Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Grąbel (wyników 47):

  1. Grąbczewski Eulesia Franciszka x Wardzynski Szymon (Gniew 1826/39)
  2. Grąbel Agnieszka x Machała Franciszek (Koprzywnica 1833/25)
  3. Grąblewski Stanisław x Sokołowski Salomea (Kraków - Mariacka 1831/27)
  4. Grąbliniak Jan x Podziewa Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1864/35)
  5. ---------- Regina x Jozwiak Paweł (Kazimierz Biskupi 1860/14)
  6. Grąbliński Marianna x Zieliński Józef (Kazimierz Biskupi 1900/14)
  7. ---------- Marianna x Zieliński Józef (Kazimierz Biskupi 1900/14)
  8. Grączkiewicz Jakub x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/44)
  9. Grączmoski Maciej x Jeschke Rozalia (Raciąż 1870/1)
  10. Grączyński Kazimierz x Janutek Zofia (Kraków - św. Szczepan 1815/99)
  11. Grądek Zofia x Łudzin Marcin (Działoszyce 1863/1)
  12. Grądzicki Juliusz x Macholla Marianna (Stężyca 1881/31)
  13. Grądziel Antoni x Rogowski Jadwiga (Opole Lubelskie 1859/33)
  14. ---------- Filip x Łapa Franciszka (Koprzywnica 1861/15)
  15. ---------- Franciszek x Ćwiertniewicz Małgorzata (Koprzywnica 1830/10)
  16. ---------- Franciszek x Wolęcki Franciszka (Koprzywnica 1834/6)
  17. ---------- Franciszka x Żurek Wawrzyniec (Koprzywnica 1856/49)
  18. ---------- Jadwiga x Czesak Ignacy (Koprzywnica 1834/2)
  19. ---------- Jerzy x Sadowski Henryka (Gniew 1968/30)
  20. ---------- Katarzyna x Barański Franciszek (Koprzywnica 1843/3)
  21. ---------- Katarzyna x Czesak Szymon (Koprzywnica 1821/5)
  22. ---------- Katarzyna x Stefaniak Wojciech (Koprzywnica 1870/25)
  23. ---------- Łukasz x Czesak Tekla (Koprzywnica 1835/10)
  24. ---------- Marcin x Czernicki Marianna (Koprzywnica 1850/9)
  25. ---------- Marcin x Marzec Apolonia (Koprzywnica 1818/8)
  26. ---------- Marianna x Binięda Mateusz (Opole Lubelskie 1859/89)
  27. ---------- Mateusz x Strychacki Ewa (Koprzywnica 1820/6)
  28. ---------- Piotr x Paluch Agata (Koprzywnica 1848/9)
  29. ---------- Salomea x Gach Sobiesław (Koprzywnica 1839/18)
  30. ---------- Stanisław x Stypianka Marianna (Koprzywnica 1839/14)
  31. ---------- Szymon x Rożek Zofia (Koprzywnica 1817/16)
  32. ---------- Szymon x Rynkowski Katarzyna (Koprzywnica 1850/11)
  33. ---------- Tekla x Pyszczek Antoni (Koprzywnica 1872/19)
  34. ---------- Tekla x Sobczyk Marcin (Koprzywnica 1852/38)
  35. ---------- Teresa x Rozdza Piotr (Koprzywnica 1812/18)
  36. ---------- Teresa x Tracz Wawrzyniec (Koprzywnica 1841/21)
  37. ---------- Urszula x Pyszczek Antoni (Koprzywnica 1856/34)
  38. ---------- Wincenty x Szeląg Anna (Koprzywnica 1858/15)
  39. ---------- Zofia x Zaręba Mateusz (Koprzywnica 1848/35)
  40. Grądziuk Marcin x Głogowski Agnieszka (Koprzywnica 1839/12)
  41. Grąkowski Piotr x Wawrzek Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1835/47)
  42. Grątkowski Stanisław x Żaliński Salomea (Działoszyce 1885/13)
  43. ---------- Zofia x Żaliński Kacper (Działoszyce 1889/32)
  44. Grązawski Marianna x Lewoczewicz Józef (Gniew 1842/43)
  45. Grąziel Apolonia x Lewandowski Czesław (Kazimierz Biskupi 1932/13)
  46. ---------- Marianna x Szutkowski Antoni (Kazimierz Biskupi 1921/19)
  47. Grązka Jan x Chmielak Helena (Górzno k. Garwolina 1928/33)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne