Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gajdziak (wyników 92):

  1. Gajc Adam x Rybakowski Janina (Górzno k. Garwolina 1953/19)
  2. Gajcin Ewa x Białogłocki Wawrzyniec (Nieborów 1812/3)
  3. Gajcioski Jan x Grabowski Julianna (Kraków - św. Szczepan 1824/29)
  4. Gajcy Jan x Baran Marianna (Pniewnik 1879/13)
  5. Gajdziak Józef x Krajniak Anna (Ludzisko 1823/0)
  6. ---------- Łukasz x Przybylak Marianna (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1817/13)
  7. ---------- Marianna x Pietrzak Piotr (Gieczno 1813/5)
  8. Gajdzic Teodor x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/13)
  9. Gajdziecką Marianna x Wrzeszczewski Feliks (Pabianice 1857/55)
  10. Gajdzieński Zofia x Gawron Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/3)
  11. Gajdzik Adam x NN Elżbieta (Barłożno 1702/7)
  12. ---------- Emilia x Seiler August (Kraków - Boże Ciało 1845/2)
  13. ---------- Franciszka x Stolarczyk Jan (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1827/1)
  14. ---------- Jan x Tomasik Antonina (Połaniec 1872/44)
  15. ---------- Kazimierz x Hyla Tekla (Połaniec 1874/6)
  16. Gajdzina Marianna x Lisowski Franciszek (Barłożno 1738/3)
  17. Gajdziński Florentyna Antonina x Łacinkowski Michał (Kraków - Boże Ciało 1849/2)
  18. ---------- Franciszek x Śladkowski Celestyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1885/7)
  19. ---------- Jan x Żuchowski Leonarda (Turek 1890/102)
  20. ---------- Józef x Suski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1817/77)
  21. ---------- Julianna x Gajewski Erazm (Kraków - Boże Ciało 1837/6)
  22. ---------- Karol x Piechocki Joanna (Kraków - Mariacka 1837/86)
  23. ---------- Krzysztof x Kuta Katarzyna (Brzeziny 1773/1681)
  24. ---------- Marianna x Zamojski Tomasz (Kraków - Boże Ciało 1845/6)
  25. ---------- Michał x Stefankiewicz Zofia (Brzeziny 1774/1698)
  26. ---------- Michalina x Treydos Ludwik (Lgota Wielka 1846/11)
  27. ---------- Wojciech x Sierakowska Katarzyna (Brzeziny 1770/1624)
  28. Gajec Zofia x Piechnik Franciszek (Domosławice, wieś Faliszewice 1878/3)
  29. Gajechowski Małgorzata x Mazurkiewicz Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1812/19)
  30. Gajek Agata x Sowa Marcin (Okrzeja 1844/31)
  31. ---------- Agnieszka x Pawlak Michał (Okrzeja 1841/14)
  32. ---------- Agnieszka x Sowa Mikołaj (Okrzeja 1856/15)
  33. ---------- Andrzej x Felda Marianna (Okrzeja 1832/12)
  34. ---------- Andrzej x Skrzypiec Katarzyna (Okrzeja 1859/18)
  35. ---------- Antoni x Niedzielski Marianna (Gnojno 1844/21)
  36. ---------- Barbara x Beczek Bartłomiej (Okrzeja 1852/9)
  37. ---------- Bolesław x Lis Genowefa (Górzno k. Garwolina 1945/50)
  38. ---------- Ewa x Ratyński Wojciech (Okrzeja 1823/60)
  39. ---------- Franciszek x Lipiec Agata (Okrzeja 1855/10)
  40. ---------- Franciszek x Ochnik Łucja (Okrzeja 1855/22)
  41. ---------- Grzegorz x Brzozowski Monika (Okrzeja 1853/8)
  42. ---------- Henryk x Trzpil Maria (Górzno k. Garwolina 1956/3)
  43. ---------- Jadwiga x Szklarczyk Krzysztof (Okrzeja 1836/27)
  44. ---------- Jan x Beczek Marianna (Okrzeja 1851/9)
  45. ---------- Jan x Brzozowski Kunegunda (Okrzeja 1852/3)
  46. ---------- Jan x Ochnik Urszula (Okrzeja 1836/12)
  47. ---------- Jan x Owczarczyk Helena (Górzno k. Garwolina 1934/2)
  48. ---------- Julianna x Krupiak Kacper (Okrzeja 1819/18)
  49. ---------- Julianna x Ochnik Grzegorz (Okrzeja 1836/9)
  50. ---------- Karol x Wargocki Katarzyna (Okrzeja 1859/2)
  51. ---------- Katarzyna x Mitura Wawrzyniec (Okrzeja 1826/6)
  52. ---------- Katarzyna x Ochnik Ignacy (Okrzeja 1826/1)
  53. ---------- Kazimierz x Masiczak Tekla (Okrzeja 1824/65)
  54. ---------- Krystyna x Ochnik Łukasz (Okrzeja 1831/5)
  55. ---------- Magdalena x Blaszynski Andrzej (Skała 1814/7)
  56. ---------- Magdalena x Marchwicki Piotr (Okrzeja 1842/11)
  57. ---------- Małgorzata x Osial Jakub (Okrzeja 1855/28)
  58. ---------- Marcin x Kopara Krystyna (Okrzeja 1819/38)
  59. ---------- Marcjanna x Kryczka Kazimierz (Okrzeja 1837/13)
  60. ---------- Marianna x Abramek Antoni (Okrzeja 1858/48)
  61. ---------- Marianna x Kornas Kajetan (Okrzeja 1860/17)
  62. ---------- Marianna x Matysiak Wojciech (Okrzeja 1846/2)
  63. ---------- Marianna x Przybyszka Michał (Okrzeja 1855/11)
  64. ---------- Marianna x Szklarczyk Karol (Okrzeja 1837/8)
  65. ---------- Mikołaj x Michalak Anna (Okrzeja 1844/39)
  66. ---------- Paweł x Gontarz Marianna (Okrzeja 1829/4)
  67. ---------- Stanisław x Marchwicki Agata (Okrzeja 1839/25)
  68. ---------- Stefan x Chojnacki Urszula (Gnojno 1852/18)
  69. ---------- Szymon x Godlewski Małgorzata (Okrzeja 1836/21)
  70. ---------- Szymon x Kopiński Julianna (Okrzeja 1830/13)
  71. ---------- Tomasz x Pawlak Ludwika (Okrzeja 1864/17)
  72. ---------- Tomasz x Pietrak Joanna (Okrzeja 1825/38)
  73. ---------- Wawrzyniec x Wojtasiewicz Aniela (Okrzeja 1848/37)
  74. ---------- Wojciech x Pawłowski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1781/3)
  75. Gajewska Apolonia x Jagielski Wojciech (Luszyn 1845/7)
  76. ---------- Teofila x Dzidkowski Łukasz (Skórkowice 1885/5)
  77. Gajkowski Andrzej x Puszka Marianna (Barłożno 1885/2)
  78. ---------- Bartłomiej x Kowalski Helena (Raciążek 1791/10)
  79. ---------- Bronisław x Liebrecht Marta (Gniew 1942/17)
  80. ---------- Jan x Płużykowski Franciszka (Gniew 1840/10)
  81. ---------- Janina x Chrzanowski Jerzy (Gniew 1957/9)
  82. ---------- Katarzyna x Walenski Urban (Raciążek 1791/6)
  83. ---------- Klara x Olejniczak Józef (Gniew 1948/43)
  84. ---------- Ludwik x Rotzknecht Leokadia (Gniew 1912/18)
  85. ---------- Michał x Gestler Anna (Kraków - św. Mikołaj 1824/23)
  86. ---------- Michał x Klein Franciszka (Barłożno 1893/10)
  87. ---------- Piotr x Klein Marianna (Barłożno 1896/14)
  88. ---------- Salomea x Herbrych Jan (Kraków - św. Florian 1830/45)
  89. Gajsler Anna x Pietruszka Łukasz (Skórkowice 1867/18)
  90. Gajsner Wilhelm x Brudziński Balbina (Płock 1886/14)
  91. Gajzler Józef x Świeszczewski Konstancja (Turek 1889/58)
  92. ---------- Rozalia x Romm Julian (Hrubieszów 1867/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne