Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gajda (wyników 97):

  1. Gajda Agata x Kierzkowski Tomasz (Brzeziny 1774/1687)
  2. ---------- Agata x Kuśmierek Szymon (Lgota Wielka 1860/3)
  3. ---------- Agnieszka x Okapa Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1892/1)
  4. ---------- Agnieszka x Siwek Roch (Brzeziny 1783/1898)
  5. ---------- Andrzej x Baniowski Zofia (Domosławice, wieś Faliszewice 1914/2)
  6. ---------- Andrzej x Kabat Maria Rozalia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1934/2)
  7. ---------- Aniela x Warda Antoni (Dmenin 1896/19)
  8. ---------- Anna x Waleto Wawrzyniec (Podlesie 1670/9)
  9. ---------- Antonina x Jankowski Mikołaj (Kraków - Boże Ciało 1825/7)
  10. ---------- Filip x Chrząszcz Anna (Lgota Wielka 1820/12)
  11. ---------- Franciszek x Nowak Salomea (Działoszyce 1852/8)
  12. ---------- Franciszka x Gięcza (Giącza) Jan (Gniew 1871/13)
  13. ---------- Grzegorz x Poniedziałek Julianna (Zielonki 1839/9)
  14. ---------- Helena x Bursa Jakub (Brzeziny 1794/29)
  15. ---------- Jakub x Jankowski Balbina (Dmenin 1868/4)
  16. ---------- Jakub x Klęk Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1931/3)
  17. ---------- Jakubina x Bekuke Jan Marceli (Gniew 1923/14)
  18. ---------- Jan x Kowalik Ewa (Zielonki 1844/15)
  19. ---------- Jan x Niewola Anna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1920/2)
  20. ---------- Jan x Piątek Justyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1889/2)
  21. ---------- Jan x Smoleń Emilia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1934/4)
  22. ---------- Józef x Barda Anna (Lgota Wielka 1853/25)
  23. ---------- Józef x Nagorski Magdalena (Gniew 1887/30)
  24. ---------- Karol x Pawlik Agata Dorota (Dzierzgów 1825/18)
  25. ---------- Katarzyna x Baba Mateusz (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1894/2)
  26. ---------- Katarzyna x Domała Paweł (Działoszyce 1859/16)
  27. ---------- Katarzyna x Klimek Józef (Działoszyce 1874/27)
  28. ---------- Katarzyna x Klimek Wawrzyniec (Działoszyce 1871/4)
  29. ---------- Katarzyna x Przybylski Grzegorz (Hrubieszów 1835/5)
  30. ---------- Katarzyna x Pstruseński Marcin (Kraków - Wszyscy Święci 1831/36)
  31. ---------- Katarzyna x Róg Wojciech (Kraków - Katedra 1816/3)
  32. ---------- Katarzyna x Świerczek Tomasz (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1918/3)
  33. ---------- Krzysztof x Żądłowska Katarzyna (Brzeziny 1794/33)
  34. ---------- Łukasz x Żurek Teresa (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1907/4)
  35. ---------- Magdalena x Kwaśniak Tomasz (Mierzyn 1880/18)
  36. ---------- Magdalena x Pietrzyk Andrzej (Działoszyce 1868/11)
  37. ---------- Maria x Maciejewski Józef (Gniew 1861/52)
  38. ---------- Marianna x Ostrowski Paweł (Gniew 1871/29)
  39. ---------- Marianna x Saganowski Piotr (Brzeziny 1772/1660)
  40. ---------- Marianna x Wrubel Piotr (Budziszewice 1864/10)
  41. ---------- Matylda x Wollschleger Bernard (Gniew 1886/15)
  42. ---------- Michał x Alikiewicz Helena (Brzeziny 1781/1861)
  43. ---------- Mikołaj x Ochwat Zofia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1906/1)
  44. ---------- N. x Wąsik N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/44)
  45. ---------- Paulina x Ogonowski Józef (Gniew 1879/16)
  46. ---------- Paweł x Jasocz Marianna (Podlesie 1621/2)
  47. ---------- Roch x Olasówna Katarzyna (Brzeziny 1798/31)
  48. ---------- Roch x Stańczyk Marianna (Brzeziny 1788/2049)
  49. ---------- Rozalia Ludwika x Stopa Władysław Antoni (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1929/5)
  50. ---------- Salomea x Kąpa Paweł (Brzeziny 1794/5)
  51. ---------- Stanisław x Solarz Józefa (Dmenin 1899/21)
  52. ---------- Tekla x Chuchrowski Szymon (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1914/2)
  53. ---------- Teofila x Schultz Bogusław (Brzeziny 1788/2052)
  54. ---------- Tomasz x Staszek Marianna (Budziszewice 1867/3)
  55. ---------- Walenty x Dablinski Rozalia (Gniew 1869/42)
  56. ---------- Walerian x Helt Helena (Barłożno 1927/30)
  57. ---------- Wiktoria x Rudocha Mateusz (Kazimierza Wielka 1880/20)
  58. ---------- Władysław Idzi x Cierniak Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1932/4)
  59. ---------- Wojciech x Mieroń Helena (Zielonki 1825/16)
  60. ---------- Wojciech x Sikoń Magdalena (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1916/1)
  61. ---------- Zofia x Wojciechowski Kazimierz (Barłożno 1749/8)
  62. Gajdarski Katarzyna x Szymczyk Mateusz (Działoszyce 1873/10)
  63. Gajdas Anna x Krakowski Maciej (Gniew 1857/44)
  64. ---------- Barbara x Kniec Jan (Gniew 1857/40)
  65. ---------- Barbara x Pudłowski Józef (Gniew 1858/57)
  66. Gajde Walenty x Klein Agnieszka (Gniew 1840/9)
  67. Gajdecki Helena x Stromidel Antoni (Gniew 1890/19)
  68. ---------- Rozalia x Sowinski (Slowinski) Jan Michał (Gniew 1900/33)
  69. Gajdeski Jan x Gronowski Barbara (Gniew 1859/14)
  70. Gajdkowicz Antonina x Ryfiński Maciej (Raciążek 1772/3)
  71. Gajdkowski Józef x Szydzyński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1869/5)
  72. ---------- Katarzyna x Drzozdowski Kazimierz (Papowo Toruńskie 1872/11)
  73. ---------- Łucja x Szymabiski Piotr (Raciążek 1791/11)
  74. ---------- Michał x Lewandowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1872/21)
  75. ---------- Paweł x Wiśniewski Marianna (Papowo Toruńskie 1864/9)
  76. Gajdlowicz Kunegunda x Zieliński Adam (Raciążek 1787/6)
  77. Gajdoś Marianna x Dunajski Jan (Gniew 1866/13)
  78. Gajdow Marianna x Lamparski Kazimierz (Raciążek 1755/12)
  79. Gajdowski Jan x Gronowski Barbara (Gniew 1860/14)
  80. ---------- Walerian x Helt Helena (Barłożno 1927/30)
  81. Gajdus Anna x Bielecki Piotr (Gniew 1885/1)
  82. ---------- Cecylia x Jagoda Leon (Gniew 1965/31)
  83. ---------- Franciszek x Stolc Klara (Gniew 1958/16)
  84. ---------- Franciszka x Lipiński Józef (Gniew 1889/42)
  85. ---------- Franciszka x Paluchowski Franciszek (Gniew 1876/34)
  86. ---------- Julianna x Ostrowski Józef (Gniew 1878/37)
  87. ---------- Leon x Kurk Bronisława (Barłożno 1924/9)
  88. ---------- Małgorzata x Miehlke Teofil (Gniew 1901/34)
  89. ---------- Marta x Sielski Jan (Gniew 1897/11)
  90. ---------- Rozalia x Schulz Otto Paweł (Gniew 1904/27)
  91. ---------- Waleria Rozalia x Pufelski Jan (Gniew 1910/21)
  92. ---------- Wojciech x Kurz_ Emilia (Gniew 1870/23)
  93. Gajettniewicz Józefa x Trębacz Piotr (Kraków - św. Florian 1826/27)
  94. Gajetzki Jan x Bienicz Zuzanna (Barłożno 1875/9)
  95. Gajtkiewicz Domicela x Blicharski Jan (Działoszyce 1873/16)
  96. Gajtkowski Mateusz x Nowak Kunegunda (Raciążek 1766/9)
  97. Gajtzler Ludwik x Kozłowski Salomea (Kraków - św. Szczepan 1825/58)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne