Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gajowska-Goga-Gogowski (wyników 61):

  1. Gajak Jan x Wronka Katarzyna (Dmenin 1837/13)
  2. ---------- Rozalia x Knapik Walenty (Dmenin 1847/2)
  3. ---------- Rozalia x Maciejowski Jan (Dmenin 1837/10)
  4. Gajas Franciszek x Strzałka Katarzyna (Połaniec 1867/9)
  5. Gajaszek Agata x Sowa Paweł (Okrzeja 1865/2)
  6. ---------- Anna x Kosiński Józef (Okrzeja 1865/12)
  7. ---------- Franciszek x Bieńczak Wiktoria (Okrzeja 1844/9)
  8. ---------- Franciszek x Janiszek Franciszka (Okrzeja 1835/9)
  9. ---------- Franciszek x Micharz Gertruda (Okrzeja 1860/32)
  10. ---------- Franciszka x Długoszek Maciej (Okrzeja 1825/30)
  11. ---------- Jadwiga x Beczek Łukasz (Okrzeja 1819/43)
  12. ---------- Jadwiga x Mazur Marcin (Okrzeja 1822/36)
  13. ---------- Józef x Ochnik Marianna (Okrzeja 1833/11)
  14. ---------- Małgorzata x Pluta Grzegorz (Okrzeja 1822/16)
  15. ---------- Marianna x Beczek Wojciech (Okrzeja 1821/27)
  16. ---------- Marianna x Komor Jan (Okrzeja 1851/22)
  17. ---------- Marianna x Sergiel Grzegorz (Okrzeja 1827/2)
  18. ---------- Michał x Beczek Barbara (Okrzeja 1821/20)
  19. ---------- Michał x Kuda Salomea (Okrzeja 1850/2)
  20. ---------- Michał x Sergiel Marianna (Okrzeja 1834/1)
  21. ---------- Piotr x Beczek Marianna (Okrzeja 1864/14)
  22. ---------- Szymon x Sowa Anastazja (Okrzeja 1860/4)
  23. ---------- Teresa x Hejduk Piotr (Okrzeja 1858/36)
  24. ---------- Urszula x Beczek Franciszek (Okrzeja 1829/15)
  25. ---------- Wojciech x Marczak Marianna (Okrzeja 1850/49)
  26. ---------- Wojciech x Opieka Marianna (Okrzeja 1836/34)
  27. Gajaszowicz Katarzyna x Ligęza Paweł (Kraków - Mariacka 1817/30)
  28. Gajoch Franciszek x Partyka Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1838/2)
  29. ---------- Ignacy x Susuł Anna (Kraków - św. Mikołaj 1842/9)
  30. ---------- Ignacy x Szafrański Konstancja (Kraków - św. Mikołaj 1849/4)
  31. ---------- Katarzyna x Kozub Jacek (Kraków - św. Mikołaj 1833/18)
  32. Gajos Antoni x Wachowicz Franciszka (Rakoszyn 1849/1)
  33. ---------- Franciszek x Pełka Kunegunda (Niekrasów Świętokrzyski 1916/17)
  34. ---------- Jadwiga x Wierzbicki Józef (Borzykowa 1837/2)
  35. ---------- Jakub x Niebylski Ewa (Działoszyce 1831/15)
  36. ---------- Kunegunda x Cena Paweł (Niekrasów Świętokrzyski 1926/16)
  37. ---------- Magdalena x Nowak Tomasz (Rakoszyn 1836/1)
  38. ---------- Małgorzata x Kamiński Michał (Borzykowa 1828/23)
  39. ---------- Marianna x Gorak Hilary (Działoszyce 1838/2)
  40. ---------- Marianna x Nowak Teodor (Działoszyce 1866/12)
  41. ---------- Marianna x Pietraszewski Aleksander (Borzykowa 1830/24)
  42. ---------- Marianna x Prusek Walenty (Obiechów 1857/3)
  43. ---------- Marianna x Tomaszowski Piotr (Rakoszyn 1836/3)
  44. ---------- Marianna x Trela Franciszek (Rakoszyn 1839/11)
  45. ---------- Paweł x Lewicki Julianna (Rakoszyn 1830/2)
  46. ---------- Salomea x Kraska Piotr (Rakoszyn 1848/3)
  47. ---------- Władysława x Kowalski Marian (Niekrasów Świętokrzyski 1936/27)
  48. ---------- Wojciech x Milik Marianna (Obiechów 1858/6)
  49. ---------- Wojciech x Prusek Marianna (Obiechów 1853/4)
  50. Gajosek Kacper x Kmiecik Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/17)
  51. Gajowiak Maciej x Wojcikówna Antonina (Bełżyce 1832/13)
  52. ---------- Wiesława x Wachnicki Ryszard (Górzno k. Garwolina 1978/14)
  53. Gajowicz Piotr x Banaś Apolonia (Działoszyce 1881/15)
  54. ---------- Tomasz x Bukowski Marianna (Kraków - Mariacka 1837/50)
  55. Gajówka Andrzej x Rosół Helena (Działoszyce 1881/29)
  56. ---------- Iwan x Mola Marianna (Działoszyce 1874/2)
  57. ---------- Marianna x Figiel Jacek(?) (Działoszyce 1866/8)
  58. ---------- Tomasz x Marzec Teresa (Działoszyce 1880/4)
  59. ---------- Zofia x Skóra Paweł (Działoszyce 1880/25)
  60. Gajowniach Ryszarda x Witta Kazimierz (Gniew 1968/14)
  61. Gajowska-Goga-Gogowski Anna x Baniecki Franciszek (Gniew 1832/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne