Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gryka (wyników 86):

  1. Grycewicz Teodora x Walentynowicz Józef (Łabunowo 1789/1)
  2. Grych Helena x Cejrowski Kazimierz (Barłożno 1934/43)
  3. Grychowski Adam x Stochmal Antonina (Pierzchnica: wieś Gumienice 1904/4)
  4. ---------- Andrzej x Piwowarczyk Anna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1883/4)
  5. ---------- Jadwiga x Olszewski Filip (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1850/4)
  6. ---------- Józef x Stochmal Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1847/6)
  7. ---------- Marianna x Lewicki Józef (Pierzchnica: wieś Szczecno 1892/6)
  8. ---------- Marianna x Oset Paweł (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1849/3)
  9. Grycia Anna x Zdanowicz Tomasz (Łabunowo 1808/2)
  10. Gryciak Franciszka x Panas Paweł (Surhów 1857/3)
  11. ---------- Katarzyna x Antoniak Jan (Surhów 1863/8)
  12. Gryczewski Petronela x Andrzejewski Antoni (Brok 1819/7)
  13. ---------- Weronika x Zakrzewski Jan (Brok 1817/2)
  14. Gryga Piotr x Bugus Julianna (Truskolasy 1811/32)
  15. Grygaytis Anna x Daulmo Maciej (Łabunowo 1805/8)
  16. ---------- Anna x Puksztis Adam (Łabunowo 1796/5)
  17. ---------- Dorota x Powilonias Wawrzyniec (Łabunowo 1795/3)
  18. ---------- Ewa x Tomaszewski Jan (Łabunowo 1796/10)
  19. ---------- Katarzyna x Kuczyński Wincenty (Łabunowo 1816/11)
  20. ---------- Kazimierz x Ryta Tekla (Łabunowo 1826/8)
  21. ---------- Mateusz x Butka Marianna (Łabunowo 1799/3)
  22. ---------- Mateusz x Czechowicz Rozalia (Łabunowo 1801/9)
  23. ---------- Mateusz x Karmazyn Marianna (Łabunowo 1807/11)
  24. ---------- Michał x Burbaytis Katarzyna (Łabunowo 1802/8)
  25. ---------- Rozalia x Koniuszy Józef (Łabunowo 1802/7)
  26. ---------- Zofia x Tomaszunas Jakub (Łabunowo 1817/7)
  27. Gryger Anna Rozalia x Hofman Jan (Dmenin 1810/12)
  28. Grygiel Anna x Mirczak Tomasz (Kraków - św. Florian 1850/36)
  29. ---------- Jan x Kowalski Małgorzata (Chlewiska 1834/28)
  30. ---------- Jan x Wieczorek Agnieszka (Gródek 1891/2)
  31. ---------- Magdalena x Mazur Gaudenty (Gródek 1883/1)
  32. ---------- Marianna x Berski Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1850/25)
  33. ---------- Tomasz x Kałka Marianna (Lgota Wielka 1822/5)
  34. ---------- Walenty x Zawadzak Katarzyna (Gródek 1893/1)
  35. ---------- Wojciech x Łyko Regina (Kraków - św. Szczepan 1835/54)
  36. Grygielski Konstanty x Pyrch Salomea (Kraków - św. Szczepan 1831/32)
  37. Grygier Daniel x Terka Karolina (Dmenin 1825/10)
  38. ---------- Elżbieta x Semper Samuel (Dmenin 1817/9)
  39. ---------- Julianna x Kamiński Józef (Grocholice 1888/59)
  40. ---------- Samuel x Kampin Katarzyna (Dmenin 1825/11)
  41. Gryglak Małgorzata x Izydorski Marcin (Kościelec pow. kaliski 1820/5)
  42. ---------- Teresa x Dębiński Kazimierz (Kościelec pow. kaliski 1827/18)
  43. Gryglas Stanisław x Wielądek Marianna (Pniewnik 1873/26)
  44. Gryglaszewska Joanna x Zaglaniczny Karol (Połaniec 1865/1)
  45. ---------- Leokadia x Pstrągowski Jan (Połaniec 1876/29)
  46. Gryglaszewski Jan x Słomka Karolina (Kraków - Mariacka 1846/19)
  47. Gryglewicz Jadwiga x Gładkowski Walenty (Klimontów 1816/122)
  48. ---------- Tomasz x Augustyn Marianna (Klimontów 1884/8)
  49. Gryglewski Józefa x Pyka Franciszek (Dmenin 1873/8)
  50. Gryglowski Marcin x Tłustoch Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1842/10)
  51. Grygoleit Agnieszka x Muszyński Jan (Gniew 1930/37)
  52. Grygorski Wiktor x Michalski Marcjanna (Kraków - Mariacka 1833/22)
  53. Grygowski Wiktor x Undryszel Magdalena (Kraków - św. Salwator 1841/10)
  54. Grygulska Antonina x Sztuciński Marcin (Połaniec 1875/19)
  55. Grygus Wiktor x Truszczyński Emilia (Płock 1864/49)
  56. Gryih Helena x Lehmann Antoni (Chwaszczyno 1875/1)
  57. Gryka Bonawentura x Linek Marianna (Gródek 1894/4)
  58. ---------- Franciszek x Grabiec Katarzyna (Gródek 1889/14)
  59. ---------- Katarzyna x Sztobryn Roman (Gródek 1889/16)
  60. ---------- Tomasz x Kolak Franciszka (Gródek 1890/16)
  61. Grys Michał x Eppel Katarzyna Barbara (Pabianice 1859/12)
  62. Grysacz Marianna x Jarosz Antoni (Koprzywnica 1845/10)
  63. Grysak Józef x Sabat Marianna (Koprzywnica 1843/14)
  64. ---------- Karol x Lindak Anna (Koprzywnica 1814/10)
  65. ---------- Michał x Zenski Małgorzata (Koprzywnica 1824/10)
  66. ---------- N. x Kwoliński N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/10)
  67. ---------- Piotr x Sulicz Agnieszka (Koprzywnica 1824/16)
  68. Grysek Michał x Ciach Marianna (Koprzywnica 1820/7)
  69. Grysiak Leonard x Balcerzak Marianna (Czermno 1851/1)
  70. Grysik Barbara x Paziewski Eugeniusz (Górzno k. Garwolina 1967/21)
  71. Grysioł Marianna x Kowalczyk Ludwik (Lgota Wielka 1853/21)
  72. Gryszak Antonina x Łukaski Antoni (Koprzywnica 1865/28)
  73. Gryza Katarzyna x Pierzchała Adam (Pabianice 1859/5)
  74. Gryzan Elżbieta x Rhode Marcin (Raciąż 1797/2)
  75. Gryzel Adolf x Biskupski Magdalena (Pabianice 1858/49)
  76. ---------- Franciszek x Tuzinkiewicz Anna (Pabianice 1860/54)
  77. Gryżeński Katarzyna x Belkowski Jan (Papowo Toruńskie 1808/12)
  78. Gryzewski Elżbieta x Anulewicz Wincenty (Łabunowo 1805/2)
  79. Gryziak Franciszka x Rocki Franciszek (Łomna 1889/21)
  80. ---------- Kazimierz x Mamaj Józefa (Łomna 1885/14)
  81. Gryziewicz Zofia Katarzyna x Błaszczyk Jacek (Gnojno 1833/28)
  82. Gryzina Anastasia x Michalski Marcin (Koprzywnica 1814/6)
  83. Gryziński Bronisław x Pakuła Józefa (Turek 1892/29)
  84. ---------- Józef x Szulc Julianna (Turek 1893/16)
  85. Gryźlik Franciszka x Górniak Kazimierz (Papowo Toruńskie 1781/1)
  86. Gryzol Tekla x Pękala Marcin (Koprzywnica 1854/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne