Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gorztkowski (wyników 460):

  1. Gor Marianna x Ostrowski Franciszek (Gniew 1818/32)
  2. Gora Anna x Wojcik Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1837/14)
  3. ---------- Balbina x Fuklem Wawrzyniec (Dmenin 1849/4)
  4. ---------- Danuta x Żak Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1965/13)
  5. ---------- Krystyna x Ornat Jan (Górzno k. Garwolina 1963/3)
  6. Goracz Laurenty x Lenartowicz Józefa (Żelazna 1873/5)
  7. ---------- Rozalia x Kreitz Ignacy (Jeżów 1820/22)
  8. Gorączka Jan x Kumela Katarzyna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/68)
  9. ---------- Marianna x Biel Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1819/18)
  10. Gorączkiewicz Wincenty x Nowakowski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1821/77)
  11. Gorączkowski Stanisław x Sztok Cecylia (Płock 1887/77)
  12. Gorączliński Marianna x Sliwa Filip (Kraków - Wszyscy Święci 1832/37)
  13. Goraczyński Maciej x Lewandowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1882/5)
  14. Gorai Elżbieta x Pachnio? Maciej (Końskowola 1645/40)
  15. ---------- Katarzyna x Słoninka Wawrzyniec (Końskowola 1645/3)
  16. ---------- Regina x Woydaska Andrzej (Końskowola 1658/3)
  17. ---------- Zofia x Walosek Paweł (Końskowola 1643/10)
  18. Goraiek Grzegorz x Paiork Katarzyna (Końskowola 1689/15)
  19. ---------- Marcin x Gebcak Zofia (Końskowola 1653/19)
  20. ---------- Marcin x Komork Katarzyna (Końskowola 1670/9)
  21. ---------- Marcin x Sikut Regina (Końskowola 1658/6)
  22. ---------- Marcin x Sykut Regina (Końskowola 1656/8)
  23. ---------- Mikołaj x Swital Regina (Końskowola 1658/10)
  24. ---------- Piotr x Koska Zofia (Końskowola 1659/7)
  25. Goraj Adam x Hołuj Teresa (Kraków - Mariacka 1827/12)
  26. Gorajek Ludwika x Kufel Cyprian (Opole Lubelskie 1859/39)
  27. Gorak Hilary x Gajos Marianna (Działoszyce 1838/2)
  28. ---------- Kunegunda x Skóra Jan (Działoszyce 1840/19)
  29. ---------- Wawrzyniec x Kozłowski Justyna (Podlesie 1803/2)
  30. ---------- Wincenty x Nowacki Małgorzata (Działoszyce 1834/7)
  31. Goral Florian x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/68)
  32. ---------- Kazimierz x Musik Katarzyna (Czemierniki 1814/30)
  33. ---------- Maciej x N. Elżbieta (Gniew 1814/13)
  34. ---------- N. x Szuczpak Jacek (Kraków - św. Mikołaj 1844/16)
  35. ---------- Wojciech x Glapa Antonina (Turek 1892/55)
  36. Gorala Maciej x Przepierka Marianna (Lgota Wielka 1820/15)
  37. Goralczyk Florian x Szczypiński Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1823/1)
  38. ---------- Franciszka x Zagrodny Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1823/4)
  39. ---------- Maciej x Gorzkowski Julianna (Kraków - św. Mikołaj 1847/33)
  40. ---------- Marianna x Nowak Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1846/39)
  41. ---------- Mateusz x Chmielowski Franciszka (Kraków - św. Salwator 1814/51)
  42. Goraleski Józefa x Twardoski Tomasz (Lubraniec 1857/15)
  43. Goralewski Dorota Marianna x Fyczynski Stefan (Gniew 1906/22)
  44. Goralik Antoni x Zygulski Apolonia (Kraków - św. Florian 1826/42)
  45. ---------- Barbara x Trzcionka Andrzej (Kraków - św. Anna 1831/10)
  46. Goralski Józef x Kalinowski Katarzyna (Gniew 1808/12)
  47. ---------- Justyna x Lipkiewicz Szymon (Kraków - św. Florian 1827/111)
  48. Gorasiński Marcin x Nowicki Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1824/36)
  49. Gorayek Marcin x Kolaszyna Dorota (Końskowola 1665/17)
  50. Goraziński Jan x Lorenc Agata (Kraków - św. Szczepan 1845/48)
  51. Gorbacki Weronika x Szczepaniak Mateusz (Cisów 1918/6)
  52. Gorcarz Jan x Wrzesiński Julianna (Jeżów 1813/32)
  53. Gorcik Marian x Mizgała Katarzyna (Podlesie 1634/1)
  54. Gorcun Anna x Gaździński Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1836/50)
  55. Gorczenski Anna x Ludwicki Wawrzyniec (Gniew 1737/39)
  56. Gorczewski Feliks x Motacz Józefa (Kazimierz Biskupi 1906/19)
  57. ---------- Stanisława x Glanc Wojciech (Kazimierz Biskupi 1905/16)
  58. Gorczyca Adam x Przybyś Małgorzata (Łoniów 1857/33)
  59. ---------- Antonina x Krakowiak Ludwik (Łoniów 1862/28)
  60. ---------- Dominik x Cieleban Magdalena (Dmenin 1789/10)
  61. ---------- Feliks x Świderski Agnieszka (Dmenin 1764/7)
  62. ---------- Franciszek x Dybuś Agnieszka (Koprzywnica 1817/21)
  63. ---------- Grzegorz x Mrozek Salomea (Dzierzgów 1832/42)
  64. ---------- Jadwiga x Kędzia Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/17)
  65. ---------- Jakub x Polak Katarzyna (Gnojno 1751/2)
  66. ---------- Jakub x Wojcikowski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1815/17)
  67. ---------- Jan x Goncarz Marianna (Łoniów 1874/18)
  68. ---------- Jan x Pęcek Marta (Dmenin 1803/1)
  69. ---------- Jan x Wędr Hieronima (Łoniów 1861/25)
  70. ---------- Jan x Zgrzebniak Gertruda (Dmenin 1797/2)
  71. ---------- Katarzyna x Rozlatowski Paweł (Bełżyce 1833/3)
  72. ---------- Ludwik x Maj Józefa (Łoniów 1869/19)
  73. ---------- Ludwik x Szczepankiewicz Julianna (Kazimierz Biskupi 1932/23)
  74. ---------- Marianna x Partyk Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1846/17)
  75. ---------- Piotr x Pachołek Regina (Dmenin 1779/2)
  76. ---------- Salomea x Dutkowski Stanisław (Kościelec pow. kaliski 1842/7)
  77. ---------- Wawrzyniec x Gach Marianna (Łoniów 1832/16)
  78. Gorczycki Balbina x Borzęcki Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/7)
  79. ---------- Franciszka x Doruchowski Teodor (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/13)
  80. ---------- Zofia x Raszewski Leopold (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/26)
  81. Gorczyczewski Andrzej x Gleszczonoga Urszula (Podlesie 1741/3)
  82. Gorczyczyna Agnieszka x Woycik Wojciech (Końskowola 1683/10)
  83. Gorczyk Anastazja x Kubka Jan (Końskowola 1686/5)
  84. Gorczyń Helena x Ślipski Konstanty Aleksander (Skórkowice 1879/22)
  85. Gorczyński Agnieszka x Pietrzykowski Joachim (Lgota Wielka 1831/13)
  86. ---------- Andrzej x Matler Karolina (Kraków - Mariacka 1818/35)
  87. ---------- Anna x Gorecki Wojciech (Kraków - św. Florian 1827/14)
  88. Gorczynski Anna x Pietruszynski Jan (Dobrzejewice 1832/20)
  89. Gorczyński Antoni x Chałak Marianna (Raciąż 1934/1)
  90. ---------- Florian x Kapusta Katarzyna (Kraków - Mariacka 1834/90)
  91. ---------- Józef x Skarniowski Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1832/78)
  92. ---------- Klotylda Wincenta x Jolin Adam (Grodzisk Mazowiecki 1851/42)
  93. Gorczynski Maciej x Wegner Julianna (Raciąż 1850/20)
  94. Gorczyński Stefan x Lubinkowski Józefa (Płock 1888/29)
  95. Gorczynski Tomasz x Graczkowski Elżbieta (Raciąż 1850/25)
  96. Gordiax Marianna x Olejnik Tomasz (Hrubieszów 1836/3)
  97. Gordon Michał x Śliwa Teresa (Barłożno 1885/5)
  98. Gordziejczyk Ignacy x Lipka Gertruda (Gniew 1957/42)
  99. Gorecki Andrzej x Dądalski Franciszka (Papowo Toruńskie 1869/18)
  100. ---------- Andrzej x Domeraki Małgorzata (Raciąż 1799/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne