Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gasztowski (wyników 68):

  1. Gas Łukasz x N Dorota (Bebelno 1689/1)
  2. ---------- Mikołaj x Urbański Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/26)
  3. Gasieński Agnieszka x Ciekleński Franciszek (Gniew 1863/1)
  4. Gasienski Jan x Nadolny Anna (Gniew 1832/19)
  5. Gasieński Marianna x Łyszkowski Walenty (Kraków - św. Florian 1827/43)
  6. ---------- Marianna x Pająk Marcin (Kraków - Mariacka 1812/28)
  7. Gasierowski Franciszka x Marszałek Antoni (Krysk 1874/15)
  8. ---------- Józef x Dejmiński Rozalia (Krysk 1874/3)
  9. Gasiewski Salomea x Pawczowski Jakub (Kraków - św. Florian 1823/45)
  10. Gasik Jadwiga x Zając Grzegorz (Nieborów 1812/17)
  11. ---------- Justyna x Figat Szymon (Nieborów 1814/10)
  12. Gasiński Agnieszka x Michalski Piotr (Skała 1801/5)
  13. ---------- Anna x Bocheński Ignacy (Koprzywnica 1846/3)
  14. ---------- Anna x Gajewski Alfons (Gniew 1929/3)
  15. Gasinski Augusta x Reschke Jakub (Gniew 1860/56)
  16. Gasiński Feliks x Wierzbiński Magdalena (Kraków - św. Florian 1846/11)
  17. ---------- Filip x Ignasiak Małgorzata (Nieborów 1809/5)
  18. ---------- Ignacy x Pastwa Józefa (Nieborów 1838/18)
  19. Gasinski Jan x Alshut Helena (Gniew 1863/14)
  20. ---------- Józef x Hildbrandt Joanna (Gniew 1869/23)
  21. Gasiński Józef x Kozioł Salomea (Nieborów 1838/1)
  22. ---------- Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/4)
  23. ---------- Katarzyna x Więcek Paweł (Nieborów 1828/15)
  24. ---------- Marianna x Ambroziak Franciszek (Nieborów 1837/11)
  25. ---------- Marianna x Ambroziak Franciszek (Nieborów 1837/11)
  26. ---------- Marianna x Dąbczyński Wojciech (Kraków - Mariacka 1843/49)
  27. ---------- Marianna x Klewicz Jan (Gniew 1914/35)
  28. ---------- Marianna x Klewicz Jan (Gniew 1914/36)
  29. ---------- Marianna x Moraniecki Józef (Kraków - św. Szczepan 1837/67)
  30. ---------- Mateusz x Jarosiński Zofia (Nieborów 1841/9)
  31. ---------- Mateusz x Zieliński Magdalena (Papowo Toruńskie 1825/8)
  32. ---------- Piotr x Szczepaniak Monika (Nieborów 1814/18)
  33. Gasinski Rozalia x Sledzikowski Wojciech (Gniew 1793/30)
  34. Gasiński Tomasz x Brejkopf Anna Zuzanna (Kraków - Katedra 1842/15)
  35. ---------- Wojciech x Skowroński Marianna (Kraków - św. Florian 1835/98)
  36. Gasioch Marcin x Ferenc Agata (Brok 1825/25)
  37. Gasior Jan x Szymk Łucja (Końskowola 1657/38)
  38. Gasiowski Marianna x Garnczarek Stanisław (Grocholice 1881/8)
  39. Gasło Franciszka x Dziadana Józef (Kraków - św. Szczepan 1838/55)
  40. ---------- Sebastian x Jadamski Antonina (Kraków - św. Szczepan 1835/45)
  41. ---------- Sebastian x Paluch Anna (Kraków - św. Szczepan 1850/27)
  42. ---------- Stanisław x Kaczmarzyk Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1849/47)
  43. Gaspar Karolina x Karwosiecki Antoni (Pniewnik 1760/49)
  44. ---------- Małgorzata x Magdzik Bartłomiej (Pniewnik 1752/40)
  45. Gasperkowicz Adam x Michałek Anna (Podlesie 1667/1)
  46. Gasprowicz Kajetan x Litwiński Salomea (Kraków - Mariacka 1825/22)
  47. Gass Paweł x Kosiecki Weronika (Gniew 1915/3)
  48. ---------- Paweł x Kosiecki Weronika (Gniew 1915/4)
  49. Gast Regina x Stachnik Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1830/11)
  50. Gasto Stanisław x Drozdowski Marcjanna (Kraków - Wszyscy Święci 1823/30)
  51. Gastomski Marianna x Łuczak Bartłomiej (Koprzywnica 1830/23)
  52. Gaszak Józef x Olejniczak Józefa (Kazimierz Biskupi 1894/26)
  53. Gaszczyński Dorota x Brojewski Marceli (Mileszki 1860/18)
  54. Gaszewski Aniela x Kubiak Józef (Grocholice 1888/31)
  55. ---------- Antonina x Politański Antoni (Grocholice 1886/21)
  56. ---------- Błażej x Mielczarek Marianna (Grocholice 1882/17)
  57. ---------- Józef x Jankowski Teofila (Grocholice 1878/16)
  58. ---------- Józefa x Szczepanik Kacper (Grocholice 1877/7)
  59. ---------- Katarzyna x Jabłoński Stanisław (Grocholice 1884/16)
  60. Gaszkewicz Walenty x Zgod Elżbieta (Gniew 1760/28)
  61. Gasztowski Józefina x Landowski Tomasz (Stężyca 1867/25)
  62. ---------- Michał x Paracki Eleonora (Stężyca 1859/27)
  63. Gaszyński Bronisława x Goetz Jan (Gniew 1905/23)
  64. ---------- Franciszka x Przybylski Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1819/17)
  65. ---------- Józef x Piaskiewicz Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1837/30)
  66. ---------- Marianna x Ciesielski Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1823/8)
  67. ---------- Marianna x Tomaszek Józef (Kraków - Katedra 1827/3)
  68. ---------- Mateusz x Sikorski Elżbieta (Kraków - św. Mikołaj 1847/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne