Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gliczyński (wyników 65):

  1. Glica Agnieszka x Banasik Mateusz (Gnojno 1864/39)
  2. ---------- Aniela x Cebula Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1923/5)
  3. ---------- Antoni x Bryła Antonina (Połaniec 1880/67)
  4. ---------- Antoni x Wiśniewska Anna (Niekrasów Świętokrzyski 1924/14)
  5. ---------- Feliks x Kraka Franciszka (Niekrasów Świętokrzyski 1936/14)
  6. ---------- Franciszek x Baradziej Anna (Połaniec 1870/20)
  7. ---------- Jan x Góra Julianna (Niekrasów Świętokrzyski 1927/6)
  8. ---------- Jan x Jeczeń Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1935/21)
  9. ---------- Jan x Joniec Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1916/1)
  10. ---------- Jan x Szczepan Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1944/7)
  11. ---------- Józefa x Wróbel Wawrzyniec (Połaniec 1866/21)
  12. ---------- Marianna x Wójcik Edward (Niekrasów Świętokrzyski 1927/33)
  13. ---------- Paulina x Wyrazik Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1923/23)
  14. ---------- Piotr x Żugaj Feliksa (Niekrasów Świętokrzyski 1944/6)
  15. ---------- Stanisław x Madej Stefania (Niekrasów Świętokrzyski 1926/23)
  16. ---------- Stanisława x Chmielowiec Wojciech (Niekrasów Świętokrzyski 1943/18)
  17. ---------- Stanisława x Jur Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1936/34)
  18. ---------- Władysław x Dąbrowska Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1935/27)
  19. ---------- Wojciech x Sowa Eleonora (Niekrasów Świętokrzyski 1926/12)
  20. Glich Ludwik x Rejstowski Waleria (Gniew 1921/40)
  21. Gliczoński Marianna x Kałamacki Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1842/2)
  22. Gliczyński Anna x Zalewski Stanisław (Turek 1889/97)
  23. ---------- Antonina x Majcherek Andrzej (Turek 1893/15)
  24. ---------- Ignacy x Głow... Domicella (Turek 1893/59)
  25. ---------- Wojciech x Schwoch Justyna (Barłożno 1852/1)
  26. Glikselli Sebastian x Krones Joanna (Kraków - Mariacka 1829/54)
  27. Gliścińska Otolia x Wieczorkiewicz Franciszek (Skórkowice 1882/1)
  28. Glisner Józef x Duliński Eleonora (Górzno k. Garwolina 1889/32)
  29. Glistak Piotr x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/12)
  30. Gliszczeński Adam x Karpus Marianna (Raciążek 1795/7)
  31. Gliszczński Paulina x Machlin Hubert (Raciąż 1928/27)
  32. Gliszczyński Agnieszka x Pałubicki Ignacy (Grabowo kościerskie 1906/18)
  33. ---------- Anastazja x Kossowski Franciszek (Grabowo kościerskie 1922/18)
  34. ---------- Bronisława x Dalecki Józef (Grabowo kościerskie 1927/14)
  35. ---------- Edmund x Kaliński Bronisława Janina (Raciąż 1958/17)
  36. ---------- Gertruda x Semrau Franciszek (Raciąż 1954/20)
  37. ---------- Jadwiga x Wodzinowski Leon (Skórkowice 1888/36)
  38. ---------- Jan x Grzonkowski Apolonia (Raciąż 1931/4)
  39. ---------- Jan x Literski Katarzyna (Stężyca 1892/23)
  40. Gliszczynski Jan x Musolf Marianna (Raciąż 1870/18)
  41. ---------- Jan x Szramk Franciszka (Raciąż 1868/8)
  42. Gliszczyński Józef x Stolz Paulina (Grabowo kościerskie 1884/7)
  43. ---------- Józefa Anna x Górrke Franciszek (Grabowo kościerskie 1923/2)
  44. Gliszczynski Józefina x Fliss Wincenty (Raciąż 1875/17)
  45. Gliszczyński Krystyna x Spletsteser Marian Stanisław (Raciąż 1960/17)
  46. ---------- Maria x Gierszewski Kazimierz (Raciąż 1978/25)
  47. ---------- Marianna x Jażdżewski Leopold (Grabowo kościerskie 1911/4)
  48. ---------- Marta x Megger Franciszek (Raciąż 1909/28)
  49. ---------- Mieczysława x Marciniak Jan Bole (Kazimierz Biskupi 1919/35)
  50. Gliszczynski Paulina x Zalewski Michał (Raciąż 1860/10)
  51. Gliszczyński Paweł x Roztowski Konstancja (Lubraniec 1857/12)
  52. ---------- Stanisława x Patyna Wacław (Raciąż 1982/12)
  53. ---------- Władysława x Engler Jan (Grabowo kościerskie 1925/8)
  54. Gliszko Salomea x Pawłowski Jan (Skała 1845/10)
  55. Glixelli Agata x Stroiński Sylweriusz (Kraków - św. Szczepan 1852/12)
  56. ---------- Julia x Kuhn Teofil (Kraków - św. Szczepan 1851/23)
  57. ---------- Julianna x Domaszewski Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1822/29)
  58. ---------- Ludwika x Mąkowicz Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1824/9)
  59. ---------- Marianna x Rozzmanith Bonawentura (Kraków - św. Mikołaj 1819/15)
  60. ---------- Mikołaj x Perul Krystyna (Kraków - św. Anna 1824/13)
  61. ---------- Tekla x Braun Wilhelm (Kraków - Wszyscy Święci 1835/14)
  62. ---------- Teresa x Bochyński Karol (Kraków - Mariacka 1825/84)
  63. ---------- Władysława x Leiter Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1851/14)
  64. ---------- Wojciech x Waligórski Zofia (Kraków - Mariacka 1835/23)
  65. Gliza Paweł x Lipiński Cecylia (Grabowo kościerskie 1926/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne