Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gabryś (wyników 187):

  1. Gabaciński Jadwiga x Rzucki Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1819/117)
  2. Gabaj Agata x Plewa Szymon (Kraków - św. Florian 1852/4)
  3. ---------- Franciszka x Jagielski Michał (Kraków - św. Szczepan 1845/30)
  4. ---------- Marianna x Lorens Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1851/33)
  5. ---------- Mikołaj x Niewiarowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1842/2)
  6. ---------- Wojciech x Samiec Apolonia (Kraków - św. Mikołaj 1851/37)
  7. Gabaja Karol x Ciesielski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1825/8)
  8. ---------- Michał x Chalbiński Tekla (Kraków - św. Szczepan 1824/24)
  9. ---------- Mikołaj x Chalbiński Konstancja (Kraków - św. Szczepan 1835/7)
  10. ---------- Mikołaj x Strzecha Regina (Kraków - św. Szczepan 1832/82)
  11. ---------- Wawrzyniec x Sliwicki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1831/9)
  12. Gabała Anna x Strzelecki Kacper (Dmenin 1838/6)
  13. ---------- Antoni x Bieda Zofia (Obiechów 1827/16)
  14. ---------- Antoni x Chruściel Katarzyna (Obiechów 1845/4)
  15. ---------- Franciszek x Skrzek Józefa (Obiechów 1852/2)
  16. ---------- Jadwiga x Omnicki Jan (Obiechów 1826/3)
  17. ---------- Józef x Sidlak Marianna (Dmenin 1859/22)
  18. ---------- Józef x Wrotniak Zofia (Dmenin 1881/18)
  19. ---------- Łukasz x Ściślak Agnieszka (Dmenin 1847/8)
  20. ---------- Marcin x Brzeziński Magdalena (Obiechów 1852/3)
  21. ---------- Marcjanna x Brzeziński Mateusz (Obiechów 1859/14)
  22. ---------- Marianna x Świątek Szymon (Obiechów 1863/2)
  23. ---------- Mateusz x Stolarczyk Małgorzata (Obiechów 1826/6)
  24. ---------- Tomasz x Brzezicki Salomea (Obiechów 1827/6)
  25. ---------- Tomasz x Strzelec Agnieszka (Obiechów 1832/9)
  26. ---------- Wiktoria x Stolarczyk Józef (Obiechów 1856/2)
  27. Gabara Agata x Barłog Jan (Mileszki 1858/29)
  28. ---------- Andrzej x Przybył Balbina (Mileszki 1874/23)
  29. ---------- Andrzej x Sadora Petronela (Mileszki 1860/21)
  30. ---------- Antoni x Chuźciński Marianna (Mileszki 1848/12)
  31. ---------- Antoni x Garbarczyk Józefa (Mileszki 1851/7)
  32. ---------- Antoni x Zieliński Marianna (Mileszki 1862/10)
  33. ---------- Antonina x Baranowski Marcin (Mileszki 1875/1)
  34. ---------- Balbina x Świętosławski Andrzej (Mileszki 1853/25)
  35. ---------- Elżbieta x Bilski Jan (Pabianice 1857/57)
  36. ---------- Franciszek x Szychowski Marianna (Mileszki 1851/21)
  37. ---------- Franciszka x Staniusz Antoni (Mileszki 1858/23)
  38. ---------- Helena x Kochanowski Wojciech (Mileszki 1851/9)
  39. ---------- Helena x Listwa Wawrzyniec (Mileszki 1858/1)
  40. ---------- Helena x Owczarek Filip (Mileszki 1853/24)
  41. ---------- Ignacy x Modrana Marzanna (Mileszki 1872/26)
  42. ---------- Ignacy x Pikal Józefa (Mileszki 1857/36)
  43. ---------- Jadwiga x Wegner Adam (Mileszki 1864/12)
  44. ---------- Jakub x Malarczyk Marianna (Mileszki 1849/19)
  45. ---------- Jan x Nowacki Anastazja (Mileszki 1848/28)
  46. ---------- Józefa x Basiński Antoni (Mileszki 1862/30)
  47. ---------- Józefa x Brzeziński Marcin (Mileszki 1858/8)
  48. ---------- Józefa x Kołodziej Szczepan (Mileszki 1875/7)
  49. ---------- Maciej x Sobański Józefa (Mileszki 1858/39)
  50. ---------- Marianna x Gorzkiewicz Wojciech (Mileszki 1856/2)
  51. ---------- Marianna x Kiermasz Piotr (Mileszki 1851/3)
  52. ---------- Marianna x Niznikowski Wojciech (Mileszki 1869/18)
  53. ---------- Marianna x Pomarkiewicz Józef (Mileszki 1865/1)
  54. ---------- Marianna x Sadura Jan (Mileszki 1862/2)
  55. ---------- Marianna x Skwarnecki Jakub (Mileszki 1872/6)
  56. ---------- Marianna x Wojcik Wincenty (Mileszki 1859/22)
  57. ---------- Mateusz x Filip Jadwiga (Mileszki 1858/10)
  58. ---------- Michał x Warchoł Antonina (Mileszki 1861/13)
  59. ---------- Michalina x Kuliński Paweł (Chabielice 1872/7)
  60. ---------- Szymon x Lepa Zofia (Mileszki 1847/20)
  61. ---------- Tekla x Duk Wojciech (Mileszki 1855/19)
  62. ---------- Tekla x Szczeciński Walenty (Mileszki 1867/3)
  63. ---------- Walenty x Fornalczyk Marianna (Mileszki 1872/25)
  64. ---------- Walenty x Kanczucki Katarzyna (Mileszki 1851/29)
  65. ---------- Walenty x Stamiesz Małgorzata (Mileszki 1853/2)
  66. ---------- Wawrzyniec x Sobieszczak Antonina (Mileszki 1854/20)
  67. ---------- Wojciech x Kubiak Karolina (Mileszki 1858/28)
  68. ---------- Wojciech x Owczarek Agnieszka (Mileszki 1856/15)
  69. ---------- Wojciech x Pawlikowski Magdalena (Mileszki 1851/18)
  70. ---------- Wojciech x Szewczyk Antonina (Mileszki 1870/11)
  71. Gabel Józef x Roumberg Bluma (Hrubieszów 1819/36)
  72. Gabin Agnieszka x Bystrowski Kasper (Bebelno 1824/5)
  73. Gabka Szymon x Rusa Zofia (Końskowola 1658/7)
  74. Gablik Katarzyna x Ruta Jan (Działoszyce 1832/16)
  75. Gaboka Marianna x Wąglewski Józef (Papowo Toruńskie 1868/14)
  76. Gabor Józef x Florkowski Paulina (Gniew 1860/13)
  77. Gaborski Jan x Zygier Zofia (Mierzyn 1886/4)
  78. Gabort Aleksander x Marchwiński Józefa (Płock 1867/67)
  79. Gabowicz Domicela x Kocimski Wojciech (Raciąż 1781/5)
  80. Gabrek Magdalena x Koszałkowicz Marcin (Kraków - Mariacka 1827/63)
  81. Gabricg Franciszek x Kuligowski Wilhelmina (Raciąż 1891/14)
  82. Gabrich Anna x Behrendt Jakub (Raciąż 1908/9)
  83. ---------- Józef x Jedwabkowski Franciszka (Raciąż 1899/6)
  84. ---------- Wawrzyniec x Liczywek Katarzyna (Raciąż 1890/14)
  85. Gabriel Andrzej x Janiak Anna (Turek 1891/87)
  86. ---------- Józef x Robak Jadwiga (Turek 1892/54)
  87. ---------- Józef x Zieliński Stanisława (Turek 1893/34)
  88. ---------- Katarzyna x Funk Krystian (Gniew 1766/5)
  89. ---------- Marianna x Kowalczyk Grzegorz (Dmenin 1871/5)
  90. Gabrielczuk Katarzyna x Tabaczkowski Franciszek (Hrubieszów 1837/17)
  91. ---------- Marcela x Siemiecki Szymon (Hrubieszów 1832/42)
  92. ---------- Onufry x Ferenc Marianna (Hrubieszów 1816/21)
  93. Gabrielski Jan x Cikowski Marianna (Gniew 1733/18)
  94. ---------- Petronela x Reweszki Jan (Luszyn 1841/7)
  95. ---------- Wanda x Świątek Michał (Buczek 1875/3)
  96. Gabrisch Jan x Dobertsein Anna (Raciąż 1857/17)
  97. Gabrish Joanna x Pupel Józef (Raciąż 1856/17)
  98. Gabruk Ignacy x Stelmasiuk Ludwika (Szumsk 1842/17)
  99. Gabrych Anna x Szkoda Jakub (Raciąż 1872/15)
  100. ---------- Antoni x Wieczorek Antonina (Mileszki 1865/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne