Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Goszczyniak (wyników 173):

  1. Gos Antoni x Ciupa Elżbieta (Pabianice 1860/13)
  2. ---------- Augustyn x Erbel Marianna (Chlewiska 1833/18)
  3. ---------- Ewa x Panek Wojciech (Gnojno 1817/25)
  4. ---------- Ewa x Wilczyński Gos (Chlewiska 1836/29)
  5. ---------- Józef x Zdziech Apolonia (Chlewiska 1827/17)
  6. ---------- Józefa x Nasternak Tomasz (Łoniów 1868/6)
  7. ---------- Katarzyna x Kocot Tomasz (Gnojno 1828/30)
  8. ---------- Marianna x Erbel Antoni (Chlewiska 1839/13)
  9. ---------- Paweł x Misiak Joanna (Łoniów 1851/18)
  10. ---------- Stefan x Ogonowski Tekla (Chlewiska 1828/9)
  11. ---------- Tekla x Chrapek Franciszek (Chlewiska 1838/20)
  12. ---------- Wojciech x Marzec Wiktoria (Gnojno 1822/25)
  13. ---------- Zofia x Dorobek Mateusz (Gnojno 1830/24)
  14. ---------- Zofia x Pacholec Szymon (Gnojno 1821/6)
  15. Gosc Jan x Kurmierka Marianna (Końskowola 1653/49)
  16. Gosch Marcin x Schriewer Franciszka (Stężyca 1865/6)
  17. Goschinski Jan x Sikora Ewa (Raciąż 1846/4)
  18. Gosciniak Szymon x Derda Marianna (Kazimierz Biskupi 1921/22)
  19. Gosczynski Helena x Skybynski Walenty (Raciąż 1859/20)
  20. Gosecki Stanisław x Stępnik Franciszka (Dmenin 1782/4)
  21. Gosek Baltazar x Szlądak Zofia (Serokomla 1812/3)
  22. ---------- Jan x Chwała Teofila (Żytno 1893/36)
  23. ---------- Wincenty x Frączek Julia (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1893/7)
  24. Gosiecki Anna x Brodowska Józef (Gniew 1845/7)
  25. ---------- Jan x Falinski Rozalia (Gniew 1868/22)
  26. Gosienicki Jan x Grnizinski Anna (Barłożno 1878/5)
  27. Gosieniczka Marianna x Witowski Jakub (Barłożno 1877/10)
  28. ---------- Paulina x Wosicki Dominik (Barłożno 1875/14)
  29. Gosieniecki Bronisława x Depka Bernard (Barłożno 1907/10)
  30. ---------- Franciszek x Ruchniewicz Marianna (Barłożno 1848/2)
  31. ---------- Franciszka x Muszgoński Józef (Barłożno 1906/10)
  32. ---------- Józef x Lenz Anna (Barłożno 1858/10)
  33. ---------- Leokadia x Laude Banistans (Barłożno 1903/7)
  34. ---------- Ludwik x Koenig Marianna (Barłożno 1850/19)
  35. ---------- Paweł x Guzinski Barbara (Gniew 1814/14)
  36. Gosiewski Józef x Górnisiewicz Salomea (Gnojno 1827/39)
  37. ---------- Wojciech x Monka Walentyna (Kazimierz Biskupi 1894/1)
  38. Gosinia Wincenty x Szlachta Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1842/22)
  39. Gosiniecki Wiktor x Chrzonowski Elżbieta (Barłożno 1911/9)
  40. Gosiorowski Anna x Switalski Wincenty (Gniew 1802/44)
  41. ---------- Marianna x Manski Emanuel (Gniew 1798/15)
  42. Gosk Józefa x Kochanowski Kazimierz (Mileszki 1864/3)
  43. Goskiewicz Franciszek x Zgubinski Anastazja (Barłożno 1906/4)
  44. Gosław Marianna x Parkitny Jan (Truskolasy 1810/6)
  45. Gosławski Adela x Przemycki Szczepan (Hrubieszów 1871/8)
  46. ---------- Balbina x Bankowski Jan (Bebelno 1763/3)
  47. ---------- Franciszka x Mazurkiewicz Józef (Kraków - Mariacka 1813/58)
  48. ---------- Karolina x Malicki Michał (Kraków - św. Szczepan 1815/89)
  49. ---------- Marcjanna x Szubert Karol (Grocholice 1881/47)
  50. ---------- Marianna x Abramowicz Stanisław (Kraków - św. Anna 1821/1)
  51. ---------- Marianna x Krajewski Michał (Buczek 1874/24)
  52. ---------- Marianna x Zagórski Aleksander (Bebelno 1696/5)
  53. ---------- Petronela x Słupski Szymon (Bebelno 1760/6)
  54. ---------- Regina x Rudkowski Walenty (Kraków - św. Anna 1819/19)
  55. ---------- Rozalia x Czarnocki Antoni (Bebelno 1792/4)
  56. ---------- Wawrzyniec x Donajczyk Krystyna (Chabielice 1872/9)
  57. Goslyński Agnieszka x Brzuski Andrzej (Raciążek 1781/10)
  58. Gospodarczuk Aniela x Galewski Paweł (Surhów 1854/4)
  59. Gospodarczyk Agnieszka x Bartoszek Michał (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/37)
  60. Gospodarek Katarzyna x Szczeciński Franciszek (Kazimierz Biskupi 1857/54)
  61. Gospodarz Katarzyna x Molitor Andrzej (Podlesie 1650/1)
  62. Gospodczyna Regina x Czybulka Bartłomiej (Końskowola 1654/2)
  63. Gospodka Ewa x Migdalik Wojciech (Końskowola 1667/8)
  64. ---------- Ewa x Piekarczyk Adam (Końskowola 1658/1)
  65. ---------- Jadwiga x Wroblik Paweł (Końskowola 1653/70)
  66. ---------- Jan x Czapek Dorota (Końskowola 1663/11)
  67. Gostek Eleonora x Kanabus Antoni (Prażmów 1903/2)
  68. Gostińska Katarzyna x Kowalczyk Mateusz (Brzeziny 1796/22)
  69. Gostkowski Antoni x Morawski Józefa (Grudusk 1886/13)
  70. ---------- Antoni x Stolz Cecylia (Stężyca 1872/40)
  71. ---------- Franciszek x Bajer Barbara (Kraków - św. Florian 1837/72)
  72. ---------- Ignacy x Żórawski Izabella (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1806/26)
  73. ---------- Józef x Jarzębiński Zuzanna (Stężyca 1865/2)
  74. ---------- Mikołaj x Zawadzki Salomea (Kraków - Mariacka 1815/22)
  75. ---------- Paulina x Kąkol Teofil (Stężyca 1899/5)
  76. ---------- Romual x Wężyk Kornelia (Kraków - Mariacka 1839/1)
  77. ---------- Stanisław x Czerski Apolonia (Kraków - Mariacka 1817/73)
  78. ---------- Teofil x Dąbrowski Walentyna (Stężyca 1862/10)
  79. ---------- Teofil x Mrozewski Janina (Stężyca 1895/8)
  80. Gostomska Adela x Szarmach Jerzy Erwin (Gniew 1965/12)
  81. ---------- Wanda x Karcz Józef (Gniew 1949/42)
  82. Gostomski August x Wilma Józefina (Stężyca 1870/13)
  83. ---------- Benedykt x Tred Ewa (Grabowo kościerskie 1853/1)
  84. ---------- Franciszka x Migel Wincenty (Stężyca 1880/7)
  85. ---------- Hilarion x Sztobinski Józefina (Grabowo kościerskie 1861/5)
  86. ---------- Jan x Landowski Agnieszka (Stężyca 1898/17)
  87. ---------- Janina x Szczepiński Kazimierz (Gniew 1945/40)
  88. ---------- Józef x Kostuch Augustyna (Stężyca 1894/40)
  89. ---------- Łukasz Franciszek x Lamk Elżbieta (Gniew 1936/2)
  90. ---------- Malwina x Kąkol Jan (Stężyca 1876/16)
  91. ---------- N. x Kosler Bronisław (Gniew 1947/7)
  92. ---------- Otylia x Płatek Franciszek (Gniew 1947/49)
  93. ---------- Teofil x Niedziołka Paulina (Stężyca 1870/2)
  94. ---------- Urszula x Reuter Józef (Gniew 1961/33)
  95. ---------- Wincenta x Szulfer Ignacy (Stężyca 1897/25)
  96. Gostowski Antoni x Kropidłowski Marianna (Stężyca 1859/9)
  97. ---------- Ksawery x Zdrojewski Katarzyna (Stężyca 1878/5)
  98. Gostuł Antoni x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1846/5)
  99. ---------- Katarzyna x Krupop (Krupczyński) Jan (Górzno k. Garwolina 1874/7)
  100. ---------- Marianna x Pietryka Wacław (Górzno k. Garwolina 1934/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne