Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Glazer (wyników 78):

  1. Glabus Wiktoria x Szulc Wincenty (Gniew 1938/33)
  2. Gladikowski Barbara x Joachimowski Szymon (Gniew 1851/21)
  3. ---------- Franciszek x Nagorski Agnieszka (Gniew 1840/11)
  4. ---------- Ignacy x Brandt Weronika (Gniew 1882/22)
  5. ---------- Roch x Zamur Marta (Gniew 1942/55)
  6. Gladykowski Ignacy x Deptulski Marianna (Gniew 1847/27)
  7. ---------- Jan x Kubowski Barbara (Gniew 1850/13)
  8. ---------- Jan x Ligmanowski Katarzyna (Gniew 1851/11)
  9. ---------- Jan x Zakrzewski Katarzyna (Gniew 1856/15)
  10. ---------- Maciej x Czarnojahn Petronela (Gniew 1847/28)
  11. Glaeske Fryderyk x Pełkowski Julianna (Papowo Toruńskie 1875/10)
  12. Glajda Katarzyna x Chyc Andrzej (Bebelno 1880/5)
  13. ---------- Marianna x Małek Franciszek (Bebelno 1871/1)
  14. Glajzer Antoni x Majchrowski Marianna (Grocholice 1878/13)
  15. Glapa Antoni x Jagiellonka Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/15)
  16. ---------- Antonina x Goral (Wańczak) Wojciech (Turek 1892/55)
  17. ---------- Marcin x Kowalczyk Franciszka (Turek 1891/20)
  18. ---------- Michalina x Glapa Wojciech (Turek 1891/78)
  19. ---------- Piotr x Krawczyk Józefa (Turek 1893/86)
  20. ---------- Wojciech x Glapa Michalina (Turek 1891/78)
  21. ---------- Wojciech x Lejnert Julianna (Turek 1893/32)
  22. Glapica Marianna x Drozd Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/27)
  23. Glapiński Bartłomiej x Wojciechowski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/6)
  24. ---------- Józef x Owczarek Wiktoria (Mileszki 1847/2)
  25. Glapka Małgorzata x Garbarciak Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/24)
  26. Glar Marianna x Gurski Tomasz (Gniew 1776/33)
  27. Glas Franciszek x Skowroński Cecylia (Kazimierz Biskupi 1930/46)
  28. Glasa Jan x Bolt Maria (Barłożno 1871/8)
  29. Glaschke Gottlieb x Gellert Poline (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/3)
  30. ---------- Jan Traugott x Leder Karolina Erdmine (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/31)
  31. ---------- Karolina x Lucius Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1881/25)
  32. ---------- Rozyna x Anders Michał (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/13)
  33. Glasek Walenty x Papień Marianna (Podlesie 1715/3)
  34. Glaser Józef x Giersch Ewa (Raciąż 1877/7)
  35. Glasiak Wojciech x Krukwa Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1757/2)
  36. Glasiński Dorota x Rulski Kazimierz (Gnojno 1865/24)
  37. Glask Jan x Giersch Marianna (Raciąż 1870/17)
  38. Glaskowski Franciszek x Rogalski Katarzyna (Gniew 1840/12)
  39. ---------- Joanna x Gąsiorek Jan (Gniew 1864/2)
  40. ---------- Marcin x Meler Anna (Gniew 1786/12)
  41. Glasowski Wiktoria x Dombrowski Józef (Gniew 1852/10)
  42. Glass Anna x Kruczyński Klemens (Gniew 1905/25)
  43. ---------- Józef x Janicki Zofia (Kraków - św. Krzyż 1831/8)
  44. Glasshut Chaim x Weiskerz Gitla (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/1)
  45. Glaszkowski Karolina x Słoszowski Jan (Gniew 1827/25)
  46. Glattmann Maurycy x Gebhardt Emilia (Kraków - św. Krzyż 1851/11)
  47. Glaubert Antoni x Kłosiński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1885/13)
  48. Glaz Antonina x Rajski Jan (Barłożno 1923/19)
  49. Glaza Alojzy x Zatk Klara (Gniew 1935/5)
  50. ---------- anna x Flizyk Jan (Barłożno 1901/7)
  51. ---------- Anna x Ortmann Jan (Raciąż 1906/8)
  52. ---------- Antoni x Fankidejski Antonia (Barłożno 1871/17)
  53. ---------- Bronisław x Dykier Weronika (Raciąż 1935/31)
  54. ---------- Ewa x Łepek Leonard (Barłożno 1903/13)
  55. ---------- Franciszka x Bukowski Franciszek (Barłożno 1902/15)
  56. ---------- Jan x Damrath Anna (Gniew 1878/9)
  57. ---------- Katarzyna x Chyła Konrad (Barłożno 1909/9)
  58. ---------- Klara x Peikarski Józef (Raciąż 1931/6)
  59. ---------- Marianna x Paszek Feliks (Barłożno 1911/11)
  60. ---------- Stanisław x Łyczywek Anna (Raciąż 1897/18)
  61. ---------- Stefan x Rzoski Marta (Barłożno 1902/17)
  62. ---------- Wiktoria x Chreścielewski Karol (Barłożno 1939/13)
  63. ---------- Zuzanna x Bukowski Franciszek (Barłożno 1903/15)
  64. Glazer Bogusław x Grzankowski Maria (Raciąż 1979/22)
  65. ---------- Czesław x Korczak Karolina (Raciąż 1991/16)
  66. ---------- Franciszek x Janowicz Marta (Raciąż 1929/5)
  67. ---------- Józef x Żaonkowski Antonia (Raciąż 1906/11)
  68. ---------- Katarzyna x Byszewski Mirosław (Raciąż 1992/13)
  69. ---------- Roman x Ginter Halina (Raciąż 1988/17)
  70. ---------- Stanisław x Grugiel Zofia (Raciąż 1972/11)
  71. ---------- Tekla x Zagrzejewski Paweł (Płock 1862/85)
  72. ---------- Zofia x Ott Leon (Raciąż 1984/18)
  73. Glazickoyec Agnieszka x Licbarski Józef (Chwaszczyno 1769/3)
  74. Glazik Błażej x Adamczyk Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1825/7)
  75. Glaznap Marianna Elżbieta x Szeneweld Jan (Raciąż 1772/3)
  76. Glazow Marianna x Skaja Łukasz (Raciąż 1919/19)
  77. Glazowski Anna x Bieda Jakub (Barłożno 1826/10)
  78. ---------- Franciszek x Szafranski Katarzyna (Gniew 1827/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne