Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gal (wyników 194):

  1. Gal Józef x Kania Honorata (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1907/1)
  2. ---------- Łucja x Mejer Jan (Kraków - Mariacka 1820/10)
  3. ---------- Teresa x Mateńka Karol (Okrzeja 1833/28)
  4. Gala Józef x Zwara Marianna (Stężyca 1885/17)
  5. ---------- Michał x Szydłowski Julianna (Działoszyce 1840/18)
  6. ---------- Piotr x F_t Krystyna (Raciąż 1758/8)
  7. ---------- Zdzisław x Dybcio Zofia (Górzno k. Garwolina 1958/12)
  8. Galak Kazimierz x Jankowski Wiktoria (Kraków - Boże Ciało 1817/49)
  9. Galanciak Marianna x Marciniak Józef (Kościelec pow. kaliski 1842/2)
  10. Galaniewicz Helena x Strycharski Józef (Kraków - św. Florian 1840/60)
  11. Galant Mikołaj x Chrzanowski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1864/29)
  12. ---------- Mikołaj x Marciniak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1861/2)
  13. Galar Stanisław x Benbalc Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1820/70)
  14. Galara Katarzyna x Chorab Antoni (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/17)
  15. ---------- Stanisław x Półgrabia Helena (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/46)
  16. Galarczyk Michał x Kucharski Katarzyna (Dmenin 1792/3)
  17. Galardziak Agnieszka x Woźniak Marcin (Dmenin 1848/4)
  18. ---------- Franciszek x Bielawski Konstancja (Dmenin 1837/11)
  19. ---------- Franciszek x Masz(e)lanka Tekla (Dmenin 1854/3)
  20. ---------- Marianna x Soczyński Antoni (Dmenin 1861/18)
  21. ---------- Zofia x Łuszczyna Walenty (Dmenin 1837/12)
  22. Galarski Magdalena x Sałęgowski Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1817/112)
  23. Galaś Agnieszka x Jaśkiewicz Walenty (Koprzywnica 1840/5)
  24. Galas Andrzej x Piskorz Anastazja (Chlewiska 1832/7)
  25. ---------- Anna x Popkiewicz Szymon (Kraków - św. Szczepan 1822/39)
  26. ---------- Gertruda x Wuycik Tomasz (Irządze 1821/19)
  27. ---------- Jan x Pur Marianna (Łoniów 1817/126)
  28. Galaś Józefa x Pietras Erazm (Siercza, par. Wieliczka 1862/6)
  29. ---------- Katarzyna x Flak Nalbert (Irządze 1810/15)
  30. Galas Małgorzata x Rolak Stanisław (Prażmów 1903/12)
  31. ---------- Marianna x Mączyński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1847/24)
  32. ---------- Michał x Kochański Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/24)
  33. ---------- N. x Smieszkiewicz N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/17)
  34. ---------- Stanisław x Bobrowski Barbara (Kraków - św. Szczepan 1831/42)
  35. ---------- Szymon x Rontal Antonina (Irządze 1810/16)
  36. ---------- Wincenty x Biniczak Franciszka (Koprzywnica 1846/13)
  37. Galasiak Marianna x Jaszeński Mikołaj (Łoniów 1822/197)
  38. Galasik Kazimierz x Podgórski Marianna (Kazimierz Biskupi 1923/26)
  39. Galasiński Kazimierz x Bergiel Regina (Kraków - św. Salwator 1847/47)
  40. ---------- Kazimierz x Woźniakowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/69)
  41. Galązki Józefa x Kowalski Aleksander (Górzno k. Garwolina 1931/10)
  42. Galbarczewski Balbina x Dymiński Stefan (Górzno k. Garwolina 1931/20)
  43. Galbierczyk Katarzyna x Małecki Walenty (Kraszewice 1890/6)
  44. ---------- Marianna x Chudzia Mateusz (Kraszewice 1890/59)
  45. Galbiowski Ignacy x Kowalska Wiktoria (Tubądzin k. Warty 1857/3)
  46. Galec Józefa x A?wicz Antoni (Serokomla 1818/3)
  47. ---------- Krzysztof x Kociel Agnieszka (Serokomla 1812/5)
  48. Galej Marcin x Radzimecki Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1846/27)
  49. Galena Marianna x Pułerczyk Filip (Skała 1802/5)
  50. Galenik Zuzanna x Kętrzynski Antoni (Raciąż 1839/6)
  51. Galeński Marianna x Szydłowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1829/4)
  52. Galert Jan x Frysowicz Tekla (Kraków - św. Florian 1822/58)
  53. Galewski Andrzej x Stolz Anna (Stężyca 1868/13)
  54. ---------- Anna x Żurawski Jakub (Grabowo kościerskie 1871/3)
  55. ---------- Antoni x Marciniak Marianna (Kazimierz Biskupi 1922/27)
  56. ---------- Bolesława x Budkiewicz Adam (Kazimierz Biskupi 1929/3)
  57. ---------- Franciszka x Przygoński Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/6)
  58. ---------- Jakub x Schutenberg Marianna (Stężyca 1871/5)
  59. ---------- Jan x Skwareś Aleksandra (Barłożno 1934/23)
  60. ---------- Marianna x Dziemiński Józef (Stężyca 1878/16)
  61. ---------- Marta x Jastrzębski Józef (Kazimierz Biskupi 1908/14)
  62. ---------- Paweł x Gospodarczuk Aniela (Surhów 1854/4)
  63. ---------- Rozalia x Borkowski Wojciech (Grabowo kościerskie 1888/8)
  64. ---------- Rozalia x Rudniak Jan (Kazimierz Biskupi 1930/28)
  65. ---------- Stanisław x Lipke Agata (Grabowo kościerskie 1858/6)
  66. ---------- Stanisław x Treder Rozalia (Stężyca 1882/1)
  67. ---------- Stanisława x Wesołowski Leon (Kazimierz Biskupi 1929/10)
  68. ---------- Stefan x Łaszczyński Władysława (Kazimierz Biskupi 1933/39)
  69. Galezki August Iwan x Fitzner Julianna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/5)
  70. Galicki Dariusz x Lisikowski Barbara (Raciąż 1996/1)
  71. ---------- Franciszek x Bigodzki Katarzyna (Mikstat 1841/1)
  72. ---------- Kasper x Bigdowski Urszula (Mikstat 1842/19)
  73. ---------- Maciej x Poterka Julianna (Mikstat 1846/6)
  74. ---------- Magdalena x Kowalski Jakub (Mikstat 1845/1)
  75. Galiczyk Katarzyna x Muszynski Franciszek (Raciąż 1802/7)
  76. ---------- Marcin x Zywiki Katarzyna (Raciąż 1796/21)
  77. Galik Bartłomiej x Sichtala Jadwiga (Dmenin 1646/7)
  78. ---------- Grzegorz x Kuliś Regina (Dmenin 1646/6)
  79. Galikowski Andrzej x Prindz Lidia (Raciąż 1988/4)
  80. ---------- Bronisław Wojciech x Myk Krystyna (Raciąż 1960/3)
  81. ---------- Józef x Wasikowski Marta (Raciąż 1947/5)
  82. ---------- Maria x Piekarski Jerzy (Raciąż 1995/11)
  83. Galin Rozalia x Rogalski Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1823/34)
  84. Galinowski Antoni x Tajstrzycki Anna (Kraków - Mariacka 1826/41)
  85. ---------- Apolonia x Dziurzyński Wojciech (Kraków - Mariacka 1830/97)
  86. ---------- Józef x Kuropatwiński Karolina (Kraków - św. Krzyż 1845/11)
  87. ---------- Magdalena x Kluger Józef (Kraków - Mariacka 1837/60)
  88. Galiński Agnieszka x Władysławski Maksymilian (Kościelec pow. kaliski 1864/15)
  89. ---------- Andrzej x Lorbiecki Barbara (Raciąż 1991/1)
  90. ---------- Antonina x Wojcikiewicz Wojciech (Kraków - św. Florian 1845/8)
  91. ---------- Bronisława x Lange Bernard (Raciąż 1947/15)
  92. ---------- Edward x Owczarczyk Henryka (Górzno k. Garwolina 1953/17)
  93. Galinski Franciszek x Imta Józefa (Gniew 1910/6)
  94. ---------- Franciszek x Justa Józefa (Gniew 1910/31)
  95. Galiński Franciszka x Brummond Edward Józef (Raciąż 1956/24)
  96. ---------- Franciszka x Kowalski Józef (Działoszyce 1871/15)
  97. ---------- Ignacy x Statowski Balbina (Działoszyce 1837/8)
  98. ---------- Ignacy x Sznajderski Barbara (Działoszyce 1849/9)
  99. ---------- Jadwiga x Linda Ireneusz (Raciąż 1986/4)
  100. ---------- Jan x Błażejczyk Wiktoria (Okrzeja 1865/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne