Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gał (wyników 507):

  1. Gał Franciszka x Kosałka Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1814/52)
  2. Gała Dorota x Zuchniarzyk Piotr (Końskowola 1653/30)
  3. ---------- Jakub x Foma Julianna (Dmenin 1868/2)
  4. ---------- Julianna x Niewiadomski Wawrzyniec (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/23)
  5. ---------- Katarzyna x Chrzęstek Wincenty (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/38)
  6. ---------- Marcin x Redding Elżbieta (Raciąż 1864/25)
  7. ---------- Marianna x Kaplanowski Jakub (Raciąż 1855/3)
  8. ---------- Wawrzyniec x Grabna Wiktoria (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/20)
  9. ---------- Wincenty x Rak Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1915/4)
  10. ---------- Zofia x Smyczek Wojciech (Końskowola 1647/23)
  11. Gałach Tomasz x Czerniej Marianna (Hrubieszów 1837/19)
  12. Gaładyk Genowefa x Chmielak Bolesław (Górzno k. Garwolina 1952/35)
  13. ---------- Stanisław x Mucha Helena (Górzno k. Garwolina 1926/10)
  14. ---------- Władysław x Mucha Weronika (Górzno k. Garwolina 1926/11)
  15. Gałajda Józefa x Kaiser Stanisław (Gniew 1961/43)
  16. Gałal Barbara x Maj Walenty (Irządze 1810/8)
  17. Gałasiewicz Salomea x Habowski Błażej (Kraków - św. Anna 1818/70)
  18. Gałąska Bartłomiej x Żałoba Zofia (Brzeziny 1784/1945)
  19. ---------- Ewa x Tomiński Franciszek (Brzeziny 1783/1901)
  20. ---------- Franciszek x Wojderska Marianna (Brzeziny 1785/1961)
  21. ---------- Magdalena x Kuta Adam (Brzeziny 1797/22)
  22. ---------- Marcin x Miazek Marianna (Brzeziny 1790/17)
  23. Gałąskowicz Bartłomiej x Tworek Brygida (Brzeziny 1775/1722)
  24. Gałat Marianna x Anczurski Wit (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/17)
  25. Gałązka Aleksander x Pielak Marianna (Górzno k. Garwolina 1849/3)
  26. ---------- Andrzej x Błażejczyk Zofia (Górzno k. Garwolina 1764/12)
  27. ---------- Andrzej x Rejdaszki Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1862/11)
  28. ---------- Antoni x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1941/3)
  29. ---------- Antoni x Pieniążek Joanna (Górzno k. Garwolina 1833/14)
  30. ---------- Antoni x Rogulski Zofia (Górzno k. Garwolina 1930/50)
  31. ---------- Antoni x Włodarczyk Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1837/5)
  32. ---------- Augustyn x Wlekliński Tekla (Kazimierz Biskupi 1847/2)
  33. ---------- Błażej x Rejdaszki Zuzanna (Górzno k. Garwolina 1867/1)
  34. ---------- Daniel x Błażejczyk Joanna (Górzno k. Garwolina 1862/29)
  35. ---------- Eugeniusz x Błażejczyk Zofia (Górzno k. Garwolina 1964/14)
  36. ---------- Eugeniusz x Dziak Krystyna (Górzno k. Garwolina 1961/4)
  37. ---------- Franciszek x Sztekler Katarzyna (Dmenin 1893/19)
  38. ---------- Franciszka x Węgrzyński Antoni (Dmenin 1882/21)
  39. ---------- Gabriel x Ruta Marianna (Górzno k. Garwolina 1800/4)
  40. ---------- Grzegorz x Błażejczyk Klara (Górzno k. Garwolina 1823/18)
  41. ---------- Grzegorz x Gromuł Apolonia (Górzno k. Garwolina 1771/5)
  42. ---------- Grzegorz x Latuszek Franciszka (Górzno k. Garwolina 1809/7)
  43. ---------- Grzegorz x Żelazek Franciszka (Górzno k. Garwolina 1807/5)
  44. ---------- Henryk x Kurek Barbara (Górzno k. Garwolina 1968/37)
  45. ---------- Henryk x Kurek Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1972/12)
  46. ---------- Ignacy x Latuszek Karolina (Górzno k. Garwolina 1883/19)
  47. ---------- Ignacy x Owczarczyk Anna (Górzno k. Garwolina 1881/5)
  48. ---------- Jacek x Rogulski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1827/2)
  49. ---------- Jakub x Cegiełka Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1801/4)
  50. ---------- Jakub x Garbarczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1848/31)
  51. ---------- Jakub x Łysiak Marianna (Górzno k. Garwolina 1808/4)
  52. ---------- Jakub x Mańkowski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1885/14)
  53. ---------- Jakub x Parzyszek Zofia (Górzno k. Garwolina 1751/3)
  54. ---------- Jakub x Sarnecki Paulina (Górzno k. Garwolina 1875/24)
  55. ---------- Jan x Banaszak Klara (Górzno k. Garwolina 1776/2)
  56. ---------- Jan x Dydek Marianna (Górzno k. Garwolina 1858/28)
  57. ---------- Jan x Kot Krystyna (Górzno k. Garwolina 1738/10)
  58. ---------- Jan x Lis Joanna (Górzno k. Garwolina 1833/7)
  59. ---------- Jan x Lis Krystyna (Górzno k. Garwolina 1875/2)
  60. ---------- Jan x Maślanka Antonina (Jelonki 1865/17)
  61. ---------- Jan x Osiak Rozalia (Górzno k. Garwolina 1879/3)
  62. ---------- Jan x Piesiewicz Władysława (Górzno k. Garwolina 1930/22)
  63. ---------- Jan x Raczyński Helena (Górzno k. Garwolina 1965/17)
  64. ---------- Jan x Rusak Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1971/2)
  65. ---------- Jan x Sosnowski Barbara (Górzno k. Garwolina 1975/8)
  66. ---------- Jan x Szumski Marianna (Brok 1833/13)
  67. ---------- Jan x Turek Helena (Górzno k. Garwolina 1786/9)
  68. ---------- Jan x Ziomek Marianna (Górzno k. Garwolina 1948/18)
  69. ---------- Józef x Jaworski Eleonora (Górzno k. Garwolina 1875/21)
  70. ---------- Józef x Przybyłowicz Nimfa (Kazimierz Biskupi 1853/23)
  71. ---------- Kacper x Krasiński Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1829/21)
  72. ---------- Kacper x Lis Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1813/1)
  73. ---------- Karol x Kołoszyński Tekla (Górzno k. Garwolina 1849/13)
  74. ---------- Kazimierz x Gajewski Czesława (Górzno k. Garwolina 1978/4)
  75. ---------- Kazimierz x Lis Marcelina (Górzno k. Garwolina 1829/4)
  76. ---------- Kazimierz x Maksym Stefan (Górzno k. Garwolina 1960/14)
  77. ---------- Kazimierz x Szewczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1831/1)
  78. ---------- Krzysztof x Chałyński Julianna (Górzno k. Garwolina 1863/5)
  79. ---------- Krzysztof x Ruta Łucja (Górzno k. Garwolina 1817/17)
  80. ---------- Leon x Dybcio Klara (Górzno k. Garwolina 1842/19)
  81. ---------- Ludwik x Latuszek Agata (Górzno k. Garwolina 1864/16)
  82. ---------- Ludwik x Lis Rozalia (Górzno k. Garwolina 1892/16)
  83. ---------- Łukasz x Orowiecki Rozalia (Górzno k. Garwolina 1889/8)
  84. ---------- Maciej x Rejdaszki Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1799/4)
  85. ---------- Marian x Zając Stefania (Górzno k. Garwolina 1941/12)
  86. ---------- Mateusz x Bębenek Marianna (Brok 1832/29)
  87. ---------- Mateusz x Ponichtera Katarzyna (Brok 1812/9)
  88. ---------- Michał x Mosiński Franciszka Józefa (Dmenin 1879/1)
  89. ---------- Piotr x Banaszak Bronisława (Górzno k. Garwolina 1935/30)
  90. ---------- Piotr x Solarczyk Agata (Górzno k. Garwolina 1883/15)
  91. ---------- Roman x Waczyński Genowefa (Kazimierz Biskupi 1926/24)
  92. ---------- Ryszard x Jaskierski Stanisława (Górzno k. Garwolina 1972/28)
  93. ---------- Sebastian x Król Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1799/5)
  94. ---------- Sebastian x Lis Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1805/1)
  95. ---------- Sebastian x Ocep Dorota (Górzno k. Garwolina 1829/18)
  96. ---------- Sebastian x Zając Dorota (Górzno k. Garwolina 1829/19)
  97. ---------- Stanisław x Gręda Paulina (Górzno k. Garwolina 1829/1)
  98. ---------- Stanisław x Lasek Genowefa (Górzno k. Garwolina 1948/9)
  99. ---------- Stanisław x Michalak-Jaskólski Wanda (Górzno k. Garwolina 1943/42)
  100. ---------- Stanisław x Rusak Marianna (Górzno k. Garwolina 1887/22)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne