Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gloger (wyników 70):

  1. Globus Bronisław x Bojanowski Agnieszka (Gniew 1928/17)
  2. Gloc Jadwiga x Stupiński Szymon (Mikstat 1847/12)
  3. ---------- Jan x Piwoń Katarzyna (Mikstat 1844/15)
  4. ---------- Katarzyna x Rogalski Tomasz (Mikstat 1840/21)
  5. ---------- Małgorzata x Żołądek Franciszek (Mikstat 1844/1)
  6. Glock Antonia x Woźniak Józef (Gniew 1898/18)
  7. ---------- Franciszka x Glowinski Ignacy (Gniew 1894/34)
  8. ---------- Franciszka x Klamrowski Jan (Gniew 1855/23)
  9. ---------- Józef Edmund x Domsta Jadwiga Elżbieta (Gniew 1928/4)
  10. ---------- Józef x Hillar Konstancja (Gniew 1895/23)
  11. ---------- Leokadia x Nagórski Feliks Jan (Gniew 1919/27)
  12. ---------- Leokadia x Nagórski Feliks Jan (Gniew 1919/28)
  13. ---------- Maria x Kraszanowski Mikołaj (Gniew 1860/41)
  14. ---------- Marianna x Schulz Izydor (Barłożno 1891/19)
  15. ---------- Paweł x Ciesielski Antonina (Gniew 1892/8)
  16. Glodt Marianna x Kański Walenty (Domosławice, wieś Domosławice 1884/2)
  17. ---------- Mieczysław x Uner Bronisława Michalina (Domosławice, wieś Domosławice 1900/3)
  18. Gloger Antonina x Illg Franciszek (Kraków - Mariacka 1814/26)
  19. ---------- Apolonia x Schultz Andrzej (Kraków - Mariacka 1827/31)
  20. ---------- Jan x Kryszkier Marianna (Kraków - Mariacka 1817/6)
  21. Glogier Antoni x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/5)
  22. ---------- Antonina x Knoll Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1815/16)
  23. Glołka Ewa x Jurski Jakub (Raciąż 1848/10)
  24. Glombiowski Anna x Licbarski Jan (Chwaszczyno 1876/17)
  25. Glombk Konstancja x Weyrowski Jakub (Chwaszczyno 1773/10)
  26. Glomski Jakub x Wegner Agata (Raciąż 1816/8)
  27. ---------- Józef x Pałubicki Marianna (Raciąż 1889/8)
  28. ---------- Katarzyna x Kocinski Franciszek (Raciąż 1892/10)
  29. Glonczyk Agnieszka x Jakubek Józef (Kraków - św. Szczepan 1821/126)
  30. ---------- Agnieszka x Przezmiński Michał Władysław (Kraków - św. Szczepan 1839/14)
  31. ---------- Bronisława x Łyko Maciej (Kraków - św. Szczepan 1823/13)
  32. ---------- Franciszek x Kuzyber Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1848/64)
  33. ---------- Franciszka x Czapla Antoni (Kraków - św. Szczepan 1843/31)
  34. ---------- Regina x Łyko Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1828/58)
  35. ---------- Teresa x Liszka Jan (Kraków - św. Szczepan 1823/37)
  36. Glonek Franciszek x Łabęcki Tekla (Skała 1876/17)
  37. ---------- Franciszek x Srebnicki Marianna (Skała 1865/6)
  38. ---------- Kazimierz x Boroń Salomea (Skała 1851/7)
  39. ---------- Kazimierz x Tabaka Weronika (Skała 1877/1)
  40. ---------- Marianna x Łabęcki Mikołaj (Skała 1853/8)
  41. ---------- Marianna x Madejski Mikołaj (Skała 1873/2)
  42. ---------- Marianna x Odrobiński Marcin (Skała 1886/26)
  43. ---------- Michał x Cichaczyk Regina (Skała 1839/6)
  44. ---------- Piotr x Woźniak Marianna (Skała 1885/1)
  45. ---------- Piotr x Zadęcki Apolonia (Skała 1869/1)
  46. ---------- Tekla x Gruszka Hieronim (Skała 1877/11)
  47. ---------- Tekla x Katarzyński Leon (Skała 1884/16)
  48. ---------- Tekla x Pawlik Antoni (Skała 1874/6)
  49. ---------- Wincenty x Miklasiński Rozalia (Skała 1876/13)
  50. Glonke Julianna x Witt Antoni (Chwaszczyno 1879/10)
  51. Glonz Dorota x Junski Jakub (Chwaszczyno 1770/4)
  52. Gloszik Wojciech x Kroński Ludwika (Nieborów 1810/2)
  53. Glowack Joana Marianna x Ulatowski Teodor (Dobrzejewice 1854/5)
  54. Glowacka Anna x Brzezinski Wojciech (Wąsosze k. Konina 1839/14)
  55. Glowacki Faustyna x Omelański Antoni (Szumbar 1850/2)
  56. ---------- Ignacy x Glowacki Marianna (Dobrzejewice 1855/1)
  57. ---------- Katarzyna x Themus Piotr (Raciąż 1837/10)
  58. ---------- Kazimierz x Rozmaity Katarzyna (Gniew 1849/31)
  59. ---------- Maciej x Salata Petronela (Wąsosze k. Konina 1840/13)
  60. ---------- Maciej x Szymanski Julianna (Wąsosze k. Konina 1838/3)
  61. ---------- Marian x Chudziak Teresa (Wąsosze k. Konina 1837/3)
  62. ---------- Marian x Kolacka Magdalena (Wąsosze k. Konina 1834/5)
  63. ---------- Marianna x Byrzykowski Stanisław (Dobrzejewice 1857/18)
  64. ---------- Marianna x Glowacki Ignacy (Dobrzejewice 1855/1)
  65. Glowalicz Antonina x Zawadski Marcin (Dobrzejewice 1841/6)
  66. ---------- Ludwika x Kempski Maciej (Dobrzejewice 1841/10)
  67. Glowinski August x Gajewski Marta (Gniew 1887/8)
  68. ---------- Barbara x Mania Hipolit (Gniew 1879/29)
  69. ---------- Ignacy x Glock Franciszka (Gniew 1894/34)
  70. ---------- Jan x Nowakowski Joanna (Dobrzejewice 1832/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne