Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gonciarz (wyników 97):

  1. Goncarz Marianna x Gorczyca Jan (Łoniów 1874/18)
  2. Goncerzewicz Maria x Bonk Ireneusz (Raciąż 1985/8)
  3. Goncesewicz Marianna Pelagia x Tetzlaff Jan (Raciąż 1937/10)
  4. Gonciarczyk Jan x Wojtkowski Agata (Łoniów 1838/2)
  5. ---------- Kazimierz x Orkisz Agnieszka (Gnojno 1744/5)
  6. ---------- Kazimierz x Śmigielski Marianna (Gnojno 1739/8)
  7. Gonciarek Zofia x Cieślik Karol (Bebelno 1801/3)
  8. Gonciarz Anastazja x Machocki Michał (Cisów 1843/1)
  9. ---------- Andrzej x Bochnacki Marianną (Cisów 1857/7)
  10. ---------- Antoni x Nowak Barbara (Irządze 1808/13)
  11. ---------- Jan x N. N. (Cisów 1853/4)
  12. ---------- Joanna x Wójcik Franciszek (Cisów 1851/3)
  13. ---------- Józef x klimek Aniela (Cisów 1938/1)
  14. ---------- Maciej x Woźniak N. (Cisów 1855/2)
  15. ---------- N. x Smuga Jan (Cisów 1854/5)
  16. ---------- Paweł x Sepioł Petronela (Cisów 1829/7)
  17. ---------- Salomea x Kosela Marcin (Cisów 1858/4)
  18. ---------- Stanisław x Wujcik Agata (Cisów 1867/2)
  19. ---------- Wicenty x Bęben Józefa (Cisów 1833/7)
  20. ---------- Zofia x Mochocki Jan (Cisów 1937/4)
  21. Goncik Magdalena x Barankiewicz Stanisław (Działoszyce 1888/22)
  22. ---------- Paweł x Tymiński Franciszka (Działoszyce 1883/30)
  23. Gonczarek Józef x Kęcik Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1812/20)
  24. Gonczarski Michał x Kogut Marianna (Łoniów 1872/10)
  25. Gonczerzewicz Klemens Antoni x Chylewski Władysława (Raciąż 1956/15)
  26. Gonczeszewicz Łucja x Błaszkowski Alfons (Raciąż 1949/7)
  27. Gonczewski Anna x Saleński Andrzej (Raciążek 1804/8)
  28. Gonda Paweł x Nowiński Józefa (Hrubieszów 1862/26)
  29. Gondar Katarzyna x Nazarowicz Konstanty (Hrubieszów 1860/12)
  30. Gondek Andrzej x Mazgaj Małgorzata (Domosławice, wieś Domosławice 1884/5)
  31. ---------- Ewa x Bruta Józef (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1892/4)
  32. ---------- Jan x Cichy Julianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1903/4)
  33. ---------- Józef x Wytrwał Magdalena (Połaniec 1877/21)
  34. ---------- Karol x Cichy Maria (Domosławice, wieś Faliszewice 1899/4)
  35. ---------- Maciej x Nalepa Maria (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1845/2)
  36. Gondorek Ludwik x Janikowski Józefa (Kraków - św. Florian 1850/8)
  37. Gondyk Apolonia x Nowicki Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/13)
  38. ---------- Karolina x Król Szymon (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/20)
  39. Gondżałowski Julianna x Pruszczyński Paweł (Hrubieszów 1864/10)
  40. Gondzio Julianna x Becht Ignacy (Mileszki 1856/14)
  41. Gonera Adam x Krok Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/37)
  42. ---------- Agnieszka x Woch Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/31)
  43. ---------- Eleonora x Lula Antoni (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/52)
  44. ---------- Helena x Jędrasiak Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/5)
  45. ---------- Idzi x Matuszczyk Gertruda (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/15)
  46. ---------- Jan x Sambor Józefa (Kłomnice, par. św. Marcina 1916/2)
  47. ---------- Józefa x Chrzęstek Franciszek (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/3)
  48. ---------- Józefa x Trzeciak Nepomucen (Kraszewice 1889/41)
  49. ---------- Katarzyna x Rymarek Wojciech (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/27)
  50. ---------- Małgorzata x Kaczmarczyk Andrzej (Borzykowa 1842/26)
  51. ---------- Małgorzata x Ziebrowski Balcer (Lgota Wielka 1825/7)
  52. ---------- Marianna x Kowalczyk Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/9)
  53. ---------- Wincenty x Kępa Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/49)
  54. Gonerski Grzegorz x Krawczeski Katarzyna (Mikstat 1834/6)
  55. ---------- Jan x Moryx Katarzyna (Mikstat 1849/14)
  56. ---------- Julianna x Krawczeski Jakub (Mikstat 1850/2)
  57. ---------- Maciej x Pasikowski Salomea (Mikstat 1845/2)
  58. ---------- Michał x Gredkiewicz Agnieszka (Mikstat 1840/7)
  59. ---------- Salomea x Światski Paweł (Mikstat 1852/9)
  60. ---------- Szymon x Rzeźniczka Marianna (Mikstat 1843/21)
  61. Gonglewski Franciszek x Kuna Franciszka (Papowo Toruńskie 1882/7)
  62. ---------- Franciszek x Pierzschalski Marianna (Papowo Toruńskie 1879/7)
  63. Gongol Katarzyna x Giersz Jan (Raciąż 1856/12)
  64. Goniszewicz Józef x Landmesser Anastazja (Raciąż 1913/13)
  65. Goniszewski Franciszka x Ciesinski Wojciech (Dobrzejewice 1843/17)
  66. ---------- Łucja x Lewandowski Franciszek (Dobrzejewice 1837/1)
  67. Gonkiewicz Ambroży x Solarz Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1832/52)
  68. Gonni Józef x Wilke Marianna (Barłożno 1883/12)
  69. Gonniewicz Ignacy x Wilont Magdalena (Raciąż 1766/3)
  70. Gonsch Justyna x Klinger Ignacy (Raciąż 1890/4)
  71. Gonsiorek Paulina x Truszinski Leonard (Gniew 1890/6)
  72. Gonsiorowski Antoni x Lejdowski Józefina (Gniew 1875/34)
  73. ---------- Joanna x Ewert Piotr (Gniew 1885/43)
  74. ---------- Marta x Laskowski Bartłomiej (Barłożno 1838/4)
  75. ---------- Walerian x Kotowski Marianna (Gniew 1897/2)
  76. Gonski Barbara x Jabłonowski Jakub (Gniew 1834/18)
  77. Gont Franciszka x Leśnikowski Tomasz (Płock 1886/31)
  78. Gontarak Józef x Gawroński Marianna (Luszyn 1845/10)
  79. Gontarczuk Michał x Radomski Tacjana (Hrubieszów 1860/25)
  80. Gontarczyk Antonina x Stachniak Paweł (Serokomla 1815/1)
  81. ---------- Filip x Kaczmarek Marianna (Brzeziny 1783/1897)
  82. ---------- Stanisław x Matusiak Kunegunda (Brzeziny 1787/2013)
  83. Gontarek Franciszka x Leśnikowski Tomasz (Płock 1886/31)
  84. ---------- Leokadia x Malczak Stanisław (Płock 1887/39)
  85. Gontarski Józefa x Korlak Paweł (Prażmów 1902/7)
  86. Gontarz Bartłomiej x Marchwicki Józefa (Okrzeja 1846/19)
  87. ---------- Błażej x Ochnik Agnieszka (Okrzeja 1826/8)
  88. ---------- Jakub x Grzyb Franciszka (Okrzeja 1848/51)
  89. ---------- Jan x Lemieszek Wiktoria (Okrzeja 1851/35)
  90. ---------- Kazimierz x Bliniak Teresa (Serokomla 1810/13)
  91. ---------- Maria x Wysocki Andrzej (Domosławice, wieś Faliszewice 1903/2)
  92. ---------- Marianna x Gajek Paweł (Okrzeja 1829/4)
  93. ---------- Marianna x Pawlak Jan (Okrzeja 1855/4)
  94. Gontek Filip x Ziębieński Konstancja (Kraków - św. Krzyż 1819/11)
  95. ---------- Jan x Sidorowicz Karolina (Kraków - Wszyscy Święci 1839/2)
  96. Gontere Jan x Krzyżanowski Marianna (Kraków - Mariacka 1830/4)
  97. Gonyczak Agnieszka x Więcek Marcin (Koprzywnica 1813/25)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne