)
  88. ---------- Mariusz x Wegner Grażyna (Raciąż 1985/10)
  89. ---------- Michał x Mathia Maria (Raciąż 1895/18)
  90. ---------- Pelagia x Ott Wiktor (Raciąż 1952/15)
  91. ---------- Pelagia x Wiligata Ignacy (Raciąż 1945/10)
  92. ---------- Piotr x Górski Barbara (Raciąż 1976/12)
  93. ---------- Piotr x Zupk Zofia (Raciąż 1784/9)
  94. ---------- Rozalia x Meronski Jan (Raciąż 1853/19)
  95. ---------- Stanisław x Kotlęga Zuzanna (Raciąż 1903/6)
  96. ---------- Teofila x Brugmann Franciszek (Raciąż 1913/5)
  97. ---------- Weronika x Kruk Paweł (Barłożno 1920/33)
  98. ---------- Zofia x Sampławski Jerzy (Raciąż 1961/20)
  99. ---------- Zygfryd x Ryszkowski Stanisława (Barłożno 1927/3)
  100. Grzonck Jan x L...dski Franciszka (Dobrzejewice 1863/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne