Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gliniewicz (wyników 65):

  1. Glimaczyński Marcin x Drewicz Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/7)
  2. ---------- Stanisław x Jędrzejowski Justyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/7)
  3. Glimaszewski Joanna x Pilecki Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1838/29)
  4. Glimiecki Juliusz x Kurek Gertruda (Barłożno 1928/33)
  5. Glimowicz Stanisława x Podgórski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1931/13)
  6. ---------- Stanisława x Podgórski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1931/13)
  7. Gliniak Marianna x Szulkas Piotr (Hrubieszów 1858/16)
  8. Glinicki Petronela x Nikiel Jan (Babsk 1819/4)
  9. Gliniecki Feliks x Lewandowski Gertruda (Gniew 1943/5)
  10. ---------- Feliks x Nylk Marianna (Raciąż 1899/18)
  11. ---------- Leokadia x Kobus Jan (Raciąż 1931/24)
  12. ---------- Marianna x Schmidt Adam (Barłożno 1778/5)
  13. Gliniewicz Michał x Cegielski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1864/4)
  14. ---------- Paweł x Kiełczyński Marianna (Kazimierz Biskupi 1846/7)
  15. Gliniewski Anna x Kos Jan (Jeżów 1824/24)
  16. ---------- Rozyna x Leman Bogusław (Jeżów 1820/42)
  17. Glinka Adam x Zając Rozalia (Górzno k. Garwolina 1895/7)
  18. ---------- Agnieszka x Dyll Bazyli (Kraków - św. Szczepan 1826/43)
  19. ---------- Agnieszka x Twardy Wojciech (Kraków - Mariacka 1822/53)
  20. ---------- Franciszek x Piotrowski Rozalia (Łomna 1882/38)
  21. ---------- Grzegorz x Niemczyk Justyna Julianna (Chlewiska 1834/21)
  22. ---------- Hubert x Kołodziejski Marcjanna (Płock 1887/26)
  23. ---------- Jan x Dubiecki Agnieszka (Katerburg 1836/8)
  24. ---------- Kacper x Lis Józefa (Górzno k. Garwolina 1860/2)
  25. ---------- Michał x Ocep Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1830/13)
  26. ---------- Stanisław x Trzpil Helena (Górzno k. Garwolina 1937/15)
  27. ---------- Tekla x Nakonieczny (Michalczyk) Kacper (Górzno k. Garwolina 1864/10)
  28. ---------- Wojciech x Marinor Zuzanna (Górzno k. Garwolina 1825/6)
  29. Glinkowska Małgorzata x Brauer Jan (Wąsosze k. Konina 1840/10)
  30. Glinkowski Józef x Bądkowski Marianna (Gniew 1798/6)
  31. ---------- Józef x Driczewski Marianna (Gniew 1762/22)
  32. ---------- Ludwik x Paluchowski Wiktoria (Gniew 1894/41)
  33. ---------- Marcin x Moeller Franciszka (Gniew 1864/38)
  34. ---------- Mateusz x Klein Marianna (Gniew 1845/17)
  35. ---------- Stanisław x Zielarski Małgorzata (Gniew 1761/26)
  36. Glinowski Eleonora x Szwoch Gotfryd (Barłożno 1778/6)
  37. Gliński Anastazja x Iławczewski Jan (Hrubieszów 1874/3)
  38. ---------- Antoni x Oskwarek Katarzyna (Kraków - św. Florian 1812/1)
  39. ---------- Antonina x Kowalik Józef (Pniewnik 1860/4)
  40. ---------- Barbara x Kulaszewicz Wiktor (Stężyca 1893/12)
  41. ---------- Cecylia x Cingelin Józef (Pniewnik 1860/24)
  42. ---------- Cezary x Orłowski Emilia (Górzno k. Garwolina 1868/6)
  43. Glinski Franciszek x Rhed Marianna (Raciąż 1789/4)
  44. Gliński Gertruda x Grabowski Jan (Gniew 1742/25)
  45. ---------- Halina x Wojnarowski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1967/55)
  46. ---------- Ignacy x Melloch Małgorzata (Gniew 1926/2)
  47. ---------- Jakub x Schwarz Franciszka (Barłożno 1863/20)
  48. ---------- Jan x Domagalski Anna (Gniew 1841/14)
  49. ---------- Jan x Karpus Antonia (Barłożno 1861/5)
  50. ---------- Jan x Pietrzykowski Karolina (Kraków - św. Florian 1845/27)
  51. ---------- Józef x Jakusz Marta (Stężyca 1895/19)
  52. ---------- Józef x Wysiecki Łucja (Stężyca 1861/13)
  53. ---------- Józefa x Rytek Aleksander (Łomna 1890/24)
  54. Glinski Julianna x Wojciechowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1833/74)
  55. Gliński Justyna x Witkowski Witalis (Kraków - św. Szczepan 1817/113)
  56. ---------- Kazimierz x Brodecki Nepomucena (Lubraniec 1857/11)
  57. ---------- Kazimierz x Jakubowski Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1827/6)
  58. ---------- Ludmiła x Jankowski Kazimierz (Grodzisk Mazowiecki 1848/40)
  59. ---------- Ludwika x Wysocki Michał (Gniew 1858/71)
  60. ---------- Marcin x Kozłowski Anna (Gniew 1842/25)
  61. ---------- Marianna Joanna x Wydrychowicz Kajetan Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1815/15)
  62. Glinski Marianna x Pyk Melchior (Raciąż 1815/1)
  63. ---------- Mateusz x Grąnczeszcanka Ewa (Raciąż 1796/15)
  64. Gliński Mikołaj x Zawadziński Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1834/15)
  65. ---------- Zofia x Winiarski Jakub (Kraków - św. Szczepan 1814/193)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne