Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gapik (wyników 79):

  1. Gap Anna x Kruka Piotr (Barłożno 1851/3)
  2. ---------- Barbara x Kowalewski Franciszek (Barłożno 1860/5)
  3. ---------- Dorota x Wierzbicki Adam (Barłożno 1748/13)
  4. ---------- Ewa x Kazubowski Jan (Barłożno 1740/1)
  5. ---------- Katarzyna x Papelbon Michał (Barłożno 1758/3)
  6. ---------- Katarzyna x Radzikowski Józef (Gniew 1825/36)
  7. ---------- Krystyna x Kurowski Józef (Barłożno 1868/10)
  8. ---------- Małgorzata x Kazubowski Jan (Barłożno 1742/9)
  9. ---------- Marianna x Kocnecht Michał (Gniew 1825/18)
  10. Gapa Elżbieta x Racławski Franciszek (Barłożno 1918/4)
  11. ---------- Ewaryst x Czachomski Aniela (Barłożno 1920/2)
  12. ---------- Jan x Dembicki Marianna (Barłożno 1832/14)
  13. ---------- Jan x Karlinski Augustyna (Barłożno 1874/12)
  14. ---------- Jan x Pielecki Helena (Gniew 1919/11)
  15. ---------- Jan x Pielecki Helena (Gniew 1919/12)
  16. ---------- Jan x Schwarz Marianna (Barłożno 1865/4)
  17. ---------- Joanna x Hinca Michał (Barłożno 1874/17)
  18. ---------- Józef x Knizkowski Julianna (Barłożno 1882/4)
  19. ---------- Józef x Kolakowski Helena (Gniew 1863/69)
  20. ---------- Leokadia x Chyła Franciszek (Barłożno 1921/31)
  21. ---------- Maria x Polomski Jakub (Gniew 1860/54)
  22. ---------- Marianna x Kitulski Michał (Barłożno 1729/6)
  23. ---------- Marianna x Kleyna Jan (Barłożno 1740/11)
  24. ---------- Marianna x Piter Jan (Barłożno 1865/6)
  25. ---------- Mateusz x Wojciechowski Katarzyna (Barłożno 1763/4)
  26. ---------- Rozalia x Pakuła Roman (Barłożno 1934/31)
  27. ---------- Wojciech x Kruczna Marianna (Barłożno 1764/5)
  28. ---------- Zofia x Pakólski Piotr (Barłożno 1935/13)
  29. Gapik Jan x Kawała Katarzyna (Barłożno 1702/2)
  30. Gapińska Marta x Lock Jan (Raciąż 1899/24)
  31. Gapiński Franciszka x Borowa Franciszek (Raciąż 1920/9)
  32. ---------- Franciszka x Szymański Jan (Ludzisko 1833/0)
  33. ---------- Marianna x Szefczyński (Szefczyk) Michał (Ludzisko 1832/0)
  34. ---------- Teofil x Pestka Weronika (Raciąż 1913/17)
  35. Gapka Ignacy x Skowroński Anna (Ludzisko 1827/0)
  36. Gapowicz Teodora x Kulwiec Paweł (Łabunowo 1795/4)
  37. Gapowne Marianna x Lipczeński Maciej (Barłożno 1700/7)
  38. Gapowski Barbara x Rollof Karol August (Papowo Toruńskie 1840/2)
  39. Gappa Alfons Helmut x Sikwarz Ludwika (Gniew 1935/28)
  40. ---------- Maciej x Wrzesiński Franciszka (Ludzisko 1835/0)
  41. ---------- Marcin x Jędrusiak Katarzyna (Ludzisko 1833/0)
  42. ---------- Marcin x Wiczejewski N. (Ludzisko 1838/0)
  43. ---------- Marta x Lock Jan (Raciąż 1899/24)
  44. Gapski Anna x Przypyszny Paweł (Gniew 1834/49)
  45. ---------- Antonina x Brozkowski Kasper (Gniew 1830/4)
  46. ---------- Augusta x Manikowski Franciszek (Barłożno 1896/12)
  47. ---------- Benedykta x Imianowski Ignacy (Barłożno 1916/4)
  48. ---------- Cecylia x Krupek Antoni (Barłożno 1727/2)
  49. ---------- Franciszek x Conradt Anna (Gniew 1833/11)
  50. ---------- Franciszek x Kosedowski Rozalia (Gniew 1900/15)
  51. ---------- Franciszek x Kotowski Marianna (Barłożno 1896/6)
  52. ---------- Franciszek x Kozłowski Franciszka (Gniew 1903/16)
  53. ---------- Franciszek x Kurek Marianna (Gniew 1886/46)
  54. ---------- Franciszek x Waytasch Marianna (Barłożno 1851/4)
  55. ---------- Franciszka x Meyer Józef Franciszek (Gniew 1748/8)
  56. ---------- Franciszka x Meyer Józef Franciszek (Gniew 1913/22)
  57. ---------- Jadwiga Jadwiga x Górski Wacław (Barłożno 1931/18)
  58. ---------- Jadwiga x Sobociński Stefan (Ludzisko 1832/0)
  59. ---------- Jakub x Biel Katarzyna (Gniew 1850/12)
  60. ---------- Jan x Karass Klara (Gniew 1896/8)
  61. ---------- Jan x Żuławski Ewa (Barłożno 1731/3)
  62. ---------- Józef x Karwatowski Elżbieta (Gniew 1796/5)
  63. ---------- Józef x Kolakowski Helena (Gniew 1863/69)
  64. ---------- Julian x Kotowski Anna (Barłożno 1862/3)
  65. ---------- Julianna x Przypiszny Marcin (Barłożno 1883/11)
  66. ---------- Katarzyna x Kubat Wojciech (Gniew 1855/30)
  67. ---------- Katarzyna x Wisniewski Franciszek (Barłożno 1876/19)
  68. ---------- Krystyna x Jerczewski Franciszek (Barłożno 1854/1)
  69. ---------- Marianna x Kankub Jan (Barłożno 1854/5)
  70. ---------- Marianna x Simon Jan (Gniew 1836/33)
  71. ---------- Mikołaj x Ciekliński Barbara (Gniew 1824/12)
  72. ---------- Paulina x Kleyna Jan (Barłożno 1885/3)
  73. ---------- Rozalia x Dorfling Stanisław (Gniew 1865/55)
  74. ---------- Rozalia x Framowski Franciszek (Barłożno 1873/5)
  75. ---------- Szymon x Wask Rozalia (Barłożno 1842/12)
  76. ---------- Tomasz x Wojciechowski Joanna (Gniew 1882/16)
  77. ---------- Walenty x Kaminski Anna (Gniew 1853/17)
  78. ---------- Wawrzyniec x Wasielewski Anna (Gniew 1866/64)
  79. ---------- Wawrzyniec x Wasielski Anna (Gniew 1866/42)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne