Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Grzelak (wyników 163):

  1. Grząntkowski Maciej x Weltr Katarzyna (Raciąż 1801/7)
  2. Grzdr Florentyna x Corta Jakub (Gniew 1769/9)
  3. Grzęda Agnieszka x Dumin Maciej (Chlewiska 1839/11)
  4. ---------- Anastazja x Powideł Jan (Chlewiska 1838/23)
  5. ---------- Antonina x Kania Kazimierz (Chlewiska 1826/5)
  6. ---------- Barbara x Pizara Piotr (Chlewiska 1826/13)
  7. ---------- Bernard x Szamion (Siemion) Aniela (Gniew 1915/7)
  8. ---------- Bernard x Szamion (Siemion) Aniela (Gniew 1915/8)
  9. ---------- Błażej x Misiak Katarzyna (Chlewiska 1832/62)
  10. ---------- Franciszek x Słoń Jadwiga (Chlewiska 1830/5)
  11. ---------- Franciszka x Czerwiński Błażej (Chlewiska 1839/45)
  12. ---------- Franciszka x Kaczmarczyk Franciszek (Chlewiska 1835/5)
  13. ---------- Jakub x Nowak Józefa (Chlewiska 1832/44)
  14. ---------- Jan x Grudziński Marianna (Pniewnik 1860/19)
  15. ---------- Joanna x Bednarek Jan (Chlewiska 1828/35)
  16. ---------- Józefa x Zdziech Łukasz (Chlewiska 1832/77)
  17. ---------- Katarzyna x Nowakowski Ludwik (Zielonki 1820/8)
  18. ---------- Leonard x Kuchanny N. (Gniew 1919/17)
  19. ---------- Leonard x Kuchanny N. (Gniew 1919/18)
  20. ---------- Łukasz x Woźnikowski Salomea (Chlewiska 1839/1)
  21. ---------- Marianna x Kur Jan (Pniewnik 1847/2)
  22. ---------- Marianna x Szumny Piotr (Kraków - Mariacka 1818/6)
  23. ---------- Marta x Schwarz Antoni (Gniew 1919/77)
  24. ---------- Marta x Schwarz Antoni (Gniew 1919/78)
  25. ---------- Michał x Marzec Marianna (Książnice Wielkie 1865/7)
  26. ---------- Paulina x Michalak Michał (Okrzeja 1858/21)
  27. ---------- Paweł x Pioterczak Zofia (Okrzeja 1855/14)
  28. ---------- Stanisław x Misiak Anastazja (Chlewiska 1839/46)
  29. ---------- Stanisław x Ostrowski Marianna (Chlewiska 1827/26)
  30. ---------- Szymon x Krupa Marianna (Chlewiska 1838/17)
  31. Grzeda Tekla x Kubik Jan (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1843/4)
  32. Grzęda Wawrzyniec x Zdziech Antonina (Chlewiska 1834/3)
  33. Grzędowski Wojciech x Kaczorek Katarzyna (Kiczki 1810/5)
  34. Grzejda Kazimierz x Kieliszczyk Anna (Kiczki 1810/3)
  35. ---------- Petronela x Zadrożny Walenty (Kiczki 1800/4)
  36. Grzel Jadwiga x Przybynek Maciej (Końskowola 1657/13)
  37. ---------- Jan x Klicmczak Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1835/33)
  38. Grzela Balbina x Przednik Władysław (Górzno k. Garwolina 1929/36)
  39. ---------- Bronisław x Przednik Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1929/35)
  40. ---------- Jan x Pielak Helena (Górzno k. Garwolina 1941/2)
  41. ---------- Jan x Piskorz Zofia (Górzno k. Garwolina 1965/7)
  42. ---------- Jan x Talarek Marianna (Górzno k. Garwolina 1953/5)
  43. ---------- Justyna x Borkowski Piotr (Górzno k. Garwolina 1783/6)
  44. ---------- Katarzyna x Hochmal Wojciech (Górzno k. Garwolina 1727/7)
  45. ---------- Marcjanna x Nawrot Michał (Działoszyce 1877/3)
  46. ---------- Marianna x Michalak-Jaskólski Stefan (Górzno k. Garwolina 1956/2)
  47. ---------- Onufry x Lis Aniela (Górzno k. Garwolina 1926/25)
  48. ---------- Roman x Karczmarczyk Krystna (Górzno k. Garwolina 1981/5)
  49. ---------- Ryszard x Kondej Krystyna (Górzno k. Garwolina 1963/22)
  50. ---------- Stanisław x Staś Bronisława (Górzno k. Garwolina 1935/19)
  51. ---------- Władysław x Rusak Janina (Górzno k. Garwolina 1943/8)
  52. ---------- Zofia x Kander Stanisław (Górzno k. Garwolina 1952/9)
  53. Grzelaczyk Izydor x Machowczyk Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1844/18)
  54. ---------- Jan x Drobniczak Magdalena (Kościelec pow. kaliski 1824/14)
  55. ---------- Józef x Kmieć Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1809/7)
  56. ---------- Józefa x Michalski Józef (Kościelec pow. kaliski 1855/7)
  57. ---------- Józefa x Owczarek Marcin (Kościelec pow. kaliski 1814/11)
  58. ---------- Julianna x Krzyżaniak Kazimierz (Kościelec pow. kaliski 1821/6)
  59. ---------- Katarzyna x Kowalski Józef (Kościelec pow. kaliski 1860/2)
  60. ---------- Katarzyna x Kubiak Karol (Kościelec pow. kaliski 1835/14)
  61. ---------- Ludwik x Mazur Rozalia (Kościelec pow. kaliski 1840/5)
  62. ---------- Ludwik x Szymański Marianna (Kościelec pow. kaliski 1849/6)
  63. ---------- Ludwik x Wasiak Ewa (Kościelec pow. kaliski 1823/8)
  64. ---------- Maksymilian x Dominiak Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1852/15)
  65. ---------- Maksymilian x Palarczyk Apolonia (Kościelec pow. kaliski 1849/2)
  66. ---------- Małgorzata x Kubiak Szymon (Kościelec pow. kaliski 1838/17)
  67. ---------- Marianna x Palarczyk Jakub (Kościelec pow. kaliski 1849/3)
  68. ---------- Rozalia x Wasiak Jan (Kościelec pow. kaliski 1821/15)
  69. ---------- Tekla x Dzieszyński Andrzej (Goliszew 1873/6)
  70. ---------- Teresa x Mielcarek Jakub (Kościelec pow. kaliski 1858/21)
  71. ---------- Walenty x Krzyżaniak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1826/15)
  72. Grzelak Agnieszka x Matysiak Ignacy (Kościelec pow. kaliski 1811/1)
  73. ---------- Agnieszka x Wawrzonek Antoni (Brzeziny 1796/9)
  74. ---------- Andrzej x Skowroński Zofia (Ludzisko 1833/0)
  75. ---------- Andrzej x Tomaszewski Apolonia (Ludzisko 1823/0)
  76. ---------- Anna x Stefaniak Antoni (Bełdów 1897/19)
  77. ---------- Antonina x Nowak Karol (Kościelec pow. kaliski 1855/2)
  78. ---------- Antonina x Paluszek Jakub (Kościelec pow. kaliski 1846/9)
  79. ---------- Antonina x Powaga Michał (Kościelec pow. kaliski 1838/6)
  80. ---------- Barbara x Augustyniak Antoni (Bełdów 1893/15)
  81. ---------- Błażej x Kolba Marianna (Mileszki 1848/35)
  82. ---------- Brygida x Walczak Aleksy (Gieczno 1822/14)
  83. ---------- Dorota x Kuszecki Andrzej (Koprzywnica 1870/10)
  84. ---------- Elżbieta x Osetek Kazimierz (Charłupia Mała 1872/3)
  85. ---------- Felicjan x Jędrzejczak Marianna (Gieczno 1811/21)
  86. ---------- Franciszek x Fidelus Sylwestra (Skórkowice 1864/9)
  87. ---------- Franciszka x Nabierski Józef (Kościelec pow. kaliski 1838/11)
  88. ---------- Franciszka x Pastuszak Ignacy (Kościelec pow. kaliski 1825/20)
  89. ---------- Gertruda x Matuszak Mikołaj (Kościelec pow. kaliski 1814/12)
  90. ---------- Gertruda x Talarzyk Maciej (Kościelec pow. kaliski 1813/2)
  91. ---------- Helena x Pawlaczyk Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/8)
  92. ---------- Jakub x N. Teresa (Brzeziny 1789/2061)
  93. ---------- Jan x Majczak Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1851/1)
  94. ---------- Jan x Olszewski Łucja (Raciążek 1779/1)
  95. ---------- Józefa x Kaźmierczak Józef (Brzeziny 1796/27)
  96. ---------- Józefa x Sobocki Jakub (Turek 1894/13)
  97. ---------- Justyna x Janasik Grzegorz (Brzeziny 1794/2)
  98. ---------- Kasper x Sobolewski Marcjanna (Turek 1890/9)
  99. ---------- Katarzyna x Gilak Stanisław (Tubądzin k. Warty 1860/7)
  100. ---------- Katarzyna x Łapiński Wawrzyniec (Brzeziny 1777/1764)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne