Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Grabski (wyników 1062):

  1. Grab Kazimierz x Parchowski Marianna (Gniew 1846/16)
  2. ---------- Magdalena x Kublin Tomasz (Obiechów 1832/23)
  3. ---------- Zaywel x Fayjnur Chaja (Hrubieszów 1819/23)
  4. Graba Jan x Bryła Marianna (Bodzentyn 1866/30)
  5. ---------- Michał x Sójka Katarzyna (Stężyca 1890/33)
  6. ---------- Tomasz x Rhyzopowski Marianna (Raciąż 1836/8)
  7. ---------- Zofia x Jabłoński Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Szczecno 1860/5)
  8. Grabala Jan x Czerwik Antonina (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1830/1)
  9. ---------- Katarzyna x Moskwa Florian (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1816/1)
  10. Grabarczuk Paweł x Anczaruk Teodozja (Jampol 1842/2)
  11. Grabarczyk Andrzej x Pilarczyk Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/29)
  12. ---------- Ewa x Biegański Błażej (Kościelec pow. kaliski 1828/6)
  13. ---------- Franciszka x Kubiak Stanisław (Kościelec pow. kaliski 1823/6)
  14. ---------- Franciszka x Metera Sebastian (Górzno k. Garwolina 1774/6)
  15. ---------- Franciszka x Tomczyk Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/19)
  16. ---------- Jadwiga x Gardelik Marek (Dmenin 1825/6)
  17. ---------- Jakub x Wawrzyniak Rozalia (Kazimierz Biskupi 1843/13)
  18. ---------- Jan x Kościelniak Brygida (Kościelec pow. kaliski 1823/3)
  19. ---------- Józef x Janik Klara (Dmenin 1805/9)
  20. ---------- Józefa x Bartczak Franciszek (Mileszki 1848/10)
  21. ---------- Julianna x Smardzewski Jan (Prażmów 1901/18)
  22. ---------- Maciej x Sitarek Apolonia (Kościelec pow. kaliski 1814/8)
  23. ---------- Marcin x Karczik (Kalczyk) Jadwiga (Dmenin 1783/6)
  24. ---------- Marianna x Bocian Tomasz (Turek 1889/89)
  25. ---------- Marianna x Suchar Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/5)
  26. ---------- Marianna x Zieliński Jan (Czermno 1865/4)
  27. ---------- Stanisław x Dudek Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1823/15)
  28. ---------- Stanisław x Machowczyk Tekla (Kościelec pow. kaliski 1829/15)
  29. ---------- Stefan x Śledziński Helena (Prażmów 1897/17)
  30. ---------- Szymon x Łosiank Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1809/4)
  31. ---------- Teofil x Nowak Marianna (Bebelno 1891/6)
  32. ---------- Tomasz x Janicki Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/14)
  33. ---------- Tomasz x Kołodziejczykowski Antonina (Buczek 1874/1)
  34. Grabarek Andrzej x Chechłacz Magdalena (Grodzisk Mazowiecki 1848/2)
  35. ---------- Franciszka x Antczak Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1863/2)
  36. ---------- Jakub x Bielak Franciszka (Goliszew 1874/1)
  37. ---------- Józefa x Brodziak Mikołaj (Kościelec pow. kaliski 1857/7)
  38. ---------- Władysława x Gielniak Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1922/47)
  39. Grabarski Apolonia x Dymarkowski Jan (Barłożno 1754/2)
  40. Grabarz Franciszka x Dziobak Józef (Gieczno 1819/16)
  41. ---------- Jan x Kruger Stefania (Raciąż 1967/13)
  42. ---------- Marianna x Koza Andrzej (Domosławice, wieś Faliszewice 1879/1)
  43. ---------- Marianna x Węgrzyn Stanisław (Domosławice, wieś Faliszewice 1892/4)
  44. ---------- N. x Węgrzyn Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1893/3)
  45. ---------- Tekla x Jędrys Balcer (Pabianice 1860/30)
  46. ---------- Zofia x Krawczyk Jan (Kraszewice 1890/44)
  47. Grabczak Franciszka x Gruszecki Łukasz (Surhów 1867/4)
  48. ---------- Jan x Rajtar Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1849/18)
  49. ---------- Józef x Kuczaj Rozalia (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1821/2)
  50. ---------- Katarzyna x Siwek Jan (Kraków - św. Mikołaj 1848/30)
  51. ---------- Maria x Piastucha Karol (Kraków - św. Mikołaj 1851/33)
  52. ---------- Stanisław x Susuł Helena (Kraków - św. Mikołaj 1849/36)
  53. ---------- Tomasz x Antoniak Katarzyna (Surhów 1866/13)
  54. ---------- Tomasz x Szczyr Agnieszka (Surhów 1863/21)
  55. ---------- Wojciech x Dzida Franciszka (Surhów 1864/5)
  56. Grabcząkam Anna x Czarnota Aleksander (Gniew 1786/8)
  57. Grabczyk Marcin x Gędzior Marianna (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1868/2)
  58. ---------- Marcin x Nawrot Brygida (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1869/1)
  59. Grabda Franciszek x Kwaśniewski Anna (Gnojno 1865/48)
  60. ---------- Katarzyna x Sikorski Jan (Gnojno 1858/8)
  61. ---------- Maciej x Boroń Marianna (Gnojno 1841/5)
  62. ---------- Wawrzyniec x Pasek Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/14)
  63. Grabdziński Salomea x Podziemski Piotr (Koprzywnica 1834/22)
  64. ---------- Salomea x Szafrański Jan (Klimontów 1825/181)
  65. Grabecki Józef x Rychart Franciszka (Płock 1861/30)
  66. Grabek Anna x Wierzchoński Antoni (Wiżajny 1866/11)
  67. ---------- Franciszka x Cęcek Wincenty (Łoniów 1850/20)
  68. ---------- Franciszka x Kąt Benedykt (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/3)
  69. ---------- Franciszka x Maruszak Józef (Koprzywnica 1871/16)
  70. ---------- Grzegorz x Hart Marianna (Obiechów 1843/9)
  71. ---------- Jacenty x Pędzioch Marianna (Dmenin 1867/2)
  72. ---------- Jadwiga x Chochoł Franciszek (Koprzywnica 1845/4)
  73. ---------- Jadwiga x Krajewski Walenty (Koprzywnica 1846/16)
  74. ---------- Józef x Kaniowski Julianna (Koprzywnica 1831/4)
  75. ---------- Józef x Siudak Franciszka (Koprzywnica 1818/7)
  76. ---------- Katarzyna x Michalski Jan (Koprzywnica 1851/25)
  77. ---------- Kunegunda x Skowroński Piotr (Raciążek 1774/2)
  78. ---------- Maciej x Majoski Rozalia (Zakliczyn 1777/14)
  79. ---------- Marcin x Domino Katarzyna (Łoniów 1820/224)
  80. ---------- Marianna x Popka Piotr (Koprzywnica 1854/21)
  81. ---------- Marianna x Segiet Andrzej (Dmenin 1885/18)
  82. ---------- Piotr x Filipski Ewa (Domosławice, wieś Domosławice 1900/2)
  83. ---------- Tekla x Papka Piotr (Koprzywnica 1832/72)
  84. ---------- Walenty x Jankowski Marianna (Łoniów 1851/1)
  85. ---------- Walenty x Szkutnicki Józefa (Łoniów 1848/19)
  86. ---------- Wojciech x Sadowa Marianna (Koprzywnica 1844/14)
  87. Grabel Teresa x Marcinkowski Szymon (Kraków - św. Florian 1852/1)
  88. Graben Franciszek x Czachorowski Marianna (Barłożno 1913/5)
  89. Graberowski Paweł x Obielewski Jadwiga (Raciążek 1781/5)
  90. Grabewski Helena x Kalinowski Andrzej (Raciążek 1772/8)
  91. Grabiak Zofia x Kubiak Piotr (Gieczno 1821/17)
  92. Grabiański Hipolit x Smarzyński Marianna (Kraków - św. Florian 1832/23)
  93. ---------- Marianna x Morstin Jan Nepomucen (Kraków - Mariacka 1842/31)
  94. Grabiec Andrzej x Baran Katarzyna (Gródek 1880/14)
  95. ---------- Ewa x Fitowski Karol (Gnojno 1857/30)
  96. ---------- Franciszek x Poniewierka Tekla (Gnojno 1850/12)
  97. ---------- Grzegorz x Michalak Helena (Gródek 1892/20)
  98. ---------- Jan x Grabiec Marianna (Gródek 1885/2)
  99. ---------- Józef x Stróż Magdalena (Gnojno 1852/11)
  100. ---------- Julia x Kępiński Marcin (Mierzyn 1883/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne