Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gaj (wyników 194):

  1. Gaj Agata x Konieczniak Stefan (Dmenin 1765/4)
  2. ---------- Agnieszka x Kusek (Pierścieński) Wojciech (Dmenin 1779/7)
  3. ---------- Agnieszka x Leleń Wincenty (Dmenin 1768/9)
  4. ---------- Anna x Łagawski Paweł (Połaniec 1873/34)
  5. ---------- Ewa x Głowacki stanisław (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1769/11)
  6. ---------- Florentyna x Gąsiowski Jan (Dmenin 1779/10)
  7. ---------- Jan x Podsiadły Marianna (Połaniec 1874/38)
  8. ---------- Kunegunda x Kowalczyk Bonawentura (Dmenin 1783/5)
  9. ---------- Łucja x Kalisze[w]ski Michał (Dmenin 1791/12)
  10. ---------- Małgorzata x Bąk Maciej (Dmenin 1807/5)
  11. ---------- Marianna x Dąbrowski Wojciech (Dmenin 1731/4)
  12. ---------- Stanisław x Strojwąs Jadwiga (Połaniec 1864/42)
  13. Gajecki Franciszek x Łabusiński Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1837/12)
  14. Gajeczki Salomea x Cygankiewicz Jan (Skała 1849/1)
  15. Gajeski Jan x Józefczak Franciszka (Koprzywnica 1857/11)
  16. ---------- Józefa x Grabski Jan (Luszyn 1862/2)
  17. ---------- Małgorzata x Batorski Adam (Koprzywnica 1837/4)
  18. ---------- Mateusz x Gotfied Zofia (Koprzywnica 1837/15)
  19. ---------- Mateusz x Labieńkoski Marianna (Czermno 1842/10)
  20. ---------- Mateusz x Mazur Franciszka (Koprzywnica 1849/11)
  21. ---------- Rozalia x Chwastek Stanisław (Koprzywnica 1862/1)
  22. Gajewski Adam x Grabski Tekla (Luszyn 1851/9)
  23. ---------- Agnieszka x Orzechowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1859/17)
  24. ---------- Agnieszka x Sutor Michał (Działoszyce 1866/13)
  25. ---------- Agnieszka x Winter Tomasz (Gniew 1934/41)
  26. ---------- Alfons x Gasiński Anna (Gniew 1929/3)
  27. ---------- Andrzej x Bulski Franciszka (Bebelno 1857/9)
  28. ---------- Andrzej x Czyżowski Wiktoria (Bebelno 1887/8)
  29. ---------- Andrzej x Zakrzewski Maria (Gniew 1846/13)
  30. ---------- Aniela x Kalinowski Gabriel (Płock 1867/54)
  31. ---------- Anna x Dąbrowski Karol (Gniew 1842/11)
  32. ---------- Anna x Diedrich Jan Filip (Gniew 1928/16)
  33. ---------- Anna x Drązkowski Marcin (Gniew 1851/6)
  34. ---------- Anna x Drązkowski Marcin (Gniew 1852/11)
  35. ---------- Anna x Grubkajtys Michał (Wiżajny 1866/1)
  36. ---------- Anna x Hoffmann Franciszek (Gniew 1874/10)
  37. ---------- Anna x Kleinschmidt August (Gniew 1899/24)
  38. ---------- Anna x Mikuszewski Sebastian (Kraków - św. Salwator 1834/25)
  39. ---------- Anna x Scigalski Teodor (Kraków - św. Florian 1832/4)
  40. ---------- Antoni x Górecki Emilia (Prażmów 1902/22)
  41. ---------- Antoni x Kamionek Elżbieta (Bebelno 1818/2)
  42. ---------- Antoni x Łasiński Marianna (Skała 1852/12)
  43. ---------- Antoni x Mazur Katarzyna (Dmenin 1797/9)
  44. ---------- Antoni x Stanik Józefa (Bebelno 1905/5)
  45. ---------- Antonina x Piwoński Franciszek (Papowo Toruńskie 1866/23)
  46. ---------- Barbara x Kilian Jan (Barłożno 1850/1)
  47. ---------- Barbara x Kleyna N. (Barłożno 1755/1)
  48. ---------- Bartłomiej x Nowak Anna (Bebelno 1832/9)
  49. ---------- Bernard x Cymborowski Maria Magdalena (Gniew 1934/4)
  50. ---------- Bronisława x Malewski Konstanty (Grocholice 1881/32)
  51. ---------- Czesława x Gałązka Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1978/4)
  52. ---------- Edmund x Pieszczyński Agnieszka (Barłożno 1932/1)
  53. ---------- Elżbieta x Kroeling Andrzej (Gniew 1842/35)
  54. ---------- Emilia x Głowiński Franciszek (Gniew 1920/113)
  55. ---------- Erazm x Gajdziński Julianna (Kraków - Boże Ciało 1837/6)
  56. ---------- Ewa x Rzędkowski Kajetan (Luszyn 1848/8)
  57. ---------- Franciszek x Burzynski Anna (Gniew 1893/13)
  58. ---------- Franciszek x Chita Marianna (Gniew 1882/21)
  59. ---------- Franciszek x Gutkowski Jadwiga (Luszyn 1866/16)
  60. ---------- Franciszek x Jackowski Marianna (Czermno 1862/7)
  61. ---------- Franciszek x Kasprzycki Zofia (Kraków - św. Szczepan 1843/10)
  62. ---------- Franciszek x Opalski Tekla (Skała 1878/5)
  63. ---------- Franciszek x Ślicka? Antonina (Brzeziny 1793/20)
  64. ---------- Franciszek x Wdowiński Marianna (Borzykowa 1852/18)
  65. ---------- Franciszek x Zarębski Jadwiga (Żytno 1893/41)
  66. ---------- Gabriel x Wilmińska Marianna (Luszyn 1841/9)
  67. ---------- Gertruda x Walas Benawentura (Borzykowa 1855/18)
  68. ---------- Henryk x Landmesser Beata (Raciąż 1992/10)
  69. ---------- Henryk x Talarek Janina (Górzno k. Garwolina 1951/12)
  70. ---------- Jadwiga x Kajser Jan (Kraków - Mariacka 1833/123)
  71. ---------- Jadwiga x Sufin Tomasz (Bebelno 1865/7)
  72. ---------- Jan x Ciechanowski Maria (Gniew 1857/21)
  73. ---------- Jan x Cis Katarzyna (Gniew 1855/13)
  74. ---------- Jan x Dalst Marcjanna (Gniew 1817/12)
  75. ---------- Jan x Drypr Zofia (Gniew 1791/10)
  76. ---------- Jan x Grabowski Antonina (Gniew 1936/16)
  77. ---------- Jan x Lipinski Zuzanna (Dobrzejewice 1851/8)
  78. ---------- Jan x Litza Agnieszka (Gniew 1919/115)
  79. ---------- Jan x Litza Agnieszka (Gniew 1919/116)
  80. ---------- Jan x Marczewski Katarzyna (Koprzywnica 1862/8)
  81. ---------- Jan Nepomucen x Młodziński Teresa (Kazimierz Biskupi 1925/36)
  82. ---------- Jan x Opalski Anna (Skała 1884/23)
  83. ---------- Jan x Piernicki Anna (Gniew 1886/45)
  84. ---------- Jan x Rączkowski Marianna (Koprzywnica 1844/16)
  85. ---------- Jan x Rzewuski Anna (Obiechów 1831/2)
  86. ---------- Jan x Sieder Emilia Augusta (Gniew 1905/20)
  87. ---------- Jan x Stalski Marianna (Papowo Toruńskie 1857/9)
  88. ---------- Janina x Reimann Józef (Gniew 1957/6)
  89. ---------- Janusz x Klein Irena (Gniew 1945/47)
  90. ---------- Jędrzej x Pietraszewski Marianna (Koprzywnica 1835/12)
  91. ---------- Joanna x Kowalski Bernard (Gniew 1890/31)
  92. ---------- Joanna x Madejski Andrzej (Skała 1882/23)
  93. ---------- Józef x Geras Antonina (Luszyn 1867/6)
  94. ---------- Józef x Grabowski Ewa (Pniewnik 1859/12)
  95. ---------- Józef x Hosini Katarzyna (Pniewnik 1876/12)
  96. ---------- Józef x Kabziński Agnieszka (Działoszyce 1885/35)
  97. ---------- Józef x Markowski Marianna (Gniew 1830/12)
  98. ---------- Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/64)
  99. ---------- Józef x Nawrański Marianna (Kraków - św. Anna 1824/2)
  100. ---------- Józef x Palucki Maria (Gniew 1849/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne