Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Garus (wyników 302):

  1. Garas Anna x Zając Szymon (Klimontów 1872/1)
  2. ---------- Franciszek x Czerwiński Józefa (Klimontów 1875/2)
  3. Garaś Gertruda x Zimnicki Franciszek (Klimontów 1821/137)
  4. Garas Jakub x Śledź Marianna (Klimontów 1874/4)
  5. ---------- Jan x Woycik Marianna (Klimontów 1817/3)
  6. ---------- Józefa x Gozdziowski Maciej (Klimontów 1847/3)
  7. ---------- Karolina x Bekas Ignacy (Klimontów 1885/7)
  8. ---------- Katarzyna x Grzesik Jakub (Klimontów 1885/8)
  9. ---------- Katarzyna x Stroiwąs Wawrzyniec (Klimontów 1859/12)
  10. ---------- Kazimierz x Żurek Marianna (Klimontów 1851/1)
  11. ---------- Ludwika x Duda Wawrzyniec (Klimontów 1872/12)
  12. ---------- Maciej x Anzelew Katarzyna (Klimontów 1827/3)
  13. ---------- Marianna x Grzesik Stanisław (Klimontów 1833/13)
  14. ---------- Marianna x Leśniowski Mateusz (Klimontów 1833/2)
  15. ---------- Mateusz x Bajaczka Józefa (Klimontów 1840/4)
  16. ---------- Michał x Świątek Franciszka (Klimontów 1860/9)
  17. ---------- Teofila x Pcholczak Jan (Klimontów 1877/2)
  18. ---------- Teresa x Nowak Paweł (Klimontów 1875/10)
  19. ---------- Walenty x Bojarski Petronela (Klimontów 1852/9)
  20. ---------- Wincenty x Cichonka Marianna (Klimontów 1824/149)
  21. ---------- Wojciech x Pyszniak Agnieszka (Klimontów 1822/128)
  22. Garb Marianna x Derz Jan (Gniew 1799/9)
  23. ---------- Wojciech x Biedziński Urszula (Lgota Wielka 1821/4)
  24. Garbaciak Antoni x Stolarczyk Rozalia (Chabielice 1872/14)
  25. ---------- Walenty x Szcześniak Katarzyna (Chabielice 1873/6)
  26. Garbacki Jan x Szczepaniak Józefa (Cisów 1931/2)
  27. Garbacz Marianna x Seremo Franciszek (Hrubieszów 1870/4)
  28. Garbal Cecylia Katarzyna x Kowalczyk Bartłomiej (Czemierniki 1814/26)
  29. Garbala Mateusz x Rymuszki Anastazja (Czemierniki 1813/41)
  30. ---------- Michał x Supryn Petronela (Czemierniki 1813/50)
  31. Garbarciak Mikołaj x Glapka Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/24)
  32. Garbarczyk Agata x Banaszak Łukasz (Górzno k. Garwolina 1862/33)
  33. ---------- Agnieszka x Marciniak Walenty (Pniewnik 1825/6)
  34. ---------- Anastazja x Błażejczyk Stanisław (Górzno k. Garwolina 1880/10)
  35. ---------- Anna x Bloch Michał (Jelonki 1861/9)
  36. ---------- Benedykt x Błażejczyk Rozalia (Górzno k. Garwolina 1848/17)
  37. ---------- Benedykt x Trzpil Józefa (Górzno k. Garwolina 1851/6)
  38. ---------- Franciszka x Baraniak Stanisław (Pniewnik 1811/2)
  39. ---------- Jan x Owczarczyk Anna (Górzno k. Garwolina 1843/12)
  40. ---------- Józef x Kołaczek Monika (Górzno k. Garwolina 1860/12)
  41. ---------- Józef x Płatek Łucja (Górzno k. Garwolina 1841/13)
  42. ---------- Józef x Rusak Anna (Górzno k. Garwolina 1843/18)
  43. ---------- Józefa x Gabara Antoni (Mileszki 1851/7)
  44. ---------- Józefa x Gałązka Jakub (Górzno k. Garwolina 1848/31)
  45. ---------- Klara x Błażejczyk Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1844/23)
  46. ---------- Krystyna x Król Maciej (Górzno k. Garwolina 1848/10)
  47. ---------- Marcin x Talarek Rozalia (Górzno k. Garwolina 1881/1)
  48. ---------- Marianna x Błażejczyk Piotr (Górzno k. Garwolina 1839/3)
  49. ---------- Marianna x Owczarczyk Onufry (Górzno k. Garwolina 1938/30)
  50. ---------- Michał x Więchoszcz Magdalena (Kościelec pow. kaliski 1844/25)
  51. ---------- Paweł x Kobus Rozalia (Górzno k. Garwolina 1874/10)
  52. ---------- Rozalia x Michalak-Jaskólski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1881/8)
  53. ---------- Rozalia x Rusak Paweł (Górzno k. Garwolina 1865/6)
  54. ---------- Walenty x Błażejczyk Zofia (Górzno k. Garwolina 1817/18)
  55. ---------- Walentyna x Machaj-Machalewski Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1849/16)
  56. ---------- Weronika x Błażejczyk Aleksander (Górzno k. Garwolina 1852/23)
  57. Garbarz Kazimierz x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/76)
  58. Garbatka Jan x N. Regina (Podlesie 1642/4)
  59. Garbatowski Franciszka x Lipka Teofil (Gniew 1921/7)
  60. ---------- Maria Marta x Wiecki Paweł Kazimierz (Gniew 1921/24)
  61. Garbe Fryderyk Szymon x Komasiński Ewa Rozalia (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/154)
  62. ---------- Otto Fryderyk x Blaschkowski Gertruda (Gniew 1943/30)
  63. Garber Ertman x Neyman Anna (Gniew 1745/36)
  64. Garbeś Laybuś x Jaśmiełowicz Hana (Klimontów 1825/47)
  65. Garbian Katarzyna x Brewczak Antoni (Bełżyce 1836/24)
  66. Garbiński Jakub x Kostrzewa Marianna (Żelazna 1888/23)
  67. Garbowicz Franciszka x Karkoszka Karol (Dmenin 1899/8)
  68. Garbowska Karolina x Pieczyński Franciszek (Tubądzin k. Warty 1863/2)
  69. Garbowski Grzegorz x Talarek Marianna (Górzno k. Garwolina 1881/10)
  70. ---------- Jan x Lesinski Katarzyna (Dobrzejewice 1844/2)
  71. ---------- Łukasz x Kowalska Małgorzata (Tubądzin k. Warty 1856/3)
  72. Garbusiński Ignacy x Majewski Marianna (Kraków - św. Krzyż 1849/9)
  73. Garbuszewski Katarzyna x Stankiewicz Ignacy (Gniew 1776/39)
  74. ---------- Michał x Sendach Marianna (Gniew 1776/2)
  75. Garcarek Mateusz x Nawak Ewa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1809/2)
  76. Garcarz Agnieszka x Derdas Grzegorz (Mikstat 1820/1)
  77. ---------- Krzysztof x G...zdzowski Anastazja (Końskowola 1680/2)
  78. Garcinno Leon x Rychliński Regina (Łoniów 1862/21)
  79. Garcki Albrecht x Stenzel Franciszka (Stężyca 1863/1)
  80. ---------- Antonia x Jankowski August (Stężyca 1864/20)
  81. ---------- Józefina x Betga Józef (Stężyca 1859/33)
  82. ---------- Marianna x Wesołowski Jan (Stężyca 1863/21)
  83. ---------- Michał x Zwarra Marianna (Stężyca 1868/18)
  84. Garczak Zofia x Soboń Sebastian (Dzierzgów 1831/4)
  85. Garczarek Anna x Urbaniak Stanisław (Grocholice 1877/4)
  86. ---------- Małgorzata x Rzepecki Franciszek (Grocholice 1877/2)
  87. Garczarz Anna x Ziołek Piotr (Końskowola 1677/10)
  88. Garczewski Jan x Łagocki Marianna (Kazimierz Biskupi 1903/25)
  89. ---------- Jan x Łagocki Marianna (Kazimierz Biskupi 1903/25)
  90. Garczyk Mateusz x Młynarczyk Marianna (Brzeziny 1772/1648)
  91. Garczyński Franciszek x Grdeń Rozalia (Koprzywnica 1861/13)
  92. ---------- Franciszka x Kurc Antoni (Żelazna 1876/19)
  93. ---------- Jan x Slawski Katarzyna (Gieczno 1821/26)
  94. ---------- Marcin x Szymczak Łucja (Gieczno 1811/35)
  95. ---------- Marianna x Tkaczyk? Szymon (Żelazna 1870/18)
  96. Garczynski Roman x Mielerski Małgorzata (Dobrzejewice 1858/29)
  97. Garda Katarzyna x Stanek Norbert (Kraków - św. Salwator 1818/70)
  98. ---------- Marianna x Targosz Maciej (Kraków - św. Florian 1843/32)
  99. Gardaszewicz Franciszek x Knap Teresa (Kraków - św. Florian 1819/62)
  100. Gardela Antoni x Wiecha Katarzyna (Dmenin 1794/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne