Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Godula (wyników 50):

  1. Godawiec Agnieszka x Mucha Antoni (Kraków - św. Anna 1846/7)
  2. ---------- Petronela x Kusek Wawrzyniec (Kraków - św. Mikołaj 1827/18)
  3. Godding Matylda x Lohnar Teodor (Gniew 1854/56)
  4. Godecki Jan x Szelewski Franciszka (Nieborów 1831/1)
  5. ---------- Ludwika x Rozwoda Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1810/12)
  6. Godeschalk Ludwik x Dobranecki Marianna (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1835/1)
  7. Godeszczonek Andrzej x Mudrak Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1843/22)
  8. Godfryd Karolina x Sikora Adam (Cisów 1833/12)
  9. Godiszewski Anna x Suchecki Józef (Gniew 1845/45)
  10. Godleski Jadwiga x Oktabowicz Szymon (Białobrzegi 1819/2)
  11. ---------- Józef x Kwasniewski Jadwiga (Kazimierz Biskupi 1827/10)
  12. Godlewski Adam x Madzelan Lucyna (Brok 1818/10)
  13. ---------- Alojzy x Schulz Anna (Barłożno 1934/14)
  14. ---------- Antonina x Robak Marcin (Brok 1818/12)
  15. ---------- Antonina x Wilamowski Tomasz (Mileszki 1857/5)
  16. ---------- Barbara x Lis Marian (Górzno k. Garwolina 1972/6)
  17. ---------- Franciszek x Grzeszczyk Julianna (Jelonki 1859/16)
  18. ---------- Jan x Dmochowski Antonina (Grudusk 1891/22)
  19. ---------- Jan x Mróz Anna (Gnojno 1817/17)
  20. ---------- Jędrzej x Milicki Karolina (Nieborów 1815/7)
  21. ---------- Józef x Jóźwiak Józefa (Babsk 1837/8)
  22. ---------- Katarzyna x Długoszek Florian (Okrzeja 1829/13)
  23. ---------- Kazimierz x Barchan Agnieszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1842/2)
  24. ---------- Małgorzata x Gajek Szymon (Okrzeja 1836/21)
  25. ---------- Marianna x Talarek Jan (Górzno k. Garwolina 1977/7)
  26. ---------- Michał x Lisowska Elżbieta (Hrubieszów 1862/42)
  27. ---------- Piotr Jan x Metliński Anna Zuzanna (Grodzisk Mazowiecki 1851/16)
  28. ---------- Tekla x Dziedzic Tomasz (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1853/3)
  29. ---------- Teodozja x Piasecki Adam (Hrubieszów 1868/10)
  30. ---------- Tomasz x Kłopota Jadwiga (Brok 1825/18)
  31. ---------- Wawrzyniec x Małkiński Agnieszka (Brok 1824/6)
  32. ---------- Wincenty x Zdanowicz Helena (Babsk 1850/5)
  33. ---------- Wojciech x Almer Eleonora (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/102)
  34. Godłowski Magdalena x Filipowski Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1836/29)
  35. Godny Marcjanna x Suder Ferdynand (Kraków - św. Szczepan 1850/57)
  36. ---------- Marianna x Gwoździewicz Józef (Kraków - św. Szczepan 1849/53)
  37. ---------- Szymon x Rysłowski Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1816/119)
  38. Godoń Franciszek x Bartosik Katarzyna (Zielonki 1840/10)
  39. Godorecki Julianna x Matyaszek Michał (Kraków - św. Szczepan 1844/49)
  40. Godowski Józef x Szulc Katarzyna (Gniew 1762/9)
  41. ---------- Wojciech x Konderczak Katarzyna (Gnojno 1759/12)
  42. Godtrycki Salomea x Zych Wojciech (Koprzywnica 1835/46)
  43. Godula Magdalena x Woldon Andrzej (Kraków - św. Salwator 1852/1)
  44. Godyń Franciszka x Serczyk Antoni (Zielonki 1848/33)
  45. ---------- Jan x Radwan Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1851/19)
  46. ---------- Katarzyna x Kozłowski Augustyn (Zielonki 1825/49)
  47. ---------- Katarzyna x Rzegost Franciszek (Zielonki 1833/14)
  48. ---------- Regina x Dziubek Filip (Zielonki 1824/36)
  49. ---------- Regina x Kotulski Maciej (Zielonki 1845/23)
  50. ---------- Rozalia x Mikuszewski Józef (Kraków - Mariacka 1838/63)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne