Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Grzegorzek (wyników 262):

  1. Grzanek Andrzej x Piórkowski Regina (Zielonki 1834/10)
  2. ---------- Małgorzata x Brill (Prell) Andrzej (Kraków - Mariacka 1843/84)
  3. Grzank Marianna x Kazubowski Maciej (Barłożno 1711/5)
  4. Grząnka Klemens x Nowrot Rozalia (Borszewice 1850/4)
  5. Grzanka Leon x Napieralski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1901/2)
  6. ---------- Michał x Podzidłowska Józefa (Kazimierza Wielka 1882/15)
  7. ---------- Urszula x Krawczyk Jan (Kraków - św. Krzyż 1826/4)
  8. ---------- Wojciech x Róg Marianna (Kraków - św. Krzyż 1821/47)
  9. Grząnkoski Zofia x Zakowski Piotr (Raciąż 1799/11)
  10. Grzankowa Zofia x Borowski Maciej (Wieniec 1790/297)
  11. Grzankowski Andrzej x Tomczak Katarzyna (Grochów 1870/1)
  12. ---------- Bartłomiej x Meller Barbara (Barłożno 1759/14)
  13. ---------- Jan x Gwizdał Marianna (Barłożno 1763/5)
  14. ---------- Maria x Glazer Bogusław (Raciąż 1979/22)
  15. ---------- Stanisław x Domagalski Teresa (Barłożno 1759/13)
  16. ---------- Wojciech x Trosowski Marianna (Barłożno 1765/10)
  17. Grzechenek Wiktoria x Głuch Mateusz (Kraków - Mariacka 1842/2)
  18. Grzechmilc Wojciech x Zub Marianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/4)
  19. Grzechnik Agnieszka x Nakonieczny (Michalczyk) Stanisław (Górzno k. Garwolina 1796/10)
  20. Grzeczkowski Marcin x Kowalkowski Maria (Gniew 1866/3)
  21. ---------- Maria x Rzepkowski Piotr (Gniew 1857/63)
  22. Grzecznowski Elżbieta x Ryczyński Jan (Papowo Toruńskie 1873/5)
  23. ---------- Weronika x Stoleński Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1871/16)
  24. ---------- Wojciech x Pałkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1872/36)
  25. Grzędziak Jakub x Kozyra Marianna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1872/2)
  26. Grzędziel Helena x Krakowski Walenty (Przyłęk 1860/1)
  27. ---------- Rozalia x Kaczmarek Antoni (Ludzisko 1837/0)
  28. Grzędzielski Wojciech x Waligórski Kunegunda (Kraków - Wszyscy Święci 1817/3)
  29. Grzędziński Stefan x Baran Anna (Pniewnik 1852/17)
  30. ---------- Stefan x Wojtyński Marianna (Pniewnik 1874/17)
  31. Grzegolec Józef x Piróg Zofia (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1892/1)
  32. Grzegorczak Antoni x Kołodziejewski Katarzyna (Ludzisko 1833/0)
  33. ---------- Eleonora x Głębocki Antoni (Kazimierz Biskupi 1858/3)
  34. ---------- Jakub x Sokołowski Franciszka (Ludzisko 1829/0)
  35. ---------- Jan x Rutkoski Józefa (Kazimierz Biskupi 1830/3)
  36. ---------- Józefa x Rusnicki Błażej (Kazimierz Biskupi 1829/21)
  37. ---------- Katarzyna x Owczarzak Jan (Kazimierz Biskupi 1839/17)
  38. ---------- Magdalena x Makowski Jakub (Kazimierz Biskupi 1850/11)
  39. ---------- Szymon x Rutkowski Katarzyna (Ludzisko 1833/0)
  40. ---------- Wawrzyniec x Skonieczna Józefa (Ludzisko 1839/0)
  41. ---------- Weronika x Szczeciński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1844/18)
  42. ---------- Wojciech x Tomalak Józefa (Kazimierz Biskupi 1860/2)
  43. Grzegorczewski Roza x Szymczewski Jan (Czermno 1822/8)
  44. Grzegorczyk Aleksy x Golińska Wiktoria (Brzeziny 1791/9)
  45. ---------- Antonina x Trzeciak Paweł (Kraszewice 1889/46)
  46. ---------- Helena x Fabisiak Jan (Brzeziny 1783/1920)
  47. ---------- Jadwiga x Ciabiada Michał (Buczek 1870/1)
  48. ---------- Jakub x Chodacki Anna (Kraków - św. Anna 1851/8)
  49. ---------- Jan x Sulicki Helena (Koprzywnica 1857/12)
  50. ---------- Jerzy x Srebrna Cecylia (Gniew 1956/2)
  51. ---------- Józef x Kijonka Zofia (Kraków - św. Salwator 1827/102)
  52. ---------- Józef x Kłębkowski Józefa (Kraków - św. Szczepan 1843/62)
  53. ---------- Józef x Kukiel Tekla (Kraków - św. Salwator 1844/5)
  54. ---------- Katarzyna x Ciura Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1813/1)
  55. ---------- Katarzyna x Mroczek Karol (Pniewnik 1876/14)
  56. ---------- Magdalena x Dudek Maciej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1820/4)
  57. ---------- Małgorzata x Nowaczyk Antoni (Brzeziny 1783/1916)
  58. ---------- Marianna x Magdzik Leonard (Pniewnik 1796/37)
  59. ---------- Marianna x Raczoł Jakub (Kraków - św. Szczepan 1821/118)
  60. ---------- Marianna x Szczerkowski Wojciech (Mikołajewice 1870/7)
  61. ---------- Marianna x Tomaszewski Józef (Kraszewice 1890/23)
  62. ---------- Marianna x Zaręba Jan (Pniewnik 1797/44)
  63. ---------- Michał x Kleyn Marianna (Barłożno 1709/2)
  64. ---------- Rozalia x Adamczyk Antoni (Kraków - św. Szczepan 1827/12)
  65. ---------- Rozalia x Kuta Ignacy (Kraszewice 1891/18)
  66. ---------- Szczepan x Stolarczyk Katarzyna (Dmenin 1764/5)
  67. ---------- Tomasz x Bokwa Marianna (Koprzywnica 1873/31)
  68. ---------- Walenty x Zamojski Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1821/188)
  69. Grzegorek Anastazja x Błaszczyk Michał (Kraszewice 1890/17)
  70. ---------- Anna x Baś Józef (Kraszewice 1892/59)
  71. Grzegórek Antonina x Margalus Józef (Kazimierz Biskupi 1892/31)
  72. Grzegorek Apolonia x Dryański Ignacy (Kazimierz Biskupi 1897/4)
  73. ---------- Franciszka x Zielinski Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1827/25)
  74. ---------- Ignacy x Kępski Teodozja (Kraszewice 1889/45)
  75. ---------- Jan x Mielecki Agnieszka (Jeżów 1822/29)
  76. ---------- Katarzyna x Dziadek Tomasz (Kraszewice 1890/21)
  77. ---------- Konstancya x Więcek Wawrzyniec (Nieborów 1843/1)
  78. ---------- Łucja x Korzonek Wawrzyniec (Kraszewice 1892/51)
  79. ---------- Łukasz x Bocian Regina (Kazimierz Biskupi 1818/19)
  80. ---------- Marianna x Wąsała Józef (Kraszewice 1892/24)
  81. ---------- Rozalia x Wiatr Jan (Kazimierz Biskupi 1817/22)
  82. ---------- Tomasz x Wilkoski Marianna (Kazimierz Biskupi 1826/5)
  83. Grzegórek Wawrzyniec x Kaźmierczak Antonina (Kazimierz Biskupi 1892/10)
  84. Grzegorek Wawrzyniec x Kurek Marianna (Kraszewice 1890/65)
  85. Grzegork Ewa x Rozwicki Józef (Gniew 1762/14)
  86. Grzegorkiewicz Andrzej x Ziółkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1863/10)
  87. ---------- Jan x Krujer Rozalia (Papowo Toruńskie 1861/17)
  88. ---------- Józef x Schodowski Małgorzata (Papowo Toruńskie 1868/11)
  89. Grzegorowicz Anna x Czechowski Michał (Koprzywnica 1850/3)
  90. Grzegorowski Jakub x Rychlewski Marianna (Papowo Toruńskie 1882/11)
  91. ---------- Stanisław x Retmerski Joanna (Papowo Toruńskie 1881/11)
  92. Grzegorski Józefa x Gącik Tomasz (Działoszyce 1876/11)
  93. ---------- Mateusz x Skóra Józefa (Działoszyce 1872/15)
  94. ---------- Rozalia x Wojcicki Karol (Kraków - św. Florian 1827/91)
  95. ---------- Stanisław x Nk Franciszka (Bodzentyn 1866/18)
  96. Grzegorzaczek Piotr x Kolech Jadwiga (Końskowola 1644/21)
  97. Grzegorzak Antoni x Dobrzyński Frnciszka (Ludzisko 1831/0)
  98. ---------- Paweł x Pieczonka Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1822/35)
  99. Grzegorzako Jan x Kopański Teresa (Serokomla 1819/14)
  100. Grzegorzczyk Barbara x Krzak Walenty (Obiechów 1825/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne