Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gregorowicz (wyników 48):

  1. Grecik Marceli x Ekielski Eufemia (Kraków - św. Salwator 1842/17)
  2. Grega Walenty x Jakobiec Ludwika (Pabianice 1858/73)
  3. Gregnorowski Wincenty x Książek Helena (Kraków - św. Florian 1842/13)
  4. Gregonides Franciszek x Krulika Karolina (Kraków - św. Florian 1840/33)
  5. Gregorczuk Szymon x Grabowski Teresa (Pniewnik 1809/186)
  6. Gregorczyk Franciszka x Jurkowski Michał (Bełżyce 1830/13)
  7. ---------- Jan x Romanowicz Józefa (Pniewnik 1830/2)
  8. ---------- Marianna x Wojtyński Tomasz (Pniewnik 1832/4)
  9. ---------- Petronela x Brewczyński Piotr (Pniewnik 1829/13)
  10. ---------- Teresa x Murak Grzegorz (Bełżyce 1836/22)
  11. Gregorek Franciszka x Michalik Konstanty (Jelonki 1865/23)
  12. Gregorewicz Tomasz x Żeglarski Józefina (Barłożno 1871/1)
  13. Gregoriew Mikita x Jeżowski Barbara Anna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/188)
  14. Gregork Elżbieta x Mokwa Andrzej (Barłożno 1707/5)
  15. Gregorkiewicz Tomasz x Lazurowicz Matylda (Gniew 1864/74)
  16. Gregorkowski Anna x Radomski Michał (Gniew 1843/51)
  17. ---------- Jan x Kruczewski Anna (Gniew 1841/18)
  18. ---------- Jan x Zaworski Marianna (Gniew 1839/14)
  19. Gregorowicz Agnieszka x Długosz Franciszke (Kraków - św. Anna 1824/1)
  20. ---------- Antonina x Kuczalski Paweł (Kraków - Wszyscy Święci 1841/22)
  21. ---------- Józefa x Milecki Roch (Kraków - św. Anna 1827/15)
  22. Gregorski Andrzej x Rojek Marianna (Kraków - Boże Ciało 1842/2)
  23. ---------- Józef x Błazsczyk Rozalia (Kraków - Boże Ciało 1836/10)
  24. ---------- Stanisław x Chmielowski Marianna (Kraków - Boże Ciało 1837/1)
  25. ---------- Stanisław x Michalski katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1850/2)
  26. Greis Sora x Szmilsman Jakub (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/16)
  27. Greisiny Teodor x Neubauer Weronika (Barłożno 1928/22)
  28. Grejczyk Jan x Osowski Paulina (Raciąż 1902/16)
  29. Grejkowski Antoni x Wiśniewski Anna (Papowo Toruńskie 1861/12)
  30. Gremko Ewa x Kołaczyk Jakub (Podlesie 1659/1)
  31. Grenc Małgorzata x Sikorra Stanisław (Gniew 1826/31)
  32. Grenca Jerzy x Derd Barbara (Gniew 1812/10)
  33. ---------- Paweł x Murawski Teresa (Gniew 1806/9)
  34. Grengel Elżbieta x Milke Albrecht (Raciąż 1851/1)
  35. Grenig Wincenty x Gronowski Katarzyna (Gniew 1839/15)
  36. Grenik Grzegorz x Cyl Krystyna (Gniew 1766/36)
  37. ---------- Marianna x Mitulski Jan (Gniew 1871/28)
  38. Grenka Jerzy x Drzeżdzanski Ewa (Chwaszczyno 1765/9)
  39. Greńke Marianna x Fylcek Józef (Gniew 1856/14)
  40. Grenz Franciszek x Kwiatkowski Walentyna (Gniew 1890/37)
  41. Grenza Michał x Radzimowski Joanna (Gniew 1898/14)
  42. Gresik Adam x Franasik Salomea (Kazimierza Wielka 1880/18)
  43. Greśko Tadeusz x Kotlenga Krystyna (Raciąż 1964/8)
  44. Greszkiewicz Jakub x Tarkowski Katarzyna (Dobrzejewice 1856/13)
  45. Grezler Franciszka x Strawa Piotr (Łoniów 1865/12)
  46. Grezlick Agnieszka x Zamojski Mikołaj (Dobrzejewice 1847/8)
  47. ---------- Szymon x Rafalski Marianna (Dobrzejewice 1841/11)
  48. Grezlik Barbara x Ripinski Wojciech (Dobrzejewice 1846/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne