Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gruchot (wyników 429):

  1. Gruba Jan x Kramp Anna (Chwaszczyno 1879/9)
  2. ---------- Julianna x MAnna Albrecht (Chwaszczyno 1879/6)
  3. Grubacki Marianna x Łuczak Kazimierz (Papowo Toruńskie 1888/11)
  4. Grubala Felix x Woźniak Marianna (Koprzywnica 1858/16)
  5. Grubasek Katarzyna x Serda Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1848/6)
  6. Grubaszek Agnieszka x Pałczyński Szczepan (Kraków - św. Salwator 1821/14)
  7. ---------- Franciszek x Syrda Marianna (Kraków - św. Salwator 1844/19)
  8. ---------- Franciszka x Łuszczek Antoni (Kraków - św. Salwator 1824/15)
  9. ---------- Franciszka x Łuszczek Franciszek (Kraków - św. Salwator 1832/38)
  10. ---------- Katarzyna x Kubik Michał (Kraków - św. Salwator 1819/15)
  11. ---------- Magdalena x Kozina Andrzej (Kraków - św. Salwator 1837/39)
  12. ---------- Magdalena x Łapiński (Pałczyński) Jan (Kraków - św. Salwator 1835/8)
  13. ---------- Marianna x Domagała Wojciech (Kraków - św. Salwator 1835/44)
  14. ---------- Marianna x Lach Jan (Kraków - św. Salwator 1849/5)
  15. ---------- Marianna x Łuszczek Stanisław (Kraków - św. Salwator 1817/54)
  16. ---------- Mateusz x Wykurz Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1835/18)
  17. ---------- Wojciech x Kościołek Franciszka (Kraków - św. Salwator 1810/17)
  18. Grubciński Stanisław x Czikora Agnieszka (Końskowola 1651/24)
  19. Grubczynski Andrzej x Freda Marianna (Gniew 1911/32)
  20. Grube Karolina x Rawinski Stefan (Gniew 1842/57)
  21. Grubecki Sebastian x Szcypkowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1819/89)
  22. Gruber Helena x Malikowski Jan (Gniew 1890/32)
  23. Grubieński Walenty x Soboleinski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1842/1)
  24. Grubkajtys Michał x Gajewski Anna (Wiżajny 1866/1)
  25. Grubkath Fryderyk x Kostka Anna (Gniew 1826/10)
  26. Grubla Agata x Borowiecki Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1812/1)
  27. Grubowski Augusta x Ziołkowski Franciszek (Gniew 1870/8)
  28. ---------- Karolina x Depta Tomasz (Lgota Wielka 1859/10)
  29. Gruca Antoni x Kościołek Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1833/107)
  30. ---------- Antoni x Sargul Marianna (Kraków - św. Salwator 1843/21)
  31. ---------- Feliks x Stopiński Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1833/79)
  32. ---------- Katarzyna x Żyłka Maciej (Truskolasy 1819/14)
  33. ---------- Nepomucena x Tyx Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/2)
  34. ---------- Szczepan x Nowak Małgorzata (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/12)
  35. ---------- Teresa x Florek Walenty (Kraków - św. Krzyż 1822/1)
  36. Grucelski Franciszka x Radgowski Antoni (Jelonki 1859/18)
  37. Gruchacki Julianna x Jankowicz Józef (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1821/5)
  38. Gruchała Antoni x Grunda Augustyna (Stężyca 1885/4)
  39. ---------- Antoni x Wilk Paulina (Stężyca 1865/27)
  40. ---------- Antonina x Bronk Aleksander (Stężyca 1884/1)
  41. ---------- Augustyn x Dudkiewicz Marianna (Kraków - św. Florian 1818/28)
  42. ---------- Augustyn x Nowak Barbara (Kraków - św. Florian 1812/46)
  43. ---------- Franciszka x Dybała Jan (Stężyca 1873/4)
  44. ---------- Ignacy x Hinz Julianna (Stężyca 1890/38)
  45. ---------- Jan x Kulaszewicz Anna (Stężyca 1899/30)
  46. ---------- Józefina x Cieszyca-Węsierski Antoni (Stężyca 1879/22)
  47. ---------- Józefina x Formela Jakub (Stężyca 1863/3)
  48. ---------- Karol x Hinz Marianna (Stężyca 1869/31)
  49. ---------- Leon x Block Helena (Grabowo kościerskie 1938/15)
  50. ---------- Leon x Ostrowski Marta (Stężyca 1899/8)
  51. ---------- Łucja x Leszkowski Wawrzyniec (Grabowo kościerskie 1938/6)
  52. ---------- Marianna x Kozieł Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1831/4)
  53. ---------- Marianna x Niklas Antoni (Stężyca 1890/20)
  54. ---------- Marta x Cichosz Marcin (Stężyca 1895/24)
  55. ---------- Michał x Miąskowski Magdalena (Stężyca 1863/27)
  56. ---------- Rozalia x Adamczyk Franc (Żelazna 1873/32)
  57. ---------- Walentyna x Reska Alojzy (Stężyca 1886/7)
  58. Gruchalla Antonia x Jańca Onufry (Stężyca 1860/16)
  59. ---------- Józef x Hinz Marianna (Stężyca 1878/1)
  60. Gruchalski Antoni x Stranc Marianna (Kazimierz Biskupi 1893/10)
  61. ---------- Maciej x Rzyk Małgorzata (Kraków - Boże Ciało 1830/5)
  62. Gruchman Jakub x Basista Teresa (Babsk 1833/10)
  63. Gruchot Antoni x Stolarczyk (Woszczyk) Katarzyna (Lgota Wielka 1831/4)
  64. ---------- Antoni x Ziemba Elżbieta (Lgota Wielka 1820/3)
  65. ---------- Elżbieta x Lasoń Maciej (Lgota Wielka 1846/15)
  66. ---------- Gertruda x Cotnowski Adam (Lgota Wielka 1817/6)
  67. ---------- Józefa x Woźniak Walenty (Lgota Wielka 1842/6)
  68. ---------- Katarzyna x Jachuła Leonard (Lgota Wielka 1833/15)
  69. ---------- Łukasz x Piotrowski Marianna (Lgota Wielka 1830/14)
  70. ---------- Marianna x Stolarczyk Franciszek (Lgota Wielka 1821/2)
  71. ---------- Tekla x Wojtysiak Wojciech (Lgota Wielka 1832/6)
  72. ---------- Tomasz x Mydlik Justyna (Dzierzgów 1822/23)
  73. Gruchowionka Barbara x Żywicki Andrzej (Raciąż 1769/1)
  74. Grucza Anna x Dworakowski Tomasz (Gniew 1748/28)
  75. ---------- Anna x Dworakowski Tomasz (Gniew 1913/5)
  76. ---------- Antoni x Schwarz Antonia (Gniew 1895/15)
  77. ---------- Apolonia x Ukleja Bolesław (Gniew 1919/133)
  78. ---------- Apolonia x Ukleja Bolesław (Gniew 1919/134)
  79. ---------- Franciszka x Jablonski Bogusław (Gniew 1889/9)
  80. ---------- Jakub x Konrad Julia (Gniew 1853/21)
  81. ---------- Jan x Karczynski Joanna (Gniew 1880/4)
  82. ---------- Jan x Klamrowski Rozalia (Gniew 1871/26)
  83. ---------- Jan x Kolinski Elżbieta (Gniew 1851/17)
  84. ---------- Jan x Münz Elżbieta (Gniew 1859/17)
  85. ---------- Joanna x Blaszkowski Józef (Gniew 1885/28)
  86. ---------- Joanna x Conradt Jerzy (Gniew 1884/19)
  87. ---------- Joanna x Czwykteński Michał (Gniew 1867/23)
  88. ---------- Joanna x Górski Jan (Gniew 1888/2)
  89. ---------- Józef x Zaremba Marianna (Gniew 1873/43)
  90. ---------- Juliusz x Cybulski Franciszka (Gniew 1914/9)
  91. ---------- Juliusz x Cybulski Franciszka (Gniew 1914/10)
  92. ---------- Juliusz x Reinbold Paulina (Gniew 1897/17)
  93. ---------- Katarzyna x Zaremba Józef (Gniew 1854/90)
  94. ---------- Leokadia x Miloch Franciszek (Gniew 1921/33)
  95. ---------- Marcin x Kamienski Franciszka (Gniew 1879/28)
  96. ---------- Marianna x Śledź Franciszek (Gniew 1901/22)
  97. ---------- Marta x Kubowski Jan (Gniew 1910/16)
  98. ---------- Piotr x Dombrowski Weronika (Gniew 1852/21)
  99. ---------- Roch x Zaremba Katarzyna (Gniew 1846/18)
  100. ---------- Rozalia x Meller Marcin (Gniew 1856/43)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne