Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gogulski (wyników 79):

  1. Goga Agnieszka x Ziolkowski Walenty (Gniew 1898/19)
  2. ---------- Elżbieta x Liedtke Jan (Gniew 1873/28)
  3. ---------- Franciszek x Otlewski Rozalia (Gniew 1881/28)
  4. ---------- Józef x Kalinowski Franciszka (Gniew 1877/15)
  5. ---------- Karolina x Krausse Kajetan (Gniew 1852/38)
  6. ---------- Klara x Förster Józef (Gniew 1891/24)
  7. ---------- Ludwik x Wesołowski Henryka (Gniew 1852/17)
  8. ---------- Maksymilian x Stomiszewski Dorota (Gniew 1853/18)
  9. ---------- Marianna x Ligmann Krystian (Gniew 1833/18)
  10. ---------- Michał x Gąsiorowski Zuzanna (Gniew 1838/13)
  11. ---------- Michał x Melr Marianna (Gniew 1816/11)
  12. ---------- Michał x Schwartz Marianna Elżbieta (Gniew 1844/18)
  13. ---------- Robert x Choinski Marianna (Gniew 1897/33)
  14. ---------- Rozalia x Bez_ Julian (Gniew 1869/1)
  15. ---------- Waleria x Klein Albert (Gniew 1877/9)
  16. Gogacz Cyprian x Jezuita Weronika (Gródek 1893/2)
  17. ---------- Emilia x Kociołek Józef (Gródek 1880/6)
  18. ---------- Katarzyna x Walasek Paweł (Gródek 1893/3)
  19. ---------- Marianna x Wodnicki Jan (Gródek 1892/16)
  20. ---------- Michał x Bachan Tekla (Gródek 1880/11)
  21. ---------- Paulina x Gieruszka Władysław (Gródek 1882/2)
  22. ---------- Stanisław x Baran Barbara (Gródek 1885/15)
  23. ---------- Wojciech x Czyż Agnieszka (Gródek 1887/8)
  24. Gogel Franciszka x Kepiński Wawrzyniec (Papowo Toruńskie 1867/3)
  25. Gogloz Zofia x Mularz Andrzej (Końskowola 1653/57)
  26. Gogłoza Jakub x Michalczyk Marianna (Pniewnik 1781/242)
  27. ---------- Mikołaj x Kaczorowski Marianna (Pniewnik 1875/7)
  28. Gogoł Agnieszka x Oświęciński Józef (Opole Lubelskie 1860/65)
  29. ---------- Anna x Weroniecki Jan (Barłożno 1846/2)
  30. ---------- Franciszka x Redkowiak Szymon (Opole Lubelskie 1859/37)
  31. Gogół Jan x Gabrych Marianna (Raciąż 1898/5)
  32. Gogoł Michał x Koba Zofia (Opole Lubelskie 1859/47)
  33. Gogół Michał x Sołdek Marianna (Opole Lubelskie 1858/48)
  34. Gogol Paweł x Piekark Małgorzata (Barłożno 1760/3)
  35. Gogoł Piotr x Klimek Barbara (Barłożno 1848/3)
  36. ---------- Teofila x Rożek Stanisław (Opole Lubelskie 1859/35)
  37. Gogól Wawrzyniec x Śmietana Anna (Kraków, św. Juda Tadeusz: Łęg 1867/1)
  38. Gogoł Wincenty x Żelechowski Ewa (Opole Lubelskie 1860/25)
  39. Gogola Apolonia x Nocoń Wawrzyniec (Podlesie 1751/5)
  40. Gogolewski Antoni x Mościpan Bronisława (Kazimierz Biskupi 1919/53)
  41. ---------- Błażej x Miłoszewski Józefa (Grudusk 1881/19)
  42. ---------- Jan x Roguski Sabina (Pniewnik 1826/2)
  43. ---------- Małgorzata x Sterzyński Teofil Stanisław (Pniewnik 1838/10)
  44. ---------- Marianna x Siemianowski Franciszek (Grudusk 1892/11)
  45. ---------- Marianna x Wilczyński Józef (Papowo Toruńskie 1851/18)
  46. ---------- Wiktoria x Nowakowski Wojciech (Gniew 1784/18)
  47. Gogolin Marianna x Rochulski Wojciech (Papowo Toruńskie 1857/2)
  48. Gogołkiewicz Jan x Kowalski Agnieszka (Gniew 1947/46)
  49. Gogołowski Józef x Grabowski Anna (Gniew 1817/15)
  50. Gogólski Jakub x Florkowski Ludwika (Gniew 1853/19)
  51. ---------- Jan x Krzyżanowski Maria (Gniew 1861/65)
  52. ---------- Katarzyna x Klamrowski Jakub (Gniew 1855/22)
  53. ---------- Matylda x Schust Franciszek (Gniew 1865/29)
  54. Gogolski Wojciech x Bark Marianna (Gniew 1829/8)
  55. Gogonkowicz Franciszek x Jasynski Helena (Chwaszczyno 1874/10)
  56. Gogoza Franciszek x Sepyla Agata (Okrzeja 1855/5)
  57. Goguła Jadwiga x Morawski Józef (Skała 1808/6)
  58. ---------- Regina x Jankowski Wincenty (Skała 1815/5)
  59. Gogula Teresa x Moryś Stanisław (Skała 1862/9)
  60. Gogulski Anna x Boroń Ignacy (Skała 1885/8)
  61. ---------- Anna x Patzer Paweł (Gniew 1849/63)
  62. ---------- Barbara x Chmura Piotr (Skała 1856/10)
  63. ---------- Franciszek x Wilk Tekla (Skała 1857/5)
  64. ---------- Jakub x Madejski Franciszka (Skała 1874/13)
  65. ---------- Józef x Baranek Marianna (Skała 1850/1)
  66. ---------- Kasylda x Jankowski Michał (Kraków - Mariacka 1818/15)
  67. ---------- Magdalena x Zadęcki Mateusz (Skała 1880/9)
  68. ---------- Małgorzata x Morawski Józef (Skała 1860/8)
  69. ---------- Marceli x Peca Klara (Gniew 1909/16)
  70. ---------- Maria x Zajdowski Franciszek (Gniew 1847/85)
  71. ---------- Marianna x Marciński Jan (Skała 1841/18)
  72. ---------- Petronela x Piotrowski Tadeusz (Skała 1872/7)
  73. ---------- Piotr x Dąbrowski Katarzyna (Gniew 1835/16)
  74. ---------- Piotr x Łowiński Barbara (Skała 1837/5)
  75. ---------- Salomea x Janczarski Andrzej (Skała 1852/7)
  76. ---------- Tomasz x Parzelski Petronela (Skała 1868/5)
  77. ---------- Wawrzyniec x Śliwa Salomea (Skała 1847/7)
  78. ---------- Wincenty x Miodek Magdalena (Skała 1822/3)
  79. ---------- Wincenty x Smardzowski Agnieszka (Skała 1836/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne