Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gac (wyników 135):

  1. Gac Agnieszka x Biesek Zygfryd (Raciąż 1969/12)
  2. ---------- Anna x Brecki Michał (Raciąż 1777/8)
  3. ---------- Anna x Janeczyk Tomasz (Raciąż 1788/9)
  4. ---------- Anna x Nycler Marcin (Raciąż 1815/9)
  5. ---------- Antoni x Świerczek Agata (Domosławice, wieś Faliszewice 1897/3)
  6. ---------- Antoni x Świerczek Ludwika (Domosławice, wieś Faliszewice 1878/1)
  7. ---------- Antonina x Luczyński Wawrzyniec (Jeżów 1820/13)
  8. ---------- Daniela x Lipiński Tadeusz (Raciąż 1973/7)
  9. ---------- Ewa x Taszka Jan (Raciąż 1764/2)
  10. ---------- Franciszek x Świerczek Katarzyna (Domosławice, wieś Faliszewice 1884/1)
  11. ---------- Gertruda x Wiza Krzysztof (Raciąż 1801/2)
  12. ---------- Hanna x Śmigalski Mateusz (Raciąż 1982/11)
  13. ---------- Helena x Szmagalski Franciszek (Raciąż 1947/17)
  14. ---------- Henryk x Wiligała Elżbieta (Raciąż 1980/18)
  15. ---------- Kazimierz x Grugel Marianna (Raciąż 1960/13)
  16. ---------- Krystyna x Forc Tadeusz (Raciąż 1974/3)
  17. ---------- Małgorzata x Landmesser Franciszek (Raciąż 1975/7)
  18. ---------- Marianna x Buczkowski Szymon (Raciąż 1816/5)
  19. ---------- Marianna x Czart Mikołaj (Raciąż 1811/3)
  20. ---------- Marianna x Pacek Jan (Raciąż 1787/5)
  21. ---------- Marzena x Wydra Kazimierz (Raciąż 1983/3)
  22. ---------- Mirosław x Śliżewski Teresa (Raciąż 1984/15)
  23. ---------- Tadeusz x Zwiewka Maria (Raciąż 1975/5)
  24. Gaca Agnieszka x Łaszewski Grzegorz (Działoszyce 1879/9)
  25. ---------- Grzegorz x Nycler Katarzyna (Raciąż 1800/8)
  26. ---------- Jan x Klędr Ewa (Raciąż 1787/12)
  27. ---------- Jan x Schwemin Anna (Raciąż 1832/12)
  28. ---------- Maciej x Nycler Anna (Raciąż 1815/10)
  29. Gacek Agata x Zaworski Roch (Koprzywnica 1865/18)
  30. ---------- Florian x Rutkowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1841/23)
  31. ---------- Franciszka x Kołodziejczyk Walenty (Dmenin 1874/16)
  32. ---------- Jan x Pojałowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1834/7)
  33. ---------- Joanna x Szluszarczyk Kasper (Kraków - św. Florian 1825/108)
  34. ---------- Magdalena x Zaleski Gabriel (Kraków - św. Florian 1825/88)
  35. ---------- Marianna x Błajszczak Mikołaj (Działoszyce 1831/11)
  36. ---------- Marianna x Chenczyński Franciszek (Kraków - św. Florian 1826/122)
  37. ---------- Michał x Stochmal Antonina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/31)
  38. ---------- Regina x Adamski Antoni (Kraków - św. Szczepan 1826/14)
  39. ---------- Teresa x Warchała Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1812/18)
  40. ---------- Wawrzyniec x Płoński Lucyna (Koprzywnica 1819/6)
  41. ---------- Zofia x Dudek Józef (Klimontów 1848/10)
  42. Gaceń Wojciech x Marczyński Klara (Lgota Wielka 1858/7)
  43. Gach Agata x Miękina Walenty (Koprzywnica 1833/27)
  44. ---------- Agnieszka x Bocek Wawrzyniec (Koprzywnica 1849/2)
  45. ---------- Agnieszka x Dudek Jan (Koprzywnica 1854/8)
  46. ---------- Agnieszka x Stępień Mateusz (Koprzywnica 1849/46)
  47. ---------- Andrzej x Pawelak Agata (Koprzywnica 1862/9)
  48. ---------- Anna x Nasternak Wawrzyniec (Koprzywnica 1844/32)
  49. ---------- Antoni x Bogoń Józefa (Koprzywnica 1849/8)
  50. ---------- Antoni x Kwiecień Marianna (Łoniów 1845/12)
  51. ---------- Antoni x Marcinkowski Marianna (Koprzywnica 1844/17)
  52. ---------- Antoni x Sulicki Marianna (Koprzywnica 1864/11)
  53. ---------- Apolonia x Ziarkowski Piotr (Klimontów 1862/12)
  54. ---------- Elżbieta x May Mateusz (Łoniów 1827/26)
  55. ---------- Franciszka x Miłek Wojciech (Łoniów 1856/18)
  56. ---------- Franciszka x Paluch Grzegorz (Łoniów 1833/29)
  57. ---------- Grzegorz x Harszla Petronela (Koprzywnica 1861/11)
  58. ---------- Jacek x Płoza Katarzyna (Koprzywnica 1856/8)
  59. ---------- Jan x Barański Katarzyna (Koprzywnica 1817/18)
  60. ---------- Jan x Durdzia Anna (Koprzywnica 1828/6)
  61. ---------- Jan x Korcypic Katarzyna (Koprzywnica 1853/7)
  62. ---------- Jan x Koziej Tekla (Koprzywnica 1830/8)
  63. ---------- Jan x Niezgoda Helena (Łoniów 1832/18)
  64. ---------- Jan x Ryczkowski Jadwiga (Koprzywnica 1824/3)
  65. ---------- Józef x Jędrowicz Anna (Łoniów 1822/118)
  66. ---------- Józef x Kołacz Rozalia (Łoniów 1813/113)
  67. ---------- Józef x Łukawski Jadwiga (Koprzywnica 1844/18)
  68. ---------- Józef x Marzec Katarzyna (Koprzywnica 1831/3)
  69. ---------- Józef x Pękala Marianna (Koprzywnica 1839/17)
  70. ---------- Józef x Sygnet Tekla (Koprzywnica 1867/7)
  71. ---------- Józef x Waleski Marianna (Koprzywnica 1853/8)
  72. ---------- Józefa x Nasternak Karol (Koprzywnica 1867/16)
  73. ---------- Józefa x Szatan Marcin (Koprzywnica 1868/25)
  74. ---------- Kacper x Kołczyński Małgorzata (Koprzywnica 1857/15)
  75. ---------- Karol x Zaręba Apolonia (Koprzywnica 1851/11)
  76. ---------- Katarzyna x Grocholski Jan (Koprzywnica 1817/22)
  77. ---------- Katarzyna x Knap Mikołaj (Koprzywnica 1861/17)
  78. ---------- Katarzyna x Książka Andrzej (Łoniów 1824/60)
  79. ---------- Katarzyna x Warzecha Jan (Koprzywnica 1868/4)
  80. ---------- Maciej x Stefaniak Ewa (Koprzywnica 1851/9)
  81. ---------- Maciej x Więckowski Franciszka (Lgota Wielka 1832/28)
  82. ---------- Magdalena x Alexandrowicz Franciszek (Koprzywnica 1839/1)
  83. ---------- Małgorzata x Słotkowski Franciszek (Łoniów 1824/231)
  84. ---------- Marianna x Banaśkiewicz Andrzej (Łoniów 1868/2)
  85. ---------- Marianna x Czarnecki Karol (Koprzywnica 1855/6)
  86. ---------- Marianna x Gaik Dominik (Koprzywnica 1835/11)
  87. ---------- Marianna x Gorczyca Wawrzyniec (Łoniów 1832/16)
  88. ---------- Marianna x Łapa Jakób (Koprzywnica 1831/17)
  89. ---------- Marianna x Podleski Łukasz (Koprzywnica 1866/25)
  90. ---------- Marianna x Sado Wincenty (Koprzywnica 1843/30)
  91. ---------- Marianna x Stefaniak Stefan (Łoniów 1859/5)
  92. ---------- Michał x Ćwiertnia Zofia (Koprzywnica 1826/8)
  93. ---------- Michał x Strach Katarzyna (Łoniów 1868/19)
  94. ---------- Paweł x Gach Wiktoria (Łoniów 1859/10)
  95. ---------- Rozalia x Rokosz Stefan (Koprzywnica 1838/29)
  96. ---------- Salomea x Niziołek Walenty (Koprzywnica 1854/15)
  97. ---------- Sobiesław x Grądziel Salomea (Koprzywnica 1839/18)
  98. ---------- Stanisław x Stępień Marianna (Koprzywnica 1844/15)
  99. ---------- Tekla x Gładysz Jan (Łoniów 1818/219)
  100. ---------- Tekla x Pyszczek Marcin (Koprzywnica 1849/35)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne