Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Głosienko? (wyników 314):

  1. Głobnia Julianna x Kozioł Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1910/1)
  2. Głoc Łukasz x Potyrała Helena (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1782/23)
  3. Głod Katarzyna x Piątek Antoni (Kraków - Mariacka 1834/87)
  4. Głodek Andrzej x Wołowczyk Anna (Górzno k. Garwolina 1727/6)
  5. ---------- Barbara x Osiak Marian (Górzno k. Garwolina 1973/5)
  6. ---------- Zofia x Owczarczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1957/8)
  7. Głodkiewicz Antoni x Bielawski Tekla (Grodzisk Mazowiecki 1851/19)
  8. Głodkowski Szymon x Zmurowski Anna (Barłożno 1844/9)
  9. Głodo Janina x Kwiatkowski Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1944/14)
  10. ---------- Janina x Piechmak Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1939/16)
  11. ---------- Józef x Szklanowska Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1933/10)
  12. ---------- Marcin x Hyla Marcjanna (Połaniec 1867/30)
  13. ---------- Wiktoria x Buda Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1923/10)
  14. Głodoski Andrzej x Bekas Marianna (Klimontów 1848/8)
  15. ---------- Teresa x Duda Antoni (Klimontów 1875/14)
  16. Głodowicz Józef x Sikora Eleonora (Cisów 1941/2)
  17. ---------- Małgorzata x Małecki Maciej (Bebelno 1823/1)
  18. Głodowski Barbara x Pacholczak Józef (Klimontów 1858/13)
  19. ---------- Barbara x Pawelczyk Franciszek (Stężyca 1869/35)
  20. ---------- Franciszka x Kostuch Jan (Stężyca 1887/2)
  21. ---------- Józef x Węsierski Augustyna (Stężyca 1859/5)
  22. ---------- Józefina x Zdrojewski Marcin (Stężyca 1876/21)
  23. Głoduwna Stanisława x Kwiatkowski Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1930/16)
  24. Głogoski Katarzyna x Gałka Walenty (Koprzywnica 1827/10)
  25. Głogowska Julianna x Jungiewicz Stanisław (Połaniec 1877/35)
  26. ---------- Katarzyna x Wiącek Kazimierz (Połaniec 1876/11)
  27. Głogowski Agnieszka x Grądziuk Marcin (Koprzywnica 1839/12)
  28. ---------- Elżbieta x Kuranty Jędrzej (Koprzywnica 1826/16)
  29. ---------- Franciszek x Furmański Agnieszka (Łoniów 1845/7)
  30. ---------- Franciszek x Kaźmierczak Małgorzata (Koprzywnica 1837/14)
  31. ---------- Franciszek x Krzemiński Salomea (Koprzywnica 1833/12)
  32. ---------- Franciszek x Kwiecień Barbara (Łoniów 1855/3)
  33. ---------- Franciszek x Tracz Franciszka (Koprzywnica 1816/7)
  34. ---------- Franciszka x Bartosik (Goździk) Antoni (Kościelec pow. kaliski 1845/6)
  35. ---------- Jadwiga x Sulicki Jakób (Koprzywnica 1855/27)
  36. ---------- Jakub x Kowalczyk Marianna (Kościelec pow. kaliski 1849/20)
  37. ---------- Jan x Skwara Elżbieta (Gniew 1858/27)
  38. ---------- Jędrzej x Burzanka Mariana (Koprzywnica 1819/25)
  39. ---------- Józef x Fabrowski Antonina (Mikstat 1850/12)
  40. ---------- Justyna x Pielarski Augustyn (Mikstat 1834/12)
  41. ---------- Kacper x Tomczyk Agnieszka (Koprzywnica 1850/10)
  42. ---------- Katarzyna x Reynert Ferdynand (Mikstat 1841/9)
  43. ---------- Kilian x Wieloch Magdalena (Koprzywnica 1827/9)
  44. ---------- Ludwik x Tułajewski Kunegunda (Górzno k. Garwolina 1767/1)
  45. ---------- Ludwik x Warchałowska Marianna (Połaniec 1879/41)
  46. ---------- Magdalena x Jajczyk Szymon (Kraków - Mariacka 1832/8)
  47. ---------- Magdalena x Knap Józef (Koprzywnica 1833/17)
  48. ---------- Mateusz x Rakoski Agnieszka (Koprzywnica 1828/8)
  49. ---------- Mateusz x Zybel Katarzyna (Koprzywnica 1817/20)
  50. ---------- Michał x Piątek Magdalena (Koprzywnica 1825/12)
  51. ---------- Natalia x Dębicki Kajetan (Hrubieszów 1862/22)
  52. ---------- Paweł x Furtak Marianna (Połaniec 1875/38)
  53. ---------- Paweł x Groń Barbara (Koprzywnica 1839/11)
  54. ---------- Piotr x Majewski Anna (Kraków - Mariacka 1839/16)
  55. ---------- Rozalia x Ciach Szymon (Koprzywnica 1847/4)
  56. ---------- Salomea x Dąbrowski Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/9)
  57. ---------- Teofila x Biczysko Wojciech (Mikstat 1836/14)
  58. ---------- Walenty x Kowalski Lucyna (Mikstat 1821/1)
  59. ---------- Walenty x Strzelecka Marianna (Połaniec 1868/9)
  60. ---------- Zofia x Patrowski Dominik (Kraków - św. Florian 1824/31)
  61. Głogusek Agnieszka x Woźniak Jakub (Okrzeja 1853/28)
  62. Głomb Marianna x Wajda Stanisław (Działoszyce 1879/10)
  63. ---------- Rozalia x Dembczyk Franciszek (Dmenin 1875/25)
  64. Głombicki Tadeusz x Frątczak Rozalia (Kazimierz Biskupi 1894/3)
  65. Głombik Jan x Tkaczyk Katarzyna (Działoszyce 1877/8)
  66. ---------- Władysław x Skóra Zofia (Działoszyce 1881/21)
  67. Głombocki Adamina x Hossa Antoni (Kazimierz Biskupi 1918/12)
  68. ---------- Konstancya x Waleryańczyk Tomasz (Kazimierz Biskupi 1889/7)
  69. Głomski Henryk x Szymański Halina (Raciąż 1957/12)
  70. ---------- Konrad Franciszek x Strowicki Agnieszka (Raciąż 1966/6)
  71. ---------- Paweł x Schulc Marianna (Raciąż 1809/9)
  72. ---------- Stanisław x Kuligowski Anna (Raciąż 1899/12)
  73. ---------- Stanisław x Winowiecki Marianna (Raciąż 1900/14)
  74. ---------- Walenty x Grzona Anna (Raciąż 1865/16)
  75. Głonczyk Jan x Mariańczyk Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1816/100)
  76. Głosik Michał Aleksander x Wojcik Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1811/18)
  77. Głoszczyński Augustyn x Lipiec Bogumiła (Grodzisk Mazowiecki 1848/23)
  78. Głoszewicz Katarzyna x Zieliński Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1813/169)
  79. Głowa Franciszka x Jaglarski Antoni (Skała 1807/7)
  80. ---------- Stefan x Wilk Barbara (Działoszyce 1836/7)
  81. ---------- Tekla x Boroń Andrzej (Skała 1865/5)
  82. Głowack Jadwiga x Chodrzejewski Roch (Raciążek 1773/1)
  83. Głowacka Aniela x Urbańczyk Jakub (Skórkowice 1887/29)
  84. ---------- Marianna x Szcześniak Michał (Skórkowice 1877/8)
  85. ---------- Urszula x Putowski Izydor (Skórkowice 1877/10)
  86. Głowacki Adam x Suliga Katarzyna (Bebelno 1852/6)
  87. ---------- Agata x Marciński Piotr (Skała 1834/8)
  88. ---------- Agnieszka x Brodowski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1840/24)
  89. ---------- Agnieszka x Głuszczek Tomasz (Kraków - św. Salwator 1840/23)
  90. ---------- Agnieszka x Gołyska Norbert (Kraków - św. Salwator 1825/34)
  91. ---------- Agnieszka x Łuszcz Jan (Skała 1852/1)
  92. ---------- Aleksander x Michałowski Marianna (Szumsk 1842/3)
  93. ---------- Anastazja x Hadziewicz Rafał (Kraków - Wszyscy Święci 1835/3)
  94. ---------- Anastazja x Marchewka Jan (Kraków - św. Salwator 1835/33)
  95. ---------- Andrzej x Pietras Konstancja (Chlewiska 1832/61)
  96. ---------- Aniela x Wiernik Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1836/52)
  97. ---------- Anna x Bernacki Andrzej (Skórkowice 1870/9)
  98. ---------- Anna x Bruchroald Franciszek (Gniew 1904/2)
  99. ---------- Anna x Grebla Walenty (Kraków - Mariacka 1837/30)
  100. ---------- Antoni x Boroń Jadwiga (Skała 1859/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne