Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gawlicki (wyników 392):

  1. Gawara Anna x Zyliński Jerzy (Łabunowo 1809/4)
  2. Gawarecki Anna x Kordowski Michał (Barłożno 1771/11)
  3. ---------- Barbara x Kolasiński Mateusz (Barłożno 1772/11)
  4. ---------- Honorata x Trzpiel Wojciech (Płock 1867/61)
  5. ---------- Magdalena x Dąbrowski Marcin (Barłożno 1771/9)
  6. ---------- Paweł x Urbanski Anna (Barłożno 1766/2)
  7. ---------- Piotr x Zorzop Barbara (Barłożno 1759/12)
  8. Gawarkowicz Paweł x Domewicz Klara (Dobrzejewice 1840/7)
  9. Gawartz Juda x Waxman Szaja (Hrubieszów 1817/13)
  10. Gawczyski Jakub x Guzynski Helena (Barłożno 1834/3)
  11. Gawda Stanisław x Chmielowski Rozalia (Surhów 1855/10)
  12. Gawdzik Agnieszka x Ostrowski Jakub (Końskowola 1654/27)
  13. ---------- Agnieszka x Smyczek Szymon (Końskowola 1646/21)
  14. ---------- Jadwiga x Marczyk Maciej (Końskowola 1645/9)
  15. ---------- Jakub x Chamet Dorota (Końskowola 1653/18)
  16. ---------- Jan x Woytask Katarzyna (Końskowola 1665/25)
  17. ---------- Katarzyna x Woytel Krzysztof (Końskowola 1677/7)
  18. ---------- Marcin x N. Krystyna (Końskowola 1684/9)
  19. ---------- Melchior x Wstepień Katarzyna (Końskowola 1649/26)
  20. ---------- Tomasz x Pack Zofia (Końskowola 1653/72)
  21. ---------- Zofia x Bartuzik Jan (Końskowola 1653/62)
  22. Gawdzik,Wd Katarzyna x Litwinek Walenty (Końskowola 1680/17)
  23. Gawdzyk Błażej x N. N. (Końskowola 1650/9)
  24. ---------- Tomasz x Ciesla Anna (Końskowola 1667/5)
  25. Gawęcki Elżbieta x Czekaj Benedykt (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/20)
  26. ---------- Jan x Bień Józefa (Skała 1862/1)
  27. ---------- Joanna x Szumski Michał (Kraków - św. Szczepan 1838/45)
  28. Gawecki Kazimierz x Wiśniewski Ewa (Jeżów 1811/44)
  29. Gawęcki Marianna x Ziętarski Józef (Kraków - Mariacka 1835/59)
  30. ---------- Sebastian x Oleski Regina (Podlesie 1720/3)
  31. Gawęda Andrzej x Jankowski Helena (Łoniów 1863/7)
  32. ---------- Andrzej x Michnik Małgorzata (Łoniów 1870/15)
  33. ---------- Jakub x Kuś Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1815/25)
  34. ---------- Kasper x Kucharski Ewa (Łoniów 1828/16)
  35. ---------- Małgorzata x Hisa Grzegorz (Łoniów 1819/53)
  36. ---------- Małgorzata x Książka Jan (Łoniów 1819/25)
  37. ---------- Marianna x Karaśkiewicz Wawrzyniec (Łoniów 1820/37)
  38. ---------- Marianna x Kwiecień Marcin (Łoniów 1850/12)
  39. ---------- Michał x Klimkowicz Katarzyna (Łoniów 1851/20)
  40. ---------- Roch x Kudlak Marianna (Łoniów 1857/25)
  41. ---------- Rozalia x Lewicki Walenty (Łoniów 1853/7)
  42. Gaweł Agnieszka x Guzek Jakub (Pabianice 1858/88)
  43. ---------- Andrzej x Siejak Elżbieta (Pabianice 1860/15)
  44. ---------- Antoni x Jarzyna Marianna (Połaniec 1871/3)
  45. ---------- Antoni x Partyczyna Magdalena (Poremba: wieś Poremba 1844/45)
  46. ---------- Antonina x Maroński Paweł (Połaniec 1875/47)
  47. ---------- Antonina x Zugaj Aleksander (Połaniec 1864/5)
  48. ---------- August x Machniak Franciszka (Połaniec 1861/46)
  49. ---------- Augustyn x Grabowska Zuzanna (Połaniec 1872/31)
  50. ---------- Barbara x Woytas Wojciech (Czemierniki 1814/1)
  51. ---------- Bartłomiej x Gątarz Łucja (Czemierniki 1814/32)
  52. ---------- Elżbieta x Kozłowski Krzysztof (Kraków - św. Szczepan 1811/42)
  53. ---------- Ewa x Brzychcy Wincenty (Połaniec 1862/16)
  54. ---------- Feliksa x Mądry Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1938/6)
  55. ---------- Franciszek x Bobrowska Marianna (Połaniec 1867/13)
  56. ---------- Franciszka x Kardas Tomasz (Połaniec 1824/4)
  57. ---------- Józef x Wołowska Anna (Połaniec 1877/37)
  58. ---------- Józef x Zmuda Katarzyna (Połaniec 1824/35)
  59. ---------- Julianna x Hałuda Michał (Działoszyce 1845/2)
  60. ---------- Julianna x Malmon Andrzej (Działoszyce 1882/5)
  61. ---------- Kajetan x Błoch Marianna (Pabianice 1858/77)
  62. ---------- Katarzyna x Wioncek Jan (Połaniec 1876/34)
  63. ---------- Kazimierz x Bator Marianna (Połaniec 1876/48)
  64. ---------- Magdalena x Woch Jan (Lgota Wielka 1835/9)
  65. ---------- Małgorzata x Mankowski Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1823/1)
  66. ---------- Marianna x Błażejczyk Jerzy (Górzno k. Garwolina 1974/26)
  67. ---------- Marianna x Murawa Jakub (Mileszki 1864/13)
  68. ---------- Mikołaj x Hencz Zofia (Działoszyce 1850/9)
  69. ---------- Regina x Dzięcioł Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1837/45)
  70. ---------- Stanisław x Jeczeń Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1939/1)
  71. Gawelei Fritor x Frost Paulina (Barłożno 1871/23)
  72. Gawenda Marcin x Lelonek Katarzyna (Bebelno 1741/2)
  73. ---------- Wincenty x Nawrocki Agnieszka (Kraków - Mariacka 1838/43)
  74. Gawendowski Leon x Chrzanowski Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1746/7)
  75. ---------- Marcin x Osiak Zofia (Górzno k. Garwolina 1759/10)
  76. ---------- Marianna x Zając Stanisław (Górzno k. Garwolina 1770/7)
  77. ---------- Stanisław x Podskarbi Agata (Górzno k. Garwolina 1777/8)
  78. ---------- Wojciech x Lis Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1749/1)
  79. Gawenski Marianna x Gednoralski Jakub (Raciąż 1820/5)
  80. Gawiak Jan x Józefowicz Emilia (Chabielice 1873/8)
  81. Gawiecki Józef x Retzlaff Justyna (Gniew 1842/22)
  82. ---------- Paweł x Ratayczyk Julianna (Kazimierz Biskupi 1860/34)
  83. Gawik Franciszka x Doległo Stanisław (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/14)
  84. Gawin Franciszka x Woch Franciszek (Lgota Wielka 1843/9)
  85. ---------- Jan x Laski Franciszka (Stężyca 1899/3)
  86. ---------- Leonard x Ćwikliński Gertruda (Gniew 1948/29)
  87. ---------- Marcin x Śmiłowski Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1839/25)
  88. ---------- Marianna x Switalski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1833/38)
  89. ---------- Paulina x Konkol August (Stężyca 1868/10)
  90. ---------- Zofia x Adamus Michał (Bebelno 1874/7)
  91. Gawincki Józefa x Grochalski Antoni (Raciążek 1853/9)
  92. Gawinecki Antoni x N. Jadwiga (Raciążek 1784/10)
  93. ---------- Jadwiga x Czernicki Antoni (Raciążek 1781/11)
  94. ---------- Walenty x Pryzbysz Rozalia (Raciążek 1806/9)
  95. Gawinowski Agnieszka x Łysakowski Michał (Kraków - św. Florian 1849/27)
  96. ---------- Apolonia x Kowczowski Jan (Kraków - św. Florian 1825/111)
  97. ---------- Piotr x Cygankiewicz Marianna Ewa (Kraków - Mariacka 1816/51)
  98. Gawiński Anna x Duszkiewicz Jakub (Płock 1886/94)
  99. ---------- Józef x Wesołowski Katarzyna (Gniew 1858/26)
  100. Gawinski Marcin x Munarszewski Justyna (Gniew 1851/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne