Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gołda (wyników 320):

  1. Goła Antonina x Wojtasik Jan (Żelazna 1885/32)
  2. Gołąb Anna x Kossowski Karol (Kraków - Boże Ciało 1826/12)
  3. ---------- Antoni x Zbroja Marianna (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1868/3)
  4. ---------- Apolonia x Jangrot Marcin (Działoszyce 1864/10)
  5. ---------- Apolonia x Marzec Ignacy (Działoszyce 1843/13)
  6. ---------- Barbara x Nowak Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1893/1)
  7. ---------- Barbara x Skóra Wincenty (Działoszyce 1827/11)
  8. ---------- Cecylia x Kabat Stefan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1883/3)
  9. ---------- Feliks x Malmon Katarzyna (Działoszyce 1883/29)
  10. ---------- Franciszek x Gąsior Franciszka (Gnojno 1750/24)
  11. ---------- Franciszek x Wojnarowska Julianna (Połaniec 1862/4)
  12. ---------- Franciszka x Rosół Wincenty (Działoszyce 1842/8)
  13. ---------- Grzegorz x Dupak Katarzyna (Działoszyce 1838/5)
  14. ---------- Grzegorz x Kowalczyk Marianna (Działoszyce 1839/4)
  15. ---------- Helena x Woźniak Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/5)
  16. ---------- Jan x Sobala Jadwiga (Gnojno 1740/8)
  17. ---------- Józef x Budzyń Klara (Działoszyce 1851/7)
  18. ---------- Józef x Malmon Agnieszka (Działoszyce 1828/2)
  19. ---------- Józef x Nowak Katarzyna (Działoszyce 1862/6)
  20. ---------- Katarzyna x Cygankiewicz Sylwester (Działoszyce 1864/14)
  21. ---------- Katarzyna x Ostrowski Wojciech (Działoszyce 1883/2)
  22. ---------- Kazimierz x Ostrowski Franciszka (Działoszyce 1827/15)
  23. ---------- Ludwika x Bijak Franciszek (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1903/5)
  24. ---------- Magdalena x Gwiazda Mateusz (Działoszyce 1851/5)
  25. ---------- Magdalena x Sadło Jan (Działoszyce 1859/3)
  26. ---------- Marianna x Grzyb Piotr (Działoszyce 1885/41)
  27. ---------- Marianna x Malinowski Paweł (Działoszyce 1831/14)
  28. ---------- Marianna x Ostrowski Franciszek (Działoszyce 1832/11)
  29. ---------- Marianna x Wąż Paweł (Działoszyce 1857/17)
  30. ---------- Marianna x Wójcik Tomasz (Domosławice, wieś Faliszewice 1872/1)
  31. ---------- Michał x Budzyń Salomea (Działoszyce 1859/10)
  32. ---------- Michał x Grzyb (Całka) Katarzyna (Działoszyce 1866/14)
  33. ---------- Michał x Jagiełło Agnieszka (Działoszyce 1855/17)
  34. ---------- Salomea x Bucki Franciszek (Działoszyce 1870/16)
  35. ---------- Stefan x Krakowski Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1878/3)
  36. ---------- Stefan x Stanuch Zuzanna (Zakliczyn 1744/1)
  37. ---------- Tomasz x Jędruch Salomea (Działoszyce 1832/32)
  38. ---------- Wawrzyniec x Grzyb Franciszka (Działoszyce 1855/4)
  39. ---------- Wawrzyniec x Machno Marianna (Działoszyce 1863/2)
  40. ---------- Wawrzyniec x Szumilas Katarzyna (Działoszyce 1850/12)
  41. ---------- Wincenty x Zych Magdalena (Działoszyce 1839/8)
  42. ---------- Zofia x Chametka Marcin (Końskowola 1649/3)
  43. ---------- Zofia x Chuchrowski Szymon (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1922/1)
  44. ---------- Zofia x Język Franciszek (Zakliczyn 1743/7)
  45. Gołabek Andrzej x Jóźwicki Anna (Opole Lubelskie 1858/16)
  46. Gołąbek Antonia x Morawski Tomasz (Gniew 1873/14)
  47. ---------- Jakub x Tucholski Marianna (Barłożno 1850/14)
  48. ---------- Józef x Paluchowski Barbara (Gniew 1792/8)
  49. ---------- Katarzyna x Ogórek Wojciech (Gnojno 1855/2)
  50. ---------- Katarzyna x Olk Hipolit (Łomna 1886/29)
  51. ---------- Kazimierz x Woźniak Klara (Okrzeja 1844/41)
  52. ---------- Klara x Kuchnio Andrzej (Okrzeja 1849/35)
  53. ---------- Magdalena x Kłusek Wawrzyniec (Okrzeja 1865/20)
  54. ---------- Małgorzata x Skrzydłowski Wincenty (Kraków - Mariacka 1813/31)
  55. ---------- Marcin x Kwieciński Marianna (Łomna 1890/32)
  56. ---------- Marianna x Ałaszewski Jakub (Gniew 1835/1)
  57. ---------- Paweł x Rulewski Anna (Gniew 1841/16)
  58. ---------- Rozalia x Dorfling Jan (Gniew 1850/8)
  59. ---------- Samuel x Matuszewski Marianna (Gniew 1816/12)
  60. ---------- Teresa x Rutka Jan (Gniew 1847/68)
  61. ---------- Walenty x Walask Agnieszka (Końskowola 1654/24)
  62. ---------- Wiktoria x Wicik Józef (Okrzeja 1862/1)
  63. Gołąbiak Jadwiga x Portasiewicz Marcin (Kościelec pow. kaliski 1816/13)
  64. Gołąbiewski Feliks x Borowski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1845/13)
  65. Gołąbk Agnieszka x Cwikiełka Andrzej (Końskowola 1644/33)
  66. ---------- Ewa x Kosmaj Stanisław (Końskowola 1657/21)
  67. ---------- Ewa x Michał Jan (Końskowola 1653/50)
  68. ---------- Ewa x Piekarczyk Stanisław (Końskowola 1644/26)
  69. ---------- Katarzyna x Rocławski Wojciech (Gniew 1823/36)
  70. ---------- Rozalia x Poczenski Jan (Gniew 1818/35)
  71. Gołąbkiewicz Aniela x Wlekliński Walenty (Kazimierz Biskupi 1863/7)
  72. ---------- Wiktoria x Bagnowski Jan (Kazimierz Biskupi 1848/3)
  73. Gołacki Łucja x Halik Wojciech (Kraków - św. Salwator 1840/3)
  74. Goładka Józef x Pietrasik Joanna (Kraków - św. Salwator 1819/44)
  75. Gołas Agnieszka x Ostrowski Karol (Opole Lubelskie 1858/57)
  76. Gołaś Jan x Majkowski Felicja (Pniewnik 1876/17)
  77. ---------- Konstanty x Roguski Józefa (Pniewnik 1863/14)
  78. Gołasiewicz Łucja x Kisielski Wawrzyniec (Kraków - św. Anna 1822/1)
  79. Gołaski Adam x Karwowski Marianna (Trzebieszów 1813/276)
  80. Gołaszewski Agnieszka x Kurkowski Jakób (Raciążek 1775/2)
  81. ---------- Antonin x Brzozowski Marianna (Luszyn 1857/4)
  82. ---------- Barbara x Roguska Michał (Raciążek 1779/2)
  83. ---------- Józefa x Opieliński Walenty (Mileszki 1863/2)
  84. ---------- Michał x Przyradżki Marianna (Raciążek 1754/1)
  85. ---------- Stanisław x Kotek Regina (Podlesie 1670/3)
  86. ---------- Szymon x Kumińnski Marianna (Raciążek 1786/8)
  87. Goławski Marianna x Wierciński Franciszek (Okrzeja 1864/10)
  88. Gołczyk Jadwiga x Solarz Franciszek (Zielonki 1826/14)
  89. ---------- Józef x Zaremba (Motyka) Agata (Kraków - św. Szczepan 1845/15)
  90. ---------- Magdalena x Sapeta Walenty (Kraków - św. Krzyż 1831/15)
  91. Gołczyński Dorota x Nowak Marcin (Działoszyce 1885/25)
  92. ---------- Jacek x Jędrzejczak Małgorzata (Chabielice 1871/11)
  93. ---------- Paweł x Całka Dorota (Działoszyce 1879/27)
  94. ---------- Stanisław x Kałużny Michalina (Chabielice 1874/16)
  95. Gołda Agnieszka x Grudnik Franciszek (Kraków - św. Krzyż 1846/2)
  96. ---------- Agnieszka x Patena Józef (Kraków - św. Krzyż 1847/2)
  97. ---------- Helena x Szymczyk Tomasz (Kraków - św. Krzyż 1820/9)
  98. ---------- Jakub x Szymczyk Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1847/5)
  99. ---------- Katarzyna x Majka Jacek (Kraków - św. Krzyż 1825/11)
  100. ---------- Katarzyna x Mirota Wacław (Kraków - św. Krzyż 1833/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne