Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Goleniewski (wyników 268):

  1. Gol N. x Kramer N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/2)
  2. Gola Augustyn x Koszela Marianna (Kościelec pow. kaliski 1849/22)
  3. ---------- Franciszek x Marczewski Marianna (Bebelno 1872/5)
  4. ---------- Jan x Gądek Agata (Zielonki 1834/17)
  5. ---------- Marianna x Smul Stanisław (Bebelno 1883/13)
  6. ---------- Stanisław x Lusina Dorota (Zielonki 1832/18)
  7. ---------- Wincenty x Majcherek Regina (Zielonki 1835/21)
  8. ---------- Wojciech x Goliński Apolonia (Mikstat 1826/10)
  9. Goląbek Anna x Gutowski Józef (Gniew 1846/19)
  10. Goląbiewski Franciszka x Makowski Michał (Gniew 1855/36)
  11. Golachowski Tomasz x Sąsez (Kostecki) Julianna (Kraków - Mariacka 1841/13)
  12. Golak Aleksander x Wojciechowski Ludwika (Górzno k. Garwolina 1864/17)
  13. ---------- Marian x Dybcio Janina (Górzno k. Garwolina 1956/8)
  14. ---------- Paweł x Wąsik Brygida (Mikstat 1824/2)
  15. Golanka Marianna x Michalczuk Hordij (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/6)
  16. Golanki Grzegorz x Czudaczanki Anna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/3)
  17. ---------- Magdalena x Grabowski Maciej (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/5)
  18. ---------- Natalia x Prokopinki Ignacy (Kolembrody, par. grekokatolicka 1858/8)
  19. ---------- Praxeda x Pawluczuk Jozef (Kolembrody, par. grekokatolicka 1858/10)
  20. ---------- Praxeda x Prolasink Tomasz (Kolembrody, par. grekokatolicka 1857/4)
  21. Golanowski Józef x Janiczek Katarzyna (Kraszewice 1892/46)
  22. ---------- Marianna x Szuleta Antoni (Kraszewice 1890/66)
  23. Golańska Balbina x Łąncki Klemens (Skórkowice 1883/15)
  24. Golański Anna x Rybczyński Tomasz (Kraków - św. Anna 1819/4)
  25. ---------- Błażej x Kolak Katarzyna (Domosławice, wieś Domosławice 1917/1)
  26. ---------- Filip x Skoczylas Balbina (Skórkowice 1879/26)
  27. ---------- Jadwiga x Drozdzowski Jan (Skała 1858/7)
  28. ---------- Katarzyna x Anton Wincenty (Łoniów 1839/23)
  29. ---------- Mikołaj x Płaszowski Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1815/27)
  30. Golarnick Barbara x Kamieński Szymon (Raciążek 1796/9)
  31. Golarz Józefa x Pawlusiński Franciszek (Kraków - św. Salwator 1837/21)
  32. Golas Anna x Urbańczak Jan (Wieniec 1765/67)
  33. Golaś Marianna x Stawszczyk Walenty (Łoniów 1834/7)
  34. Golas Teresa x Klita Feliks (Kraków - św. Salwator 1828/90)
  35. Golba Magdalena x Słowik Walenty (Połaniec 1875/32)
  36. ---------- Tekla x Dolężek Józef (Połaniec 1867/41)
  37. ---------- Tekla x Majek Jakub (Połaniec 1874/18)
  38. ---------- Wojciech x Kozl Franciszka (Zborówek 1882/13)
  39. Golbiński Katarzyna x Klimkiewicz Franciszek (Grudusk 1891/2)
  40. ---------- Teofila x Jankowski Józef (Grudusk 1890/10)
  41. Golc Anna x Czupczyński Felicjan (Kraków - Mariacka 1832/78)
  42. ---------- Antoni x Burgir Marianna (Kraków - Mariacka 1814/24)
  43. ---------- Jan x Wachnicki Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1936/33)
  44. Golckiewski Tekla x Zawadski Józef (Dobrzejewice 1858/16)
  45. Golcow Anna x Kalatun Wojciech (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/2)
  46. Golczewski Apolonia x Pałemkiewicz Walenty (Łoniów 1856/8)
  47. ---------- Franciszka x Strzałkowski Antoni (Górzno k. Garwolina 1796/20)
  48. ---------- Marianna x Borucki Marcin (Gniew 1848/3)
  49. ---------- Marianna x Kurenda Jan (Koprzywnica 1845/12)
  50. Golczyk Teresa x Kaczmarek Paweł (Kraków - Mariacka 1829/11)
  51. Golczyński Józef x Wejs Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/9)
  52. ---------- Tomasz x Michalski Marianna (Kraków - św. Anna 1835/15)
  53. Goldar Marianna x Krzysztoporski Benedykt (Jeżów 1821/26)
  54. ---------- Marianna x Świerczeński Filip (Jeżów 1819/5)
  55. Goldbach Marianna x Włoch Sebastian (Kraków - Mariacka 1837/48)
  56. Goldberg Abraham x Jakubowicz Kucha Łaie (Gieczno 1819/26)
  57. ---------- Hercig x Pinkiesiewicz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1832/17)
  58. ---------- Pelsa x Szlamowicz Zamol (Białobrzegi 1824/8)
  59. Golderski Agnieszka x Wolewski Jan (Papowo Toruńskie 1846/8)
  60. Goldhaber Szaja x Rapaport Sprynca (Hrubieszów 1814/60)
  61. Goldhamer Zysla x Aachen Izrael (Klimontów 1824/19)
  62. Goldman Ignacy x Kruecki Marianna (Kraków - Boże Ciało 1826/3)
  63. ---------- Karol x Hajde Matylda (Turek 1890/90)
  64. Goldmann Ignacy x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/34)
  65. Goldor Scholastyka x Więciorek Bartłomiej (Jeżów 1821/4)
  66. Goldschmidt Wiktor x Szyc Agnieszka (Grabowo kościerskie 1933/14)
  67. Goldszmid Malba x Zinger Benciasz (Hrubieszów 1811/42)
  68. Golębiewski Józef x Berendt Matylda (Gniew 1839/11)
  69. ---------- Józef x Ligmann Anna (Gniew 1842/27)
  70. ---------- Juliusz x Drozd Anna (Gniew 1863/71)
  71. ---------- Marianna x Orłowski Piotr (Raciążek 1772/9)
  72. Golębowski Anna x Szkodowski Maciej (Gniew 1865/42)
  73. Golebski Bernard x Trembicki Marta (Gniew 1921/29)
  74. Golec Anna x Guz Marcin (Gorzków 1856/3)
  75. ---------- Ewa x Pasiak Adam (Zbuczyn 1811/287)
  76. ---------- Jadwiga x Szymaniak Karol (Gorzków 1869/15)
  77. ---------- Jan x Kliminki Anastazja (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/2)
  78. ---------- Kazimierz x Kamiński Antonina (Prażmów 1901/17)
  79. ---------- Łucja x Surówka Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1823/31)
  80. ---------- Marianna x Rzeźnicki Idzi (Babsk 1848/8)
  81. ---------- Tekla x Stolarz Antoni (Kraków - św. Anna 1826/2)
  82. ---------- Wiktoria x Malon Maciej (Babsk 1839/9)
  83. Golecki Jadwiga x Scymlek Bolesław (Gniew 1942/77)
  84. ---------- Józef x Matkowski Franciszka (Gniew 1882/2)
  85. ---------- Maciej x Marciński Katarzyna (Gniew 1842/26)
  86. ---------- Maciej x Tabaszewski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1825/59)
  87. ---------- Rozalia x Dominikowski Ignacy (Gniew 1942/79)
  88. Golembiewski Helena x Ciżewski Franciszek (Gniew 1866/30)
  89. ---------- Jan x Cymborowski Henryka (Gniew 1859/15)
  90. ---------- Joanna x Lipski Konrad (Gniew 1896/10)
  91. ---------- Józef x Ligmanowski Anna (Gniew 1859/16)
  92. ---------- Józef x Unverricht Wilhelmina (Gniew 1846/14)
  93. ---------- Leokadia x Kamposski Józef (Gniew 1894/37)
  94. Golęń Anna x Wołek Andrzej (Serokomla 1814/5)
  95. Golen Błażej x Wrzosek Józefa (Serokomla 1819/12)
  96. Goleń Dorota x Kasperkowicz Adam (Podlesie 1673/1)
  97. ---------- Magdalena x Zabłoch Adam (Podlesie 1639/2)
  98. ---------- Salomea x Comkała Jan (Łoniów 1871/2)
  99. ---------- Tomasz x Cena Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1945/38)
  100. ---------- Władysława x Taras Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1936/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne