Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Grendlina (wyników 70):

  1. Gred Katarzyna x Oder Jakub (Gniew 1745/12)
  2. Gredk Jadwiga x Slachetka Stanisław (Końskowola 1653/44)
  3. Gredka Helena x Trela Andrzej (Rakoszyn 1841/2)
  4. Gredkiewicz Agnieszka x Gonerski Michał (Mikstat 1840/7)
  5. Grela Andrzej x Kozioł Jadwiga (Kraków - Mariacka 1843/66)
  6. ---------- Ewa x Kurzępa Józef (Surhów 1858/12)
  7. ---------- Fabian x Zielowski Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1811/10)
  8. ---------- Grzegorz x Poterała Dorota (Dmenin 1657/3)
  9. ---------- Kazimierz x Śmietana Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1849/17)
  10. ---------- Krystian x Ćwikliński Zofia (Barłożno 1722/4)
  11. ---------- N. x Ciesielski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/15)
  12. ---------- Stanisław x Cwirzowicz Marcjanna (Kraków - Mariacka 1825/38)
  13. ---------- Szymon x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/22)
  14. ---------- Tomasz x Biskup Marianna (Surhów 1864/11)
  15. ---------- Wojciech x Bawolski Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1833/48)
  16. Grelen Antoni x Noch Anastazja (Barłożno 1903/11)
  17. Grelewicz Antonina x Rutkowski Maciej (Papowo Toruńskie 1839/18)
  18. Greliński Apolinary Teodor x Wieteski Joanna (Pabianice 1860/86)
  19. ---------- Ignacy x Kasznica Brygida (Kraków - św. Florian 1838/56)
  20. ---------- Ignacy x Kiełczewski Marianna (Kraków - Mariacka 1827/61)
  21. Grella Andrzej x Jastrzębski Regina (Kraków - św. Florian 1814/35)
  22. ---------- Anna x Kołodziej Walenty (Koprzywnica 1824/17)
  23. ---------- Julianna x Olszewski Kasper (Koprzywnica 1831/18)
  24. Grelowicz Antoni x Chniga Małgorzata (Działoszyce 1874/12)
  25. ---------- Józef x Całka Helena (Działoszyce 1837/3)
  26. ---------- Marianna x Jamborski Wojciech (Działoszyce 1860/7)
  27. ---------- Tomasz x Nowakowski Zofia (Działoszyce 1834/12)
  28. Grelowski Antoni x Wacławik Teresa (Kraków - Boże Ciało 1843/2)
  29. ---------- Jan Kanty x Proszowski Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1814/24)
  30. ---------- Jan Kanty x Skąpski Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1818/82)
  31. ---------- Maciej x Bieniek Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1775/6)
  32. Grelus Elżbieta x Kaywiak Bartłomiej (Pabianice 1860/72)
  33. ---------- Józefa x Kurowski Józef (Pabianice 1857/1)
  34. ---------- Julianna x Król Antoni (Pabianice 1858/14)
  35. ---------- Katarzyna x Skrobiszewski Stanisław (Pabianice 1859/23)
  36. Grelusówną Marianna x Fokt Antoni (Pabianice 1858/20)
  37. Gremlak Wawrzyniec x Kubik Marianna (Łoniów 1855/10)
  38. Grenda Andrzej x Łoboda Maryanna (Pabianice 1860/48)
  39. ---------- Antoni x Ochnik Marianna (Okrzeja 1824/30)
  40. ---------- Ignacy x Siekański Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1904/1)
  41. ---------- Jadwiga x Sobala Franciszek (Wierzeja, USC 1885/24)
  42. ---------- Jan Kanty x Rejowski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1833/99)
  43. Grendecki Adam x Werfel Rozalia (Grocholice 1878/8)
  44. Grendlina Katarzyna x Stefaniak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1811/6)
  45. Grendowicz Julianna x Kubiczak Antoni (Kraszewice 1890/26)
  46. Grentkowicz Józef x Wojna Regina (Kraków - św. Florian 1813/77)
  47. Grentz Franciszka x Lieder Józef (Gniew 1903/27)
  48. Greth Bertha x Markiewicz Konstanty (Działoszyce 1886/28)
  49. Gretka Józef x Gruss Zofia (Mikstat 1822/5)
  50. ---------- Józefa x Kamiński Tomasz (Mikstat 1848/15)
  51. ---------- Piotr x Bakalarz Agnieszka (Rakoszyn 1821/3)
  52. ---------- Piotr x Lubczynski Agata (Rakoszyn 1835/2)
  53. ---------- Rozalia x Monieta Karol (Mikstat 1818/8)
  54. ---------- Wiktoria x Kamieński Mateusz (Mikstat 1854/5)
  55. Gretkiewicz Brygida x Zawada Wawrzyniec (Mikstat 1825/10)
  56. ---------- Elżbieta x Nendzyński Kazimierz (Mikstat 1850/8)
  57. ---------- Józef x Zimorski Regina (Mikstat 1836/9)
  58. ---------- Leon x Bigdowski Urszula (Mikstat 1838/6)
  59. ---------- Maciej x Matylewicz Marianna (Mikstat 1828/10)
  60. ---------- Marianna x Drabentowicz Feliks (Mikstat 1820/8)
  61. ---------- Marianna x Młoczyński Jan (Mikstat 1818/7)
  62. ---------- Michał x Roszykiewicz Marianna (Mikstat 1829/14)
  63. ---------- Tekla x Prucek Franciszek (Mikstat 1829/6)
  64. ---------- Walenty x Sierdzki Rozalia (Mikstat 1826/3)
  65. ---------- Wojciech x Korajczyk Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1861/6)
  66. Gretkowski Bronisław x Jurczyk Gertruda (Gniew 1929/32)
  67. ---------- Jan x Behrendt Agnieszka (Gniew 1919/119)
  68. ---------- Jan x Behrendt Agnieszka (Gniew 1919/120)
  69. ---------- Julian x Ciszewski Helena (Gniew 1928/19)
  70. ---------- Stanisława x Połomski Bronisław (Gniew 1948/34)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne