Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Górecki (wyników 653):

  1. Gór Adam x Nagel Anna (Chwaszczyno 1875/22)
  2. Góra Anna x Lehmann Franciszek (Stężyca 1882/14)
  3. ---------- August x Dawidowski Felicja (Stężyca 1891/16)
  4. ---------- Dominik x Ko Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1850/7)
  5. ---------- Jacek x Górka Marianna (Gnojno 1736/1)
  6. ---------- Józefina x Omernik Franciszek (Stężyca 1879/10)
  7. ---------- Julianna x Glica Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1927/6)
  8. ---------- Julianna x Ugowski Mikołaj (Stężyca 1869/38)
  9. ---------- Kazimierz x Kutrzyk Katarzyna (Kraków - Mariacka 1812/14)
  10. ---------- Łucja x Wnuk Piotr (Skórkowice 1863/16)
  11. ---------- Łucja x Wnuk Stanisław (Skórkowice 1863/13)
  12. ---------- Maciej x Włodarz Katarzyna (Podlesie 1613/2)
  13. ---------- Magdalena x Wątrobski Marcin (Kraków - Mariacka 1826/27)
  14. ---------- Marcin x Recław Marianna (Stężyca 1896/25)
  15. ---------- Marcin x Żelewski Julianna (Stężyca 1866/23)
  16. ---------- Marianna x Rozański Łukasz (Działoszyce 1864/16)
  17. ---------- Michał x Schilling Anna (Stężyca 1870/30)
  18. ---------- Rozalia x Tupiak Mateusz (Kościelec pow. kaliski 1857/25)
  19. ---------- Stanisław x Chmielowiec Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1924/2)
  20. ---------- Stanisław x Mikus Anna (Niekrasów Świętokrzyski 1943/22)
  21. ---------- Tadeusz x Kędzierski Marta (Raciąż 1961/21)
  22. ---------- Władysława x Szcześniak Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1934/6)
  23. ---------- Wojciech x Szyda Stefania (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/58)
  24. ---------- Zofia x Pięta Jan (Górzno k. Garwolina 1971/38)
  25. Góraj Antoni x Łukasiak Antonina (Prażmów 1900/26)
  26. Górajski Antonina x Rzodkiewicz Aleksander (Grudusk 1894/19)
  27. ---------- Franciszek x Kowalski Wiktoria (Grudusk 1873/12)
  28. ---------- Franciszka x Zawadzki Józef (Grudusk 1875/26)
  29. ---------- Katarzyna x Szafrański Stanisław (Grudusk 1881/6)
  30. ---------- Marianna x Jakubowski Józef (Grudusk 1874/11)
  31. ---------- Salomea x Frejnik Józef (Grudusk 1888/22)
  32. Górak Marianna x Rzukociński Kazimierz (Bebelno 1859/13)
  33. ---------- Wawrzyniec x Zagórski Józefa (Dzierzgów 1830/14)
  34. Góral Jakub x Majchrzak Bolesława (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/14)
  35. ---------- Katarzyna x Wykurz Bartłomiej Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1839/8)
  36. ---------- Marianna x Majchrzak Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/1)
  37. ---------- Roman x Bugała Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/6)
  38. ---------- Walenty x Pientara Franciszka (Żelazna 1885/9)
  39. ---------- Władysław x Rychłowski Wiktoria (Gniew 1945/3)
  40. Góralczyk Marianna x Marczyk Grzegorz (Jeżów 1811/31)
  41. Góralewicz Agnieszka x Kozłowski Józef (Kazimierza Mała 1866/2)
  42. Góralski Antoni x Wilinski Joanna (Gniew 1878/25)
  43. ---------- Józef x Marchlewski Teresa (Papowo Toruńskie 1883/15)
  44. ---------- Kacper x Zychowicz Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1781/10)
  45. ---------- Maciej Józef x Kępiński Agnieszka (Czemierniki 1813/43)
  46. ---------- Roch x Moskwa Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1819/8)
  47. ---------- Roch x Rzepka Wiktoria (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1817/2)
  48. ---------- Tekla x Idzik Tomasz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1840/1)
  49. ---------- Zofia x Gierczak Kazimierz (Gnojno 1762/1)
  50. Górczyński Karol x Kliczko Rozalia (Górzno k. Garwolina 1867/2)
  51. ---------- Sebastian x Dukot Magdalena (Kraków - św. Mikołaj 1824/33)
  52. Górecki Agnieszka x Januszewski Józef (Raciąż 1954/21)
  53. ---------- Agnieszka x Makówka Jerzy (Borzykowa 1819/10)
  54. ---------- Agnieszka x Maniecki Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1825/2)
  55. ---------- Agnieszka x Stawiński Adam (Łomna 1891/21)
  56. ---------- Aleksander Kassjan x Kacerz Ludwika Józefa (Kraków - św. Florian 1844/33)
  57. ---------- Alojzy x Kortas Katarzyna (Raciąż 1919/25)
  58. ---------- Anastazja x Huebner Franciszek (Raciąż 1930/13)
  59. ---------- Andrzej x Komorowski Anna (Kraków - Mariacka 1836/33)
  60. ---------- Anna x Jabłonski Antoni (Rakoszyn 1861/3)
  61. ---------- Anna x Werner Anastazy (Raciąż 1954/4)
  62. ---------- Antoni x Drabentowicz Helena (Mikstat 1840/1)
  63. ---------- Antoni x Nosarzewski Agnieszka (Łomna 1893/33)
  64. ---------- Antonina x Kwiatkowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1840/15)
  65. ---------- Apolonia x Kubasiewicz Wincenty (Klimontów 1848/2)
  66. ---------- Apolonia x Zimoląg Wojciech (Bebelno 1851/10)
  67. ---------- Barbara x Ziemski Józef (Papowo Toruńskie 1790/1)
  68. ---------- Bibianna x Zamel Krystian (Jeżów 1820/36)
  69. ---------- Bronisław x Klinger Anna (Raciąż 1917/1)
  70. ---------- Bruno x Kaiser Wiktoria (Gniew 1942/32)
  71. ---------- Brygida x Mucha Walenty (Borzykowa 1864/23)
  72. ---------- Brygida x Rutkowski Jan (Borzykowa 1829/6)
  73. ---------- Emilia x Gajewski Antoni (Prażmów 1902/22)
  74. ---------- Emilia x Kanczewski Aleksander (Okrzeja 1854/20)
  75. ---------- Eugeniusz x Domeracki Mariola (Raciąż 1981/2)
  76. ---------- Franciszek x Barda Zuzanna (Lgota Wielka 1862/20)
  77. ---------- Franciszek x Drabentowicz Klara (Mikstat 1844/5)
  78. ---------- Franciszek x Gatz Zofia (Raciąż 1885/22)
  79. ---------- Franciszek x Jączyński Franciszka (Raciąż 1925/5)
  80. ---------- Franciszek x Maj Jadwiga (Książnice Wielkie 1865/5)
  81. ---------- Franciszek x Stasierski Salomea (Mikstat 1838/2)
  82. ---------- Franciszek x Trzydos Jadwiga (Lgota Wielka 1849/5)
  83. ---------- Franciszek x Woszczyk Marianna (Lgota Wielka 1855/12)
  84. ---------- Franciszka x Nowicki Adam (Prażmów 1899/9)
  85. ---------- Franciszka x Sommer Maksymilian (Okrzeja 1865/39)
  86. ---------- Franciszka x Wiśniewski Andrzej (Bebelno 1845/5)
  87. ---------- Helena x Czajka Jan (Gniew 1935/2)
  88. ---------- Helena x Fiedler Jan Ignacy (Raciąż 1953/14)
  89. ---------- Helena x Gołębiak Stanisław (Kościelec pow. kaliski 1822/8)
  90. ---------- Helena x Jeschke Jan (Raciąż 1919/34)
  91. ---------- Ignacy x Ott Helena (Raciąż 1925/6)
  92. ---------- Jadwiga x Gąsiorowski Jan (Gniew 1932/5)
  93. ---------- Jadwiga x Matulka Łukasz (Prażmów 1903/17)
  94. ---------- Jadwiga x Rabiega Wawrzyniec (Pabianice 1860/83)
  95. ---------- Jan x Chrzanowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1939/11)
  96. ---------- Jan x Malinowski Kunegunda (Kraków - św. Szczepan 1846/5)
  97. ---------- Jan x Nozownik Marianna (Borzykowa 1867/5)
  98. ---------- Jan x Rustecki Julianna (Łomna 1885/20)
  99. ---------- Jan x Solecki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1818/15)
  100. ---------- Joachim x Dembowski Julia (Prażmów 1900/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne